i-MSCP 1.3.x - en to bg_BG translation catalogue (716 entries)

en:  Admin / Support / Open Tickets
bg_BG: Администратор / Поддръжка / Отворени Бюлетини

en:  Client / Webtools / Custom Error Pages / Edit Custom Error Page
bg_BG: Клиенти / Уеб Инструменти / Персонална страница с грешки / Редактиране на персоналните страници с грешки

en:  Wrong IP address.
bg_BG: Грешен IP адрес

en: %%s must be lower than %%s.
bg_BG: %%sтрябва да бъде по-ниска от %%s.

en: %1$d / %2$d of %3$d
bg_BG: %1$d / %2$d от %3$d

en: %1$d / %2$d of %3$d</b>
bg_BG: %1$d / %2$d от %3$d

en: %1$d / %2$d of unlimited
bg_BG: %1$d / %2$d от без Ограничение

en: %1$d of %2$d
bg_BG: %1$d от %2$d

en: %1$d%% [%2$s of %3$s]
bg_BG: %1$d%% [%2$s от %3$s]

en: %1$d%% [%2$s of unlimited]
bg_BG: %1$d%% [%2$s от без Ограничение]

en: %1$s - (Version: %2$s, Language: %3$s)
bg_BG: %1$s - (Версия: %2$s, Език: %3$s)

en: %1$s / %2$s of unlimited
bg_BG: %1$s / %2$s без Ограничение

en: %1$s of <b>unlimited</b>
bg_BG: %1$s of <b>Без Ограничение</b>

en: %1$s you are now logged as %2$s
bg_BG: %1$s Вие сте влезли като %2$s

en: %1$s%% [%2$s of %3$s]
bg_BG: %1$s%% [%2$s от %3$s]

en: %1$s%% [%2$s of unlimited]
bg_BG: %1$s%% [%2$s без Ограничение]

en: %d %s remaining until account expiration
bg_BG: %d %s оставащо до изтичане на акаунта

en: %d / unlimited
bg_BG: %d / неограничен

en: %d Service(s) port successfully updateds
bg_BG: %d Service(s) port  е успешно актуализиран

en: %d configuration parameter(s) have/has been created.
bg_BG: %d конфигурационните параметри са създадени

en: %d configuration parameter(s) have/has been updated.
bg_BG: %d конфигурационните параметри са или бяха ъпдейтнати

en: %d strings translated
bg_BG: %d преведени редове

en: %s / unlimited
bg_BG: %s / без Ограничение

en: %s account successfully deleted.
bg_BG: %s Акаунтът е успешно изтрит.

en: %s doesn't exist or is empty.
bg_BG: %s не съществува или е празен.

en: %s is not a valid i-MSCP language file.
bg_BG: %s  не е валиден I-MSCP езиков файл.

en: %s is not allowed as subdomain label.
bg_BG: %s не се допуска като етикет поддомейн.

en: %s of unlimited
bg_BG: %s Без Ограничение

en: %s page
bg_BG: %s страница

en: %s record
bg_BG: %s запис

en: %s webmail
bg_BG: %s

en: %s: The clients consumption (%s) for this reseller is greater than the new limit.
bg_BG: %s: Консумацията на клиенти (%s) за този търговец е по-голяма, отколкото на новата граница.

en: %s: The total of items (%s) already assigned by the reseller is greater than the new limit.
bg_BG: %s: Общата сума на позиции (%s), вече определен от търговеца е по-голяма, отколкото на новата граница.

en: %s: This reseller has customer(s) with unlimited items.
bg_BG: %s Този търговец има клиент (и) с неограничен елементи.

en: %s: You cannot disable a service already consumed by reseller's customers.
bg_BG: %s: Вие не можете да деактивирате услугата тя вече се използва от клиенти или дилър.

en: %s: You cannot disable a service already sold to reseller's customers.
bg_BG: %s: Вие не можете да изключите дадена услуга които вече са продадени на клиенти.

en: '%%value%%' appears to be a DNS hostname but cannot extract TLD part
bg_BG: '%%value%%' изглежда е DNS име на хост, но не може да се извлече TLD част

en: '%%value%%' appears to be a DNS hostname but cannot match TLD against known list
bg_BG: '%%value%%' изглежда е DNS име на хост, но не може да се сравнява с TLD срещу известен списък

en: '%%value%%' does not appear to be a valid IP address
bg_BG: '%%value%%' не изглежда да е валиден IP адрес

en: (usually named
bg_BG: (обикновено име

en: A database update is available
bg_BG: актуализацията на база данни е на разположение

en: A hosting plan with same name already exists.
bg_BG: Хостинг план с това име вече съществува.

en: A new i-MSCP version is available
bg_BG: Нов i-MSCP ъпдейт е наличен

en: A new software package has been uploaded
bg_BG: Новият пакет софтуер е качен

en: A task is in progress for this htuser.
bg_BG: Задачата се изпълнява за този потребител

en: Access your domain statistics through the Web interface.
bg_BG: Достъп до статистиката на домейна Ви през уеб интерфейс.

en: Access your files through the web interface.
bg_BG: Достъп до вашите файлове чрез уеб интерфейс.

en: Access your mail through the web interface.
bg_BG: Достъп до вашата поща чрез уеб интерфейс.

en: Account data
bg_BG: Данни за профила

en: Account limits
bg_BG: Акаунт лимит

en: Account name
bg_BG: Име на акаунта

en: Account overview
bg_BG: Преглед на профила

en: Account type
bg_BG: Акаунт тип

en: Action
bg_BG: Действие

en: Action has been stopped.
bg_BG: Действието е спряно

en: Action has failed.
bg_BG: Дейстието е неуспешно

en: Actions
bg_BG: Действия

en: Activate
bg_BG: Активирай

en: Activate this plugin
bg_BG: Активирайте този плъгин

en: Activated
bg_BG: Активиран

en: Activated software
bg_BG: Активиран софтуер

en: Activation email
bg_BG: Активиране на Мейл

en: Activation in progress...
bg_BG: Активирането е в ход ...

en: Add
bg_BG: Добавяне

en: Add DNS resource record
bg_BG: Добавяне на собствен DNS запис

en: Add FTP account
bg_BG: Добави FTP Акаунт

en: Add Htaccess group
bg_BG: Добави Htaccess група

en: Add Htaccess user
bg_BG: Добави Htaccess потребител

en: Add SQL database
bg_BG: Добави SQL база данни

en: Add SQL user
bg_BG: Добави SQL-потребител

en: Add SSL certificate
bg_BG: Добави  SSL сертификат.

en: Add admin
bg_BG: Добави админ

en: Add catchall
bg_BG: Добави пренасочване

en: Add custom menu
bg_BG: Добави Персонално меню

en: Add customer
bg_BG: Добави клиент

en: Add customer - Next step
bg_BG: Добави клиент - Напред

en: Add domain alias
bg_BG: Добави псевдоним домейна

en: Add email account
bg_BG: Добавите Пощенски кутии

en: Add group
bg_BG: Добави група

en: Add hosting plan
bg_BG: Добави хостинг-план

en: Add new IP address
bg_BG: Добави нов IP адрес

en: Add new protected area
bg_BG: Добави нова защитена зона

en: Add new service port
bg_BG: Добавяне на нов порт към услуга

en: Add permissions
bg_BG: Добавяне на правомощия

en: Add permissions for reseller to software:
bg_BG: Добавяне на правомощия за риселър на софтуер:

en: Add protected area
bg_BG: Добавяне на защитен зона.

en: Add reseller
bg_BG: Добави риселър

en: Add subdomain
bg_BG: Добави поддомейн

en: Add user
bg_BG: Добави потребител

en: Added by
bg_BG: Добавен от

en: Addition in progress...
bg_BG: Активирането е в ход ...

en: Additional data
bg_BG: Допълнителни данни

en: Admin
bg_BG: Админ

en: Admin / Profile / Language
bg_BG: Админ / Профил / Език

en: Admin / Profile / Password
bg_BG: Админ / Профил / Парола

en: Admin / Settings
bg_BG: Админ / Настройки

en: Admin / Settings / IP Management
bg_BG: Админ / Настройки / IP настройки

en: Admin / Settings / Languages
bg_BG: Админ / Настройки / Език

en: Admin / Settings / Lost Password Email
bg_BG: Админ / Настройки / Забравена парола Email

en: Admin / Settings / Server Traffic
bg_BG: Админ / Настройки / Трафик на сървъра

en: Admin / Settings / Service Ports
bg_BG: Админ / Настройки / Портове на сървъра

en: Admin / Settings / Welcome Email
bg_BG: Админ / Настройки / Поздравителен Email

en: Admin / Statistics / IP Usage
bg_BG: Админ / Статистика /  Използвани IP адреси

en: Admin / Statistics / Reseller Statistics
bg_BG: Админ / Статистика /  Реселър статистика

en: Admin / Statistics / Server Statistics
bg_BG: Админ / Статистика / Статистика на сървъра

en: Admin / Support / View Ticket
bg_BG: Администратор / Поддръжка / Виж Билета

en: Admin / Users / Add Admin
bg_BG: Администратор / Потребител / Добави Администратор

en: Admin / Users / Add Reseller
bg_BG: Администратор / Потребител / Добави Реселър

en: Admin / Users / Edit Reseller
bg_BG: Администратор / Потребител / Редактирай Реселър

en: Admin account successfully created.
bg_BG: Администраторския акаунт е създаден успешно.

en: Admin log
bg_BG: Лог админ

en: Admin not available
bg_BG: Администраторът не е наличен

en: Admin users
bg_BG: Администратори

en: Admin/IP usage statistics
bg_BG: Админ/IP данни за употребата

en: Administrator
bg_BG: Администратор

en: Administrator and customer
bg_BG: Администратор и клиент

en: Administrator level
bg_BG: Администраторско Ниво

en: Administrator login
bg_BG: Административен Вход

en: Administrators
bg_BG: Администратори

en: Administrators and customers
bg_BG: Администраторите и клиенти

en: Alias forward
bg_BG: Пренасочване псевдоними

en: Alias mail
bg_BG: Псевдоним поща

en: Alias subdomain forward
bg_BG: Пренасочване поддомейн псевдоним

en: Alias subdomain mail
bg_BG: Псевдоним на пощенска кутия

en: Aliases
bg_BG: Псевдоним

en: All
bg_BG: Всички

en: All closed tickets were successfully deleted.
bg_BG: Всички затворени билети бяха изтрити.

en: All errors (Development)
bg_BG: Всички грешки (развитие)

en: All fields are required.
bg_BG: Всички полета са задължителни.

en: All in
bg_BG: Всички-вход

en: All open tickets were successfully deleted.
bg_BG: Всички отворени билети бяха успешно изтрити.

en: All out
bg_BG: Всички-изход

en: All reseller
bg_BG: Всички риселъри

en: All traffic
bg_BG: Целия трафик

en: All users
bg_BG: Всички потребителии

en: Already in use
bg_BG: Ок

en: Alternate URL to reach your website.
bg_BG: Алтернативно URL до вашия уеб сайт

en: Alternative URL to reach your website
bg_BG: Алтернативно URL до вашия уеб сайт

en: Application installer
bg_BG: Инсталиране на Апликации

en: Apply
bg_BG: Ок

en: Apply changes
bg_BG: Приеми промените

en: Are you sure to install this package from the webdepot?
bg_BG: Сигурен ли сте , че искате да инсталирате този пакет от уеб депото?

en: Are you sure to install this package?
bg_BG: Сигурен ли сте , че искате да изтриете този пакет

en: Are you sure you want delete the %s SQL user?
bg_BG: Сигурни ли сте , че искате да изтриете този '%s' SQL потребител?

en: Are you sure you want to activate this package?
bg_BG: Сигурен ли си , че искате да активирате този пакет?

en: Are you sure you want to delete %s service port ?
bg_BG: Сигурни ли сте , че искате да изтриете %s този порт

en: Are you sure you want to delete %s?
bg_BG: Сигурни ли сте , че искате да изтриете %s?

en: Are you sure you want to delete all closed tickets?
bg_BG: Сигурни ли сте , че искате да изтриете всички приключени запитвания?

en: Are you sure you want to delete all tickets?
bg_BG: Сигурни ли сте , че искате да изтриете всички билети?

en: Are you sure you want to delete the %s FTP user?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този %s FTP потребител ?

en: Are you sure you want to delete the %s catch all?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %s catch all?

en: Are you sure you want to delete the %s domain alias?
bg_BG: Сигурни ли сте , че искате да изтриете този '%s' псевдоним на домейна?

en: Are you sure you want to delete the %s menu?
bg_BG: Сигурни ли сте , че искате да изтриете това %s меню?

en: Are you sure you want to delete the '%s' ticket?
bg_BG: Сигурни ли сте , че искате да изтриете '%s' билет?

en: Are you sure you want to delete this DNS record?
bg_BG: Сигурни ли сте , че искате да изтриете тоа %s DNS запис?

en: Are you sure you want to delete this hosting plan?
bg_BG: Сигурен ли сте , че искате да изтриете този хостинг план?

en: Are you sure you want to delete this package?
bg_BG: Сигурен ли сте , че искате да изтриете този пакет

en: Are you sure you want to delete this subdomain?
bg_BG: Уверени ли сте,че искате да изтриете този поддомейн?

en: Are you sure you want to import this package into the local software repository?
bg_BG: Наистина ли искате да импортирате този пакет в местното софтуерно хранилище?

en: Are you sure you want to install this package from the Web software repository?
bg_BG: Наистина ли искате да инсталирате този пакет от хранилището на уеб софтуера?

en: Are you sure you want to restore the backup?
bg_BG: Сигурни ли сте,че искате да възстановите архивното копие?

en: Assign
bg_BG: Назначи

en: Assign existing SQL user
bg_BG: Присвояване на съществуващ SQL потребител

en: Auto (Browser language)
bg_BG: Автоматично (Език на браузъра)

en: Auto responder
bg_BG: Авто отговор

en: Available
bg_BG: На разположение

en: Available software
bg_BG: Софтуер на разположение

en: Awaiting activation
bg_BG: Изчакване на активирането

en: Back
bg_BG: Назад

en: Backup
bg_BG: Бекап

en: Backup and restore settings.
bg_BG: Архивиране и възстановяване на настройки.

en: Bad password.
bg_BG: Грешна парола

en: Bruteforce detection
bg_BG: Определи атаките - грубасила

en: Cache
bg_BG: Кеш

en: Cancel
bg_BG: Отмяна

en: Catch all
bg_BG: Обхвани Всички

en: Change
bg_BG: Промяна

en: Change personal data
bg_BG: Промяна персонални данни

en: Check for update
bg_BG: Проверка за ъпдейт

en: Choose
bg_BG: Избор

en: Choose dir
bg_BG: Изберете директория

en: Choose hosting plan
bg_BG: Изберете хостинг-план

en: Choose your language
bg_BG: Избери език

en: Circular
bg_BG: Кръгов

en: City
bg_BG: Град

en: Class
bg_BG: Клас

en: Clear log
bg_BG: Изчисти лога

en: Click the Restore button and the system will restore the last daily backup
bg_BG: Натиснете Възстанови бутона и системата ще възстанови последния ежедневно архивно копие

en: Client / Domains
bg_BG: Клиент / Домейни

en: Client / Domains / Add DNS resource record
bg_BG: Клиент / Домейни / Добавяне на собствен DNS запис

en: Client / Domains / Add Domain Alias
bg_BG: Клиент / Домейни / Добави Домейн псевдоним

en: Client / Domains / Add Subdomain
bg_BG: Клиент / Домейни / Добави поддомейн

en: Client / Domains / Edit Domain
bg_BG: Клиент / Домейни / Редакция на Домейн

en: Client / Domains / Edit Subdomain
bg_BG: Клиент / Домейни / Редакция на поддомейн

en: Client / Domains / PHP Settings
bg_BG: Клиент / Домейни / PHP настройки

en: Client / Email / Add Email Account
bg_BG: Клиент / Е-Маил / Добави Е-маил

en: Client / Email / Edit Email Account
bg_BG: Клиент / Е-Маил / Редакция на Е-маил

en: Client / FTP / Add FTP Account
bg_BG: Клиент / FTP / Добави FTP Акаунт

en: Client / Profile / Language
bg_BG: Клиент / Профил / Език

en: Client / Profile / Password
bg_BG: Клиент / Профил / Парола

en: Client / Profile / Personal Data
bg_BG: Клиент / Профил / Лични данни

en: Client / Statistics
bg_BG: Клиент / Статистика

en: Close
bg_BG: затворено

en: Close the ticket
bg_BG: Затваряне на билет

en: Close ticket
bg_BG: Закрити билети

en: Closed tickets
bg_BG: Закрити билети

en: Company
bg_BG: Компания

en: Compress HTML output
bg_BG: Компресиране HTML изход

en: Core data
bg_BG: Данни на ядрото

en: Cores
bg_BG: Ядра

en: Could not add/update SSL certificate. An unexpected error occurred.
bg_BG: Не може да добавите / актуализация сертификат SSL. Възникна неочаквана грешка

en: Could not upload file.
bg_BG: Не може да качите файла.

en: Country
bg_BG: Страна

en: Create
bg_BG: Ок

en: Create catch all
bg_BG: Създай catch all

en: Create default email addresses
bg_BG: Създаване на имейл адреси по подразбиране

en: Created by
bg_BG: Създаден от

en: Creation date
bg_BG: Дата на създаване

en: Custom DNS records
bg_BG: Персонални DNS записи

en: Custom error page updated.
bg_BG: Персоналната страница за грешка актуализира.

en: Custom error pages
bg_BG: Персонална страница за грешки

en: Custom menus
bg_BG: Персонално меню

en: Customer
bg_BG: Клиент

en: Customer ID
bg_BG: Клиент ID

en: Customer account
bg_BG: Клиент акаунт.

en: Customer account successfully scheduled for activation.
bg_BG: Клиентския акаунт е  успешно маркиран  за актевиране.

en: Customer account successfully scheduled for creation.
bg_BG: Клиентския акаунт е  успешно маркиран  за създаване.

en: Customer account successfully scheduled for deactivation.
bg_BG: Клиентския акаунт е  успешно маркиран  за деактевиране.

en: Customer account successfully scheduled for deletion.
bg_BG: Клиентския акаунт е  успешно маркиран  за изтриване.

en: Customer account successfully updated.
bg_BG: Профила на клиента успешно обновен.

en: Customer level
bg_BG: Клиент ниво

en: Customer successfully scheduled for deletion.
bg_BG: Клиента е  успешно маркиран  за изтриване.

en: Customer's layout color successfully updated.
bg_BG: Клиента е  успешно маркиран  за обновяване.

en: Customers
bg_BG: Клиент

en: Customize error pages for your domain.
bg_BG: Персонализиране на страници с грешки за вашия домейн.

en: DNS record already exist.
bg_BG: DNS записа вече съществува.

en: DOWN
bg_BG: Спрян

en: Daily backup
bg_BG: Ежедневен бекап

en: Database
bg_BG: База данни

en: Database Name and Users
bg_BG: Име и потребители на бази данни

en: Database Update Revision
bg_BG: Проверка за обновяване на База данни

en: Database name
bg_BG: Име на базата данни

en: Database name is too long.
bg_BG: Име на базата данни е твърде дълго.

en: Database prefix
bg_BG: представка за база данни

en: Database required
bg_BG: Изисква се база от данни

en: Database update
bg_BG: Актуализацията на база данни

en: Database users
bg_BG: Потребители на бази данни

en: Databases
bg_BG: База данни

en: Date
bg_BG: Дата

en: Day
bg_BG: Ден

en: Day statistics
bg_BG: Дневна статистика

en: Days
bg_BG: Дни

en: Default language
bg_BG: Език по подразбиране

en: Default language successfully updated.
bg_BG: Езикът по подразбиране успешно актуализиран.

en: Delete
bg_BG: Изтриване

en: Delete CatchAll
bg_BG: Изтрий CatchAll

en: Delete all tickets
bg_BG: Изтриване не всички билети

en: Delete from log:
bg_BG: Изтрий от лога:

en: Delete order
bg_BG: Изтрий заявка

en: Delete reseller software
bg_BG: Премахване на Риселърски софтуер

en: Delete ticket
bg_BG: Изтриване на билет

en: Description
bg_BG: Описание

en: Details
bg_BG: Детайли

en: Disable
bg_BG: Забрани

en: Disabled
bg_BG: Забранен

en: Disk
bg_BG: Диск

en: Disk space
bg_BG: Дисково пространство

en: Disk space limit [MiB]
bg_BG: Ограничение на дисковото пространство

en: Disk usage
bg_BG: Използвано дисково пространство

en: Domain
bg_BG: Домейн

en: Domain IP
bg_BG: домейн IP

en: Domain Name
bg_BG: Име на Домейн

en: Domain account
bg_BG: Домейн акаунт

en: Domain account expired.
bg_BG:  Domain акаунтът е изтекъл.

en: Domain accounts
bg_BG: Домейн акаунт

en: Domain alias
bg_BG: Псевдоними на домейни

en: Domain alias errors
bg_BG: Грешки псевдоними на домейна

en: Domain alias name
bg_BG: Domain псевдоним

en: Domain alias successfully scheduled for deletion.
bg_BG: Псевдонимът на домейна успешно маркиран  за изтриване.

en: Domain aliases
bg_BG: Псевдоними на домейна

en: Domain details
bg_BG: Информация за домейна

en: Domain errors
bg_BG: Грешки домейни

en: Domain expiration date
bg_BG: Домейн срока на изтичане

en: Domain expiration date must be filled.
bg_BG: Domain срока на изтичане трябва да бъде попълнен

en: Domain limit
bg_BG: Домейн лимит

en: Domain mail
bg_BG: Домейна поща

en: Domain name
bg_BG: Име на Домейна

en: Domain statistics
bg_BG: Статистика домейна

en: Domain type
bg_BG: Домейн тип

en: Domains
bg_BG: Домейни

en: Domains per page
bg_BG: Домейни на страница

en: Done
bg_BG: Готово

en: Download
bg_BG: Сваляне

en: Edit
bg_BG: Редакция

en: Edit domain
bg_BG: Промяна на Домейн

en: Edit domain alias
bg_BG: Редактиране  на псевдоним на домейн

en: Edit error page
bg_BG: Редактиране  на страницата с грешки

en: Edit hosting plan
bg_BG: Промяна на хостинг-план

en: Edit mail account
bg_BG: Промяна на пощата

en: Edit protected area
bg_BG: Промяна на защитен зона.

en: Edit reseller
bg_BG: Редакция на риселър

en: Edit subdomain
bg_BG: Промяна на събдомейн

en: Edit user
bg_BG: Проняна на потребител

en: Email
bg_BG: Имейл

en: Email setup
bg_BG: Настройка на Пощенска кутия

en: Enable
bg_BG: Включи

en: Enabled
bg_BG: Включено

en: Error
bg_BG: Грешка

en: Error pages
bg_BG: Страници с грешки

en: Error: Remote File not found!
bg_BG: Грешка: Отдалечения файл не е намерен

en: Errors
bg_BG: Грешки

en: Expire date
bg_BG: Дата на изтичане

en: FTP account
bg_BG: FTP акаунт

en: FTP account already exists.
bg_BG: FTP акаунта вече съществува

en: FTP account limit
bg_BG: ограничения за FTP акаунт

en: FTP account successfully added.
bg_BG: FTP акаунта е успешно добавен

en: FTP accounts
bg_BG: FTP акаунти

en: FTP traffic
bg_BG: FTP трафик

en: Fax
bg_BG: Факс

en: Feature
bg_BG: Свойства

en: Female
bg_BG: Жена

en: File does not exist. %1$s.tar.gz
bg_BG: Файлът не съществува. %1$s.tar.gz

en: File is not readable.
bg_BG: Файлът не може да се чете.

en: File needs to be a 'tar.gz' archive.
bg_BG: Файлът трябва да е 'tar.gz' архив.

en: File successfully uploaded.
bg_BG: Файлът качен успешно.

en: FileManager
bg_BG: Файлов Мениджър

en: Filemanager
bg_BG: Файл Мениджър

en: Filesystem system Info
bg_BG: Информация за файловата система

en: First name
bg_BG: Име

en: Forward
bg_BG: Пренасочване

en: Forward list is empty.
bg_BG: Forward списък е празен.

en: Forward mail
bg_BG: Пренасочен имейл

en: Forward to
bg_BG: Пренасочи към

en: Forward to URL
bg_BG: Ппенасочване на УРЛ

en: Free
bg_BG: Свободно

en: From
bg_BG: От

en: From reseller
bg_BG: От риселъра

en: Ftp accounts
bg_BG: Фтп Акаунт

en: Gender
bg_BG: Пол

en: General information
bg_BG: Обща информация

en: General settings
bg_BG: Общи настройки

en: Group
bg_BG: Група

en: Group members
bg_BG: Членове на група

en: Group name
bg_BG: Име на група

en: Groups
bg_BG: Групи

en: High
bg_BG: Висок

en: Homepage
bg_BG: Начална страница

en: Host
bg_BG: Хост

en: Hosting plan
bg_BG: Хостинг-план

en: Hosting plans
bg_BG: Хостинг-планове

en: Hour
bg_BG: Час

en: Hours
bg_BG: Часове

en: Http traffic
bg_BG: Http трафик

en: IP address
bg_BG: IP Адрес

en: IP usage
bg_BG: Използвани IP-та

en: IPv6 address
bg_BG: IPv6 Адрес

en: If you want to limit the reseller, you must first limit its customers.
bg_BG: Ако искате да ограничите на дистрибутора, първо трябва да ограничи своите клиенти.

en: Import
bg_BG: Импорт

en: Import in local repository
bg_BG: Качване в местното хранилище

en: Incorrect email length or syntax.
bg_BG: Некоректна дължина или синтаксис на имейл адреса

en: Incorrect limit for %s.
bg_BG: Некоректно ограничения за %s.

en: Incorrect username length or syntax.
bg_BG: Некоректна дължина на потребителско име.

en: Install
bg_BG: Инсталиране

en: Install in progress
bg_BG: Инсталирането е в процес

en: Install various Web applications with a few clicks.
bg_BG: Инсталирайте различни уеб приложения с няколко щраквания на мишката.

en: Installed on
bg_BG: Инсталиране на

en: Instructions to download today's backup
bg_BG: Инструкция за сваляне на днешното архивно копие

en: Internationalization
bg_BG: Интернационализация

en: Invalid group name!
bg_BG: Неправилно име на група!

en: Invalid name.
bg_BG: Неправилно име

en: Invalid type given. String expected
bg_BG: Невалиден тип e зададен.

en: Invalid username.
bg_BG: Неправилно потребителско име

en: Kernel Version
bg_BG: Кернъл Версия

en: Kill session
bg_BG: Закрий сесията

en: Label
bg_BG: Етикет

en: Language
bg_BG: Език

en: Language file
bg_BG: Файл на езика

en: Language file successfully installed.
bg_BG: Езиковият фаил е успешно инсталиран

en: Language successfully updated.
bg_BG: Езикът е успешно обновен

en: Languages
bg_BG: Език

en: Languages index was successfully re-built.
bg_BG: Индекса на езиците бе успешно преконфигуриран

en: Last Web software repository update
bg_BG: Последно обновяване на софтуера от Web хранилището

en: Last access
bg_BG: Последен достъп

en: Last name
bg_BG: Фамилия

en: Last name cannot have more than 200 characters.
bg_BG: Фамилия не може да има повече от 200 знака.

en: Last reply date
bg_BG: Последна дата на отговор

en: Last translator
bg_BG: Последен превод

en: Layout
bg_BG: Макет

en: Level
bg_BG: Ниво

en: Limit
bg_BG: Ограничение

en: Limits
bg_BG: Ограничения

en: Link to authors homepage
bg_BG: Линк към автора на страницата

en: Load (1 Min, 5 Min, 15 Min)
bg_BG: натоварване  (1 Min, 5 Min, 15 Min)

en: Login
bg_BG: Вход

en: Login password
bg_BG: Парола за достъп

en: Login username
bg_BG: Потребителско име за достъп

en: Login with your FTP account
bg_BG: Влезте с вашия FTP акаунт

en: Logo file
bg_BG: Файл за Лого

en: Logo successfully removed.
bg_BG: Логът е успешно премахнат.

en: Logo successfully updated.
bg_BG: Лога е успешно обновен.

en: Logout
bg_BG: Изход

en: Lost password
bg_BG: Забравена парола

en: Lost password link
bg_BG: Връзка към активация на възстановена парола

en: Lostpw link
bg_BG: Връзка към възстановяване на парола

en: Low
bg_BG: Нисък

en: Mail
bg_BG: Имейл

en: Maintenance mode
bg_BG: Режим на поддръжка

en: Male
bg_BG: Мъж

en: Manage SQL
bg_BG: Управление SQL

en: Manage users
bg_BG: Управление на потребители

en: Manage users and groups
bg_BG: Управление потребители и групи

en: Manage your protected areas, users and groups.
bg_BG: Управление на защитени зони, потребители и групи.

en: Mark
bg_BG: Марка

en: Max number of login attempts
bg_BG: Максимум брой опити за влизане

en: Medium
bg_BG: Среден

en: Message
bg_BG: Съобщение

en: Message template
bg_BG: Шаблон на съобщението

en: Message template info
bg_BG: Информация за шаблона

en: Message to reseller before deleting the software
bg_BG: Съобщение до Риселъра  преди изтриването на софтуера

en: Minute
bg_BG: Минута

en: Minutes
bg_BG: Минути

en: Missing domain
bg_BG: Липсва Домейн

en: Model
bg_BG: Модел

en: Month
bg_BG: Месец

en: More Details
bg_BG: Повече информация

en: Mount point
bg_BG: Точка на монтиране

en: Move
bg_BG: Премести

en: Name
bg_BG: Име

en: Name cannot be empty.
bg_BG: Името неможе да бъде прозно

en: Never
bg_BG: Никога

en: New ticket
bg_BG: Нов билет

en: Next
bg_BG: Следващ

en: Next step
bg_BG: Следваща стъпка

en: No
bg_BG: Не

en: No administrator accounts found.
bg_BG: Не е намерен администраторски акаунт.

en: No customer accounts found.
bg_BG: Не е намерен клиентски акаунт.

en: No reseller accounts found.
bg_BG: Не е намерен риселърски акаунт.

en: No.
bg_BG: Не.

en: None
bg_BG: Празно

en: Normal users
bg_BG: потребителии

en: Not Set
bg_BG: Не е зададен

en: Notices, Warnings and Errors
bg_BG: Съобщения, предупреждения и грешки

en: OK
bg_BG: Ок

en: Ok
bg_BG: ОК

en: One or more database updates are now available. See the details below.
bg_BG: Една или повече актуализации на базата данни вече са на разположение. Виж данните по-долу.

en: Only gettext Machine Object files (MO files) are accepted.
bg_BG: Само  (MO файлове) се приемат.

en: Only positive numbers are allowed.
bg_BG: Само положителни числа са разрешени.

en: Open tickets
bg_BG: Отворени билети

en: Order
bg_BG: заявка

en: Other in
bg_BG: Други-вход

en: Other out
bg_BG: Други-изход

en: Other settings
bg_BG: Други настройки

en: Overview
bg_BG: Преглед

en: Owner
bg_BG: Собственик

en: PHP GD extension not loaded.
bg_BG: PHP GD не е зареден.

en: PHP Settings
bg_BG: PHP Настройки

en: PHP settings
bg_BG: PHP Настройки

en: POP3/IMAP in
bg_BG: POP3/IMAP вход

en: POP3/IMAP out
bg_BG: POP3/IMAP изход

en: POP3/IMAP traffic
bg_BG: POP3/IMAP трафик

en: Package actions
bg_BG: Действия на пакета

en: Package install type
bg_BG: Инсталационен тип на пакета

en: Package language
bg_BG: Език на Пакета

en: Package name
bg_BG: Име на пакет

en: Package title
bg_BG: Заглавие на пакет

en: Package type
bg_BG: Тип пакет

en: Package version
bg_BG: Версия на пакета

en: Panel default language
bg_BG: Език по подразбиране на Панела

en: Partition
bg_BG: Дял

en: Password
bg_BG: Парола

en: Password confirmation
bg_BG: Паролата е потвърдена

en: Password data
bg_BG: данни парола

en: Password settings
bg_BG: Настройки на Парола

en: Password successfully updated.
bg_BG: Паролата е успешно обновена.

en: Passwords do not match
bg_BG: Паролите не съвпадат!

en: Passwords do not match.
bg_BG: Паролите не съвпадат!

en: Path
bg_BG: Път

en: Percent
bg_BG: Процент

en: Permissions
bg_BG: Привилегии

en: Personal data
bg_BG: Персонални данни

en: Personal data successfully updated.
bg_BG: Личните данни са актуализирани успешно.

en: Personalise template
bg_BG: Персонализирайте шаблон

en: Phone
bg_BG: Телефон

en: Please fill up both data fields for password.
bg_BG: Моля, запълнете двете полета с данни за парола.

en: Please specify a message content.
bg_BG: Моля, посочете съдържание на съобщение.

en: Please specify a message subject.
bg_BG: Моля, въведете тема съобщение.

en: Please type database name.
bg_BG: Моля въведете име на базата данни.

en: Please type your message.
bg_BG: Моля въведете вашето съобщение.

en: Port
bg_BG: Порт

en: Prevent external login for admins
bg_BG: Предотвратяване на външен вход за администратори

en: Prevent external login for clients
bg_BG: Предотвратяване на външен вход за клиенти

en: Prevent external login for resellers
bg_BG: Предотвратяване на външен вход за риселъри

en: Priority
bg_BG: Приоритет

en: Properties
bg_BG: Информация

en: Protect
bg_BG: Защити

en: Protected areas
bg_BG: Защитена зона

en: Protocol
bg_BG: Протокол

en: RAM
bg_BG: Памет

en: Record data
bg_BG: Запис на данни

en: Redirect
bg_BG: Пренасочване

en: Remove
bg_BG: Премахни

en: Remove IP
bg_BG: Премахване на IP

en: Repeat password
bg_BG: Повторете паролата

en: Requires Database?
bg_BG: Изисква се база данни?

en: Reseller
bg_BG: Риселър

en: Reseller Name
bg_BG: Име на Риселър

en: Reseller account successfully updated.
bg_BG: Риселър акаунта е успешно актуализиран.

en: Reseller assignment
bg_BG: Назначи риселър

en: Reseller data
bg_BG: Риселър данни

en: Reseller level
bg_BG:  Риселърско Ниво

en: Reseller list
bg_BG: Списък на Риселъри

en: Reseller list is empty.
bg_BG: Риселър списък е празен.

en: Reseller name
bg_BG: Име на риселъра

en: Reseller software list
bg_BG: Софтуерен списък на Риселър

en: Reseller successfully added.
bg_BG: Риселъра е успешно добавен.

en: Reseller total
bg_BG: Всички риселъри

en: Reseller users
bg_BG: Потребители на риселъра

en: Reseller with permissions total
bg_BG: Всички Ресилъри с правомощия

en: Reseller/IP usage statistics
bg_BG: Риселър/IP данни

en: Resellers
bg_BG: Риселъри

en: Reset
bg_BG: Откажи

en: Restore
bg_BG: Възстанови

en: Restore backup
bg_BG: Възстановяване на архивно копие

en: Rights
bg_BG: Привилегии

en: SMTP in
bg_BG: SMTP вход

en: SMTP out
bg_BG: SMTP изход

en: SMTP traffic
bg_BG: SMTP трафик

en: SQL database
bg_BG: База данни SQL

en: SQL database limit
bg_BG: База данни SQL лимит

en: SQL databases
bg_BG: База данни SQL

en: SQL user name
bg_BG: SQL потребителско име

en: SQL user successfully added.
bg_BG: SQL потребителя е успешно добавен

en: SQL user successfully deleted.
bg_BG: SQL потребителя е успешно изтрит

en: SQL users
bg_BG: SQL потребителии

en: Save
bg_BG: Запази

en: Search
bg_BG: Търсене

en: Security code
bg_BG: Секретен код

en: Send
bg_BG: Изпрати

en: Send message
bg_BG: Изпрати съобщение

en: Send message to
bg_BG: Изпрати до

en: Send new login data
bg_BG: Изпрати новата информация за вход

en: Send reply
bg_BG: Отправит ответ

en: Send to
bg_BG: Изпрати до

en: Sender email
bg_BG: Адрес на изпращача

en: Sender email is missing.
bg_BG: Адрес на изпращача

en: Sender name
bg_BG: Изпращач

en: Separate multiple email addresses with a line-break.
bg_BG: Разделете имейл адресите с нов ред.

en: Server ports
bg_BG: Портове на сървъра

en: Server statistics
bg_BG: Статистика на сървъра

en: Server status
bg_BG: Статус на сървъра

en: Server traffic
bg_BG: Трафик на сървъра

en: Server traffic settings
bg_BG: настройки за трафика на сървъра

en: Service name
bg_BG: Име на Услуга

en: Service name already exists.
bg_BG: Потребителското има вече съществува.

en: Service port successfully added
bg_BG: порта е успешно добавен.

en: Service port successfully removed.
bg_BG: порта е успешно изтрит.

en: Service protocol
bg_BG: Протокол на услугата

en: Services status
bg_BG: Статус на Услугите

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Show
bg_BG: Покажи

en: Show in
bg_BG: Покажи в

en: Size
bg_BG: Размер

en: Software
bg_BG: Софтуер

en: Software available
bg_BG: Наличен софтуер

en: Software deleted.
bg_BG: Изтриване на софтуер.

en: Software depot upload
bg_BG: Софтуер за качване на депо

en: Software details
bg_BG: Детайли за софтуера

en: Software in repository
bg_BG: Софтуер в хранилище

en: Software installation
bg_BG: Инсталиране на софтуер

en: Software name
bg_BG: Име на софтуер

en: Software permissions
bg_BG: Софтуерни правомощия

en: Software repository
bg_BG: Софтуерно хранилище

en: Software status
bg_BG: Статус на софтуера

en: Software total
bg_BG: Всички Софуери

en: Software upload
bg_BG: Качете софтуер

en: Software was activated.
bg_BG: Софтуера е активиран

en: Software was deleted.
bg_BG: Софтуера е премахнат

en: Software-Version
bg_BG: Версия на софтуера

en: Softwaredepot
bg_BG: Софтуер Депо

en: State/Province
bg_BG: Област/Провинция

en: Statistics
bg_BG: Статистика

en: Stats
bg_BG: Статистика

en: Status
bg_BG: Статус

en: Street 1
bg_BG: Улица 1

en: Street 2
bg_BG: Улица 2

en: Subdomain
bg_BG: Поддомейн

en: Subdomain alias
bg_BG: Алиасес за поддомейни

en: Subdomain errors
bg_BG: Грешки поддомейни

en: Subdomain name
bg_BG: Име поддомейна

en: Subdomains
bg_BG: Поддомейни

en: Subject
bg_BG: Отностно

en: Submit changes
bg_BG: Приеми промените

en: Support
bg_BG: Поддръжка

en: Support system
bg_BG: Служба за поддръжка

en: Suspended
bg_BG: Отсранен

en: Swap
bg_BG: Swap Файл

en: Switch
bg_BG: Превключи

en: Switch to user interface
bg_BG: Превключи на потребителски интерфейс

en: System
bg_BG: Система

en: System error - custom error page was not updated.
bg_BG: Системна грешка - личната  страница за грешки не е актуализирана.

en: System tools
bg_BG: Системни инструменти

en: Target port
bg_BG: Порт

en: This database will be permanently deleted. This process cannot be recovered. All users linked to this database will also be deleted if not linked to another database. Are you sure you want to delete the '%s' database?
bg_BG: Тази база данни ще бъдат окончателно изтрита. Този процес не може да бъде възстановена. Всички свързани с тази база данни също ще бъдат изтрити, ако не са свързани с друга база данни. Сигурни ли сте, че искате да изтриете базата данни '%s' ли си?

en: This user name already exist.
bg_BG: Потребителското има вече съществува.

en: Ticket information
bg_BG: Информация за билет

en: Ticket successfully deleted.
bg_BG: Билета е успешно изтрит.

en: To Admin
bg_BG: До Администратора

en: To reseller
bg_BG: За риселъра

en: Total
bg_BG: Всичко

en: Total Domains
bg_BG: Всички Домейни

en: Total Software
bg_BG: Всички Софуери

en: Total installations
bg_BG: Всички инсталации

en: Total reseller
bg_BG: Всички риселъри

en: Total software
bg_BG: Всички Софуери

en: Traffic
bg_BG: Трафик

en: Traffic usage
bg_BG: Използван трафик

en: Translated strings
bg_BG: Преведени редове

en: Type
bg_BG: Тип

en: UP
bg_BG: ОК

en: URL protocol
bg_BG: УРЛ протокол

en: URL to this admin panel
bg_BG: URL на тази администраторски панел

en: Unable to create '%s' directory for language file.
bg_BG: Не може да се създаде '%s' директория за езиков файл

en: Unable to create 'LC_MESSAGES' directory for language file.
bg_BG: Не може да се създаде 'LC_MESSAGES' директория за езиков файл

en: Unknown
bg_BG: Неизвестен

en: Unknown Error
bg_BG: Неизвестна Грешка

en: Unknown action requested.
bg_BG: Заявено е неизвестно действие.

en: Unknown action: %s
bg_BG: Неизвестно действие: %s

en: Unlimited
bg_BG: Неограничен

en: Update
bg_BG: Промяна

en: Update data
bg_BG: Промяна данни

en: Update from Web software repository
bg_BG: Актуализиране от уеб софтуер хранилище

en: Update from web depot
bg_BG: Актуализиране от уеб депо

en: Update password
bg_BG: Смени паролата

en: Upload
bg_BG: Закачи

en: Upload logo
bg_BG: Качи лого

en: Upload now
bg_BG: Качи сега

en: Used
bg_BG: Използовано

en: User
bg_BG: Потребител

en: User (first and last) name
bg_BG: Име и Фамилия потребител

en: User assignment
bg_BG: Назначи потребител

en: User data successfully updated
bg_BG: Личните данни са актуализирани успешно.

en: User data were not updated.
bg_BG: Потребителските данни не са променени.

en: User login (system) name
bg_BG: Системно име (логин) потребител

en: User password
bg_BG: Потребителска парола

en: User real (first and last) name
bg_BG: Настоящо Име и Фамилия на потребител

en: User scheduled for deletion.
bg_BG: Потребителят е маркиран за изтриване.

en: User type
bg_BG: Тип потребител

en: User type (admin, reseller, user)
bg_BG: Ниво на потребител (Администратор , риселър , потребител)

en: Username
bg_BG: Потребител

en: Users
bg_BG: Потребители

en: Values
bg_BG: Стойности

en: Version
bg_BG: Версия

en: Very high
bg_BG: Много висок

en: View
bg_BG: Преглед

en: View aliases
bg_BG: Преглед псевдоними

en: Warnings and Errors
bg_BG: Предупреждения и Грешки

en: Web folder protection
bg_BG: Защита на папки

en: Web in
bg_BG: Уеб-вход

en: Web out
bg_BG: Уеб-изход

en: Web software depot packages total
bg_BG: Депо за всички уеб софтуерни пакети

en: Web statistics
bg_BG: Web статистика

en: Web traffic
bg_BG: Web трафик

en: Webmail
bg_BG: Имейли

en: Webtools
bg_BG: Уеб-инструменти

en: Wrong request.
bg_BG: Грешна заявка.

en: Wrong reseller id.
bg_BG: Грешна Идентификация на Риселър

en: Wrong security code
bg_BG: Грешен код за сигурност

en: Wrong software id.
bg_BG: Грешно ID на софтуера

en: Year
bg_BG: Година

en: Yes
bg_BG: Да

en: You cannot delete the last active IP address.
bg_BG: Вие не можете да изтриете последния активен IP адрес.

en: You do not have domain aliases.
bg_BG: Не е нужен псевдоним на домейни

en: You do not have protected areas.
bg_BG: Вие не сте защитили тези зона.

en: You do not have subdomains.
bg_BG: Вие нямате събдомейни.

en: You have no groups.
bg_BG: Вие нямате групи.

en: You have to choose between file-upload and wget-function.
bg_BG: Вие трябва да изберете между качване  ма файл или wget функцията

en: You must select a file to upload/download.
bg_BG: Трябва да изберете файл за качване/сваляне.

en: You must specify a message.
bg_BG: Трябва да посочите съобщение.

en: You must specify a subject.
bg_BG: Трябва да зададете въпрос.

en: Your account has expired. Please renew your subscription.
bg_BG: Вашия акаунт  е изтекъл. Моля подновете абонамента си.

en: Your message
bg_BG: Вашето съобщение

en: Your message has been successfully sent.
bg_BG: Съобщението е изпратено успешно

en: Your new i-MSCP login
bg_BG: Вашето ново потребителско име

en: Your new password
bg_BG: Вашата нова парола

en: Zip/Postal code
bg_BG: Пощенски код

en: _: Localised language
bg_BG: Български език - Bulgarian

en: activated
bg_BG: Активиран

en: administrator
bg_BG: Администратор

en: day
bg_BG: Ден

en: days
bg_BG: Дни

en: disk space
bg_BG: Дисково пространство

en: domain
bg_BG: Домейн

en: domain aliases
bg_BG: псевдоними на домейни

en: domains
bg_BG: Домейни

en: everything
bg_BG: всичко

en: from other browser
bg_BG: От друг браузър

en: i-MSCP - Application Management (Permissions)
bg_BG: i-MSCP - Заявление за управление (позволение)

en: i-MSCP - Client/Create CatchAll Mail Account
bg_BG: i-MSCP - Клиент/Създай CatchAll пощенска кутия

en: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Login
bg_BG: Вход към i-MSCP

en: i-MSCP updates
bg_BG: Обновяване на i-MSCP

en: internet Multi Server Control Panel
bg_BG: Интернет Разнообразен Контролен Панел

en: missing alias
bg_BG: Липсва Алиас

en: missing domain
bg_BG: Липсва Домейн

en: no
bg_BG: не

en: not available
bg_BG: Не е налично

en: older than 1 month
bg_BG: по-старо от месец

en: older than 12 months
bg_BG: по-стари от година

en: older than 2 weeks
bg_BG: по-стари от 2 седмици

en: older than 3 months
bg_BG: по-старо от 3 месеца

en: older than 6 months
bg_BG: по-старо от 6 месеца

en: subdomain
bg_BG: Поддомейн

en: subdomains
bg_BG: Поддомейнни

en: traffic
bg_BG: Трафик

en: unlimited
bg_BG: без Ограничение

en: view aliases
bg_BG: Преглед псевдоними

en: yes
bg_BG: да
