i-MSCP 1.3.x - en to ca_ES translation catalogue (972 entries)

en:  Admin / Support / Open Tickets
ca_ES:  Admin / Suport / Obrir tiquets

en:  Client / Webtools / Custom Error Pages / Edit Custom Error Page
ca_ES:  Client / Eines web / Pàgines personalitzades d'error / Editar pàgina personalitzada d'error

en:  Wrong IP address.
ca_ES: Adreça IP incorrecte.

en: $ORIGIN is automatically appended to unqualified names, hosts and canonical names
ca_ES: $ORIGIN s'afegeix automàticament als noms no qualificats (nom enlloc de nom.domini.tld.)

en: $ORIGIN value is currently set to: %s
ca_ES: $ORIGIN és actualment: %s

en: %%s must be lower than %%s.
ca_ES: %%s ha d'ésser menor que %%s.

en: %1$d / %2$d of %3$d
ca_ES: %1$d / %2$d de %3$d

en: %1$d / %2$d of %3$d</b>
ca_ES: %1$d / %2$d de %3$d</b>

en: %1$d / %2$d of unlimited
ca_ES: %1$d / %2$d de il·limitat

en: %1$d of %2$d
ca_ES: %1$d de %2$d

en: %1$d%% [%2$s of %3$s]
ca_ES: %1$d%% [%2$s de %3$s]

en: %1$d%% [%2$s of unlimited]
ca_ES: %1$d%% [%2$s de il·limitat]

en: %1$s - (Softwaredepot)
ca_ES: %1$s - (Magatzem de programari)

en: %1$s - (Version: %2$s, Language: %3$s)
ca_ES: %1$s - (Versió: %2$s, Idioma: %3$s)

en: %1$s / %2$s of %3$s
ca_ES: %1$s / %2$s de %3$s

en: %1$s / %2$s of unlimited
ca_ES: %1$s / %2$s de il·limitat

en: %1$s of %2$s
ca_ES: %1$s de %2$s

en: %1$s of <b>unlimited</b>
ca_ES: %1$s de <b>il·limitat</b>

en: %1$s you are now logged as %2$s
ca_ES: %1$s esteu validats com a %2$s

en: %1$s%% [%2$s of %3$s]
ca_ES: %1$s%% [%2$s de %3$s]

en: %1$s%% [%2$s of unlimited]
ca_ES: %1$s%% [%2$s de il·limitat]

en: %d %s remaining until account expiration
ca_ES: queden %d %s fins a l'expiració del compte

en: %d / unlimited
ca_ES: %d / il·limitat

en: %d Service(s) port successfully updateds
ca_ES: %d Port(s) actualitzat(s) correctament

en: %d configuration parameter(s) have/has been created.
ca_ES: %d paràmetre(s) de configuració creat(s).

en: %d configuration parameter(s) have/has been updated.
ca_ES: %d paràmetre(s) de configuració actualitzats

en: %d of %s
ca_ES: %d de %s

en: %d strings translated
ca_ES: %d cadenes traduïdes

en: %s / unlimited
ca_ES: %s / il·limitat

en: %s account successfully deleted.
ca_ES: compte %s eliminat correctament.

en: %s doens't look like an i-MSCP plugin archive.
ca_ES: %s no sembla un repositori de plugins d'i-MSCP.

en: %s doesn't exist or is empty.
ca_ES: %s no existeix o és buit.

en: %s is not a valid i-MSCP language file.
ca_ES: %s no és un fitxer d'idioma vàlid per i-MSCP.

en: %s is not allowed as subdomain label.
ca_ES: %s no és vàlid com a subdomini.

en: %s of %s
ca_ES: %s de %s

en: %s of unlimited
ca_ES: %s de il·limitat

en: %s page
ca_ES: %s pàgina

en: %s record
ca_ES: entrada %s

en: %s: The clients consumption (%s) for this reseller is greater than the new limit.
ca_ES: %s: El consum (%s) dels clients d'aquest distribuïdor és més gran que el nou límit.

en: %s: The total of items (%s) already assigned by the reseller is greater than the new limit.
ca_ES: %s: El nombre total d'ítems (%s) ja assignats per el distribuïdor es més gran que el nou límit.

en: %s: This reseller has customer(s) with unlimited items.
ca_ES: %s: El distribuïdor te client(s) amb ítems il·limitats.

en: %s: You cannot disable a service already consumed by reseller's customers.
ca_ES: %s: No pots deshabilitar un servei que ja està essent utilitzat per els usuaris del distribuïdor.

en: %s: You cannot disable a service already sold to reseller's customers.
ca_ES: %s: No podeu deshabilitar un servei que ja s'ha venut als clients del distribuïdor.

en: %s::getInfo() not implemented and %s not found. This is a bug in the %s plugin which must be reported to the author(s).
ca_ES: %s::getInfo() no està implementat i %s no existeix. Això és una errada al plugin %s i ho hauríeu de reportar al(s) seu(s) autor(s).

en: '%%hostname%%' does not appear to have a valid MX record for the email address '%%value%%'
ca_ES: '%%hostname%%' no sembla tenir un registre MX vàlid per l'adreça '%%value%%'

en: '%%hostname%%' is no valid hostname for email address '%%value%%'
ca_ES: '%%hostname%%' no és un nom de host vàlid per l'adreça '%%value%%'

en: '%%hostname%%' is not in a routable network segment. The email address '%%value%%' should not be resolved from public network
ca_ES: '%%hostname%%' resol a una IP no enrutable. L'adreça '%%value%%' no es pot contactar des d'una xarxa pública

en: '%%localPart%%' can not be matched against dot-atom format
ca_ES: '%%localPart%%' no està en format correcte

en: '%%localPart%%' can not be matched against quoted-string format
ca_ES: '%%localPart%%' no està en format correcte

en: '%%localPart%%' is no valid local part for email address '%%value%%'
ca_ES: '%%localPart%%' no és correcte per l'adreça '%%value%%'

en: (filtered from %s total records)
ca_ES: (filtrat d'un total de  %s registres)

en: (usually named
ca_ES: (normalment anomenat

en: A PHP extension stopped the file upload.
ca_ES: Una extensió de PHP ha detingut la càrrega d'arxius.

en: A hosting plan with same name already exists.
ca_ES: Ja existeix un pla de hosting amb aquest nom.

en: Access your domain statistics through the Web interface.
ca_ES: Accediu a les estadístiques del vostre domini a través de la interfície web.

en: Access your files through the web interface.
ca_ES: Accedir a l'FTP web.

en: Access your mail through the web interface.
ca_ES: Accedir al webmail.

en: Account data
ca_ES: Dades del compte

en: Account limits
ca_ES: Límits del compte

en: Account name
ca_ES: Nom del compte

en: Account overview
ca_ES: Visió general del domini

en: Account summary
ca_ES: Resum del compte

en: Account type
ca_ES: Tipus del compte

en: Action
ca_ES: Acció

en: Actions
ca_ES: Accions

en: Activate
ca_ES: Activar

en: Activate this plugin
ca_ES: Activar aquest pluguin

en: Activated
ca_ES: Activat

en: Activated software
ca_ES: Software activat

en: Activation email
ca_ES: Correu d'activació

en: Activation in progress...
ca_ES: Activació en progrés...

en: Activation link expire time <small>(In minutes)</small>
ca_ES: Temps d'expiració de l'enllaç d'activació <small>(In minutes)</small>

en: Add
ca_ES: Afegir

en: Add FTP account
ca_ES: Afegir un compte FTP

en: Add Htaccess group
ca_ES: Afegir grup Htaccess

en: Add Htaccess user
ca_ES: Afegir usuari Htaccess

en: Add SQL database
ca_ES: Afegir base de dades SQL

en: Add SQL user
ca_ES: Afegir usuari SQL

en: Add SSL certificate
ca_ES: Afegir certificat SSL

en: Add admin
ca_ES: Afegir administrador

en: Add catchall
ca_ES: Afegir catchall

en: Add custom menu
ca_ES: Afegir menú personalitzat

en: Add customer
ca_ES: Afegir client

en: Add customer - Next step
ca_ES: Afegir client - Pas següent

en: Add domain alias
ca_ES: Afegir àlies de domini

en: Add email account
ca_ES: Afegir compte de correu

en: Add group
ca_ES: Afegir grup

en: Add hosting plan
ca_ES: Afegir pla de hosting

en: Add new IP address
ca_ES: Afegir nova adreça IP

en: Add new protected area
ca_ES: Afegir nova àrea protegida

en: Add new service port
ca_ES: Afegir un nou port pel servei

en: Add permissions
ca_ES: Otorgar permisos

en: Add permissions for reseller to software:
ca_ES: Otorgar permisos al distribuïdor:

en: Add protected area
ca_ES: Afegir area protegida

en: Add reseller
ca_ES: Afegir distribuïdor

en: Add subdomain
ca_ES: Afegir subdomini

en: Add user
ca_ES: Afegir usuari

en: Added by
ca_ES: Afegit per

en: Additional data
ca_ES: Dades addicionals

en: Admin / General / Admin Log
ca_ES: Admin / General / Registre d'admin

en: Admin / General / Overview
ca_ES: Admin / General / Vista General

en: Admin / General / Services Status
ca_ES: Admin / General / Estat dels serveis

en: Admin / Profile / Account Summary
ca_ES: Admin / Perfil / Resum del compte

en: Admin / Profile / Language
ca_ES: Admin / Perfil / Idioma

en: Admin / Profile / Layout
ca_ES: Admin / Perfil / Format

en: Admin / Profile / Password
ca_ES: Admin / Perfil / Contrasenya

en: Admin / Profile / Personal Data
ca_ES: Admin / Perfil / Dades Personals

en: Admin / Settings
ca_ES: Admin / Paràmetres

en: Admin / Settings / IP Management
ca_ES: Admin / Paràmetres / Gestió de IPs

en: Admin / Settings / Languages
ca_ES: Admin / Paràmetres / Idiomes

en: Admin / Settings / Lost Password Email
ca_ES: Admin / Paràmetres / Recuperació de contrasenya

en: Admin / Settings / Plugin Management
ca_ES: Admin / Paràmetres / Gestió de plugins

en: Admin / Settings / Server Traffic
ca_ES: Admin / Paràmetres / Trànsit del servidor

en: Admin / Settings / Service Ports
ca_ES: Admin / Paràmetres / Ports dels serveis

en: Admin / Settings / Software Management
ca_ES: Admin / Paràmetres / Gestió de software

en: Admin / Settings / Software Options
ca_ES: Admin / Paràmetres / Opcions de software

en: Admin / Settings / Welcome Email
ca_ES: Admin / Paràmetres / Correu de benvinguda

en: Admin / Settings / {TR_DYNAMIC_TITLE}
ca_ES: Admin / Paràmetres / {TR_DYNAMIC_TITLE}

en: Admin / Software Management / Reseller Software
ca_ES: Admin / Gestió de Software / Software de distribuïdor

en: Admin / Statistics / IP Usage
ca_ES: Admin / Estadístiques / us de IPs

en: Admin / Statistics / Reseller Statistics
ca_ES: Admin / Estadístiques / Estadístiques de distribuïdor

en: Admin / Statistics / Server Statistics
ca_ES: Admin / Estadístiques / Estadístiques de servidor

en: Admin / Statistics / Server Statistics / Day Statistics
ca_ES: Admin / Estadístiques / Estadístiques de servidor / Estadístiques diàries

en: Admin / Support / Closed Tickets
ca_ES: Admin / Suport / Tiquets tancats

en: Admin / Support / View Ticket
ca_ES: Admin / Suport / Veure tiquet

en: Admin / System Tools / Database Update
ca_ES: Admin / Eines de sistema / Actualització de Base dades

en: Admin / System Tools / Debugger
ca_ES: Admin / Eines de sistema / Depuració

en: Admin / System Tools / Maintenance Settings
ca_ES: Admin / Eines de sistema / Paràmetres de manteniment

en: Admin / System Tools / System Information
ca_ES: Admin / Eines de sistema / Informació del sistema

en: Admin / Users / Add Admin
ca_ES: Admin / Usuaris / Afegir administrador

en: Admin / Users / Add Reseller
ca_ES: Admin / Usuaris / Afegir distribuïdor

en: Admin / Users / Circular
ca_ES: Admin / Usuaris / Circular

en: Admin / Users / Customers Assignment
ca_ES: Admin / Usuaris / Assignació de clients

en: Admin / Users / Edit Reseller
ca_ES: Admin / Usuaris / Editar distribuïdor

en: Admin / Users / Overview
ca_ES: Admin / Usuaris / Vista General

en: Admin / Users / Overview / Domain Details
ca_ES: Admin / Usuaris / Vista General / Detalls de domini

en: Admin / Users / Overview / Edit Admin
ca_ES: Admin / Usuaris / Vista General / Editar administrador

en: Admin / Users / Resellers Assignment
ca_ES: Admin / Usuaris / Assignació de distribuïdor

en: Admin / Users / Sessions
ca_ES: Admin / Usuaris / Sessions

en: Admin account successfully created.
ca_ES: Compte d'admin creat satisfactòriament.

en: Admin log
ca_ES: Log d'Admin

en: Admin not available
ca_ES: Administrador no disponible

en: Admin users
ca_ES: Usuaris administradors

en: Admin/IP usage statistics
ca_ES: Admin/Estadístiques de us de IP

en: Administrator
ca_ES: Administrador

en: Administrator and Reseller levels
ca_ES: Nivells Administrador i Distribuidor

en: Administrator and customer
ca_ES: Administrador i client

en: Administrator and customer levels
ca_ES: Nivells d'Administrador i client

en: Administrator and reseller
ca_ES: Administrador i distribuïdor

en: Administrator level
ca_ES: Nivell administrador

en: Administrator login
ca_ES: Accedir com a administrador

en: Administrators
ca_ES: Administradors

en: Alias forward
ca_ES: Reenviament d'àlies

en: Alias mail
ca_ES: Mail d'àlies

en: Alias subdomain forward
ca_ES: Reenviament d'àlies de subdomini

en: Alias subdomain mail
ca_ES: Mail d'àlies de subdomini

en: Aliases
ca_ES: Àlies

en: All
ca_ES: Tots

en: All closed tickets were successfully deleted.
ca_ES: Tots els tiquets tancats s'han eliminat correctament.

en: All fields are required.
ca_ES: Necessitem tots els camps.

en: All in
ca_ES: Total Entrada

en: All levels
ca_ES: Tots els nivells

en: All open tickets were successfully deleted.
ca_ES: Tots els tiquets oberts han estat eliminats.

en: All out
ca_ES: Total Sortida

en: All reseller
ca_ES: Tots els distribuidors

en: All traffic
ca_ES: Tot el trànsit

en: All users
ca_ES: Tots els usuaris

en: Allow URL fopen
ca_ES: Permetre URL fopen

en: Allows to share the mount point of another domain.
ca_ES: Permetre compartir el punt de muntatge de un altre domini.

en: Already in use
ca_ES: En ús

en: Alternative URL to reach your website
ca_ES: URL alternativa per arribar a la teva web

en: An unexpected error occurred: %s
ca_ES: Hi ha hagut un error inesperat: %s

en: An unknown error occurred during file upload: %s
ca_ES: Hi ha hagut un error durant la pujada del fitxer: %s

en: Application installer
ca_ES: Instal·lador d'aplicacions

en: Apply
ca_ES: Aplicar

en: Apply changes
ca_ES: Aplicar canvis

en: Are you sure to install this package from the webdepot?
ca_ES: Estàs segur que vols instal·lar aquesta aplicació?

en: Are you sure to install this package?
ca_ES: Estas segur de instal.lar aquest paquet?

en: Are you sure to remove the permissions ?
ca_ES: Estas segur d'eliminar els permisos?

en: Are you sure you want to activate this package?
ca_ES: Estàs segur que vols activar aquesta aplicació?

en: Are you sure you want to delete %s service port ?
ca_ES: Estàs segur que vols esborrar el port del servei %s ?

en: Are you sure you want to delete %s?
ca_ES: Estàs segur que vols esborrar %s?

en: Are you sure you want to delete all closed tickets?
ca_ES: Esteu segurs d'esborrar tots aquests tiquets tancats?

en: Are you sure you want to delete all tickets?
ca_ES: Esteu segurs que voleu eliminar tots els tiquets?

en: Are you sure you want to delete the %s FTP user?
ca_ES: Esteu segurs que voleu eliminar l'usuari FTP <b>%s</b>?

en: Are you sure you want to delete the %s catch all?
ca_ES: Estas segur de voler esborrar el %s catch-all?

en: Are you sure you want to delete the %s menu?
ca_ES: Esteu segurs que voleu eliminar l'entrada de menú %s?

en: Are you sure you want to delete the '%s' ticket?
ca_ES: Esteu segurs que voleu eliminar el tiquet '%s'?

en: Are you sure you want to delete this package?
ca_ES: Estàs segur que vols eliminar aquesta aplicació?

en: Are you sure you want to import this package into the local software repository?
ca_ES: Esteu segurs que voleu importar aquest paquet al repositori?

en: Are you sure you want to import this package into the software depot?
ca_ES: Estas segur de que vols importar aquest paquet al magatzem de programari?

en: Are you sure you want to install this package from the Web software repository?
ca_ES: Esteu segurs que voleu instal·lar aquest paquet?

en: Are you sure you want to restore the backup?
ca_ES: Esteu segurs de restaurar el backup?

en: Assign
ca_ES: Assignar

en: Assign existing SQL user
ca_ES: Assigna un usuari SQL existent.

en: Assign group
ca_ES: Assignar grup

en: Auto responder
ca_ES: Auto resposta

en: Auto-responder message cannot be empty.
ca_ES: El missatge d'auto-resposta no pot ser buit.

en: Auto-responder successfully scheduled for activation.
ca_ES: S'ha programat l'activació de l'auto-resposta.

en: Auto-responder successfully scheduled for deactivation.
ca_ES: L'auto-resposta està programada per desactivar-se.

en: Auto-responder successfully scheduled for update.
ca_ES: L'auto-resposta està programada per actualitzar-se.

en: Available
ca_ES: Disponible

en: Available software
ca_ES: Software disponible

en: Awaiting activation
ca_ES: Esperant activació

en: Back
ca_ES: Enrere

en: Backup and restore settings.
ca_ES: Opcions de còpia de seguretat i restauració.

en: Backup has been successfully scheduled for restoration.
ca_ES: La copia s'ha programat correctament per la restauració.

en: Bad password.
ca_ES: Contrasenya incorrecta.

en: Behind
ca_ES: Darrera

en: Blocking time between login/captcha attempts <small>(In seconds)</small>
ca_ES: Temsp de bloqueig entre intents d'entrada/captcha <small>(En segons)</small>

en: Blocking time between logins and captcha attempts
ca_ES: Temps de bloqueig entre temptatives de inici de sessió i captcha.

en: Blocktime <small>(in minutes)</small>
ca_ES: Temps de bloqueig <small>(en minuts)</small>

en: Both source and destination are identical.
ca_ES: Ambdós, origen i destí, són idèntics.

en: Bruteforce detection
ca_ES: Detecció d'accés per força bruta

en: Bulk Actions
ca_ES: Accions en bloc

en: By
ca_ES: Per

en: Cancel
ca_ES: Cancel·lar

en: Canonical name
ca_ES: Nom canonic

en: Catch all successfully scheduled for addition.
ca_ES: S'ha programat la creació del Catch all.

en: Catch all successfully scheduled for deletion.
ca_ES: Catch all correctament programat per esborrar.

en: Certificate
ca_ES: Certificat

en: Certificate data
ca_ES: Dades del certificat

en: Change
ca_ES: Canviar

en: Change personal data
ca_ES: Canviar dades personals

en: Check for update
ca_ES: Buscar actualització

en: Choose
ca_ES: Escollir

en: Choose dir
ca_ES: Escollir directori

en: Choose file (Max: %1$d MiB)
ca_ES: Trieu el fitxer (Max: %1$d MiB)

en: Choose hosting plan
ca_ES: Escollir pla de hosting

en: Choose layout color
ca_ES: Escolliu el color del panell

en: Choose your language
ca_ES: Escolliu el vostre idioma

en: City
ca_ES: Ciutat

en: Class
ca_ES: Classe

en: Clear log
ca_ES: Esborrar registre

en: Click here for more details
ca_ES: Feu click aquí per més detalls

en: Click the Restore button and the system will restore the last daily backup
ca_ES: Faci click sobre Restaurar i el sistema restaurarà el darrer backup diari

en: Client / Databases / Add SQL Database
ca_ES: Client / Bases de dades / Afegir una base de dades SQL

en: Client / Databases / Overview
ca_ES: Client / Bases de dades / Vista General

en: Client / Databases / Overview / Add SQL User
ca_ES: Client / Bases de dades / Vista General / Afegir usuari SQL

en: Client / Databases / Overview / Update SQL User Password
ca_ES: Client / Bases de dades / Vista General / Actualitzar contrasenya d'usuari SQL

en: Client / Domains
ca_ES: Client / Dominis

en: Client / Domains / Add Subdomain
ca_ES: Client / Dominis / Afegir subdomini

en: Client / Domains / Edit Subdomain
ca_ES: Client / Dominis / Editar subdomini

en: Client / Domains / PHP Settings
ca_ES: Client / Dominis / Paràmetres de PHP

en: Client / Email / Add Email Account
ca_ES: Client / Correu / Afegir compte de correu

en: Client / Email / Catchall
ca_ES: Client / Correu / Catchall

en: Client / Email / Catchall / Add Catchall
ca_ES: Client / Correu / Catchall / Afegir Catchall

en: Client / Email / Overview
ca_ES: Client / Correu / Vista General

en: Client / Email / Overview / Edit Auto Responder
ca_ES: Client / Correu / Vista General / Editar Auto resposta

en: Client / Email / Overview / Enable Auto Responder
ca_ES: Client / Correu / Vista General / Activar autoresposta

en: Clock speed (MHz)
ca_ES: Frequència de rellotge (MHz)

en: Close
ca_ES: Tancar

en: Close the ticket
ca_ES: Tancar el tiquet

en: Close ticket
ca_ES: Tancar tiquet

en: Closed tickets
ca_ES: Tiquets tancats

en: Company
ca_ES: Empresa

en: Compress HTML output
ca_ES: Comprimir la sortida HTML

en: Core data
ca_ES: Dades principals

en: Cores
ca_ES: Nuclis

en: Could not upload file.
ca_ES: No s'ha pogut pujar el fitxer.

en: Could not upload file. File not found.
ca_ES: No s'ha pogut pujar el fitxer. Fitxer no trobat.

en: Could not upload the file. Max. upload filesize (%1$d MB) has been reached.
ca_ES: No s'ha pogut pujar el fitxer. Heu arribat a la mida màxima de pujada  (%1$d MB).

en: Count default email addresses
ca_ES: Comptar les adreces per defecte

en: Country
ca_ES: País

en: Create
ca_ES: Crear

en: Create catch all
ca_ES: Crear catch all

en: Create default email addresses
ca_ES: Crear les adreces per defecte

en: Created by
ca_ES: Creat per

en: Creation date
ca_ES: Data de creació

en: Custom DNS records
ca_ES: Registres DNS personalitzats

en: Custom error page updated.
ca_ES: S'ha eliminat la pàgina d'error personalitzada.

en: Custom error pages
ca_ES: Pàgines d'error personalitzades

en: Custom menu name and link
ca_ES: Nom i enllaç de l'entrada del menú

en: Custom menu properties
ca_ES: Propietats del menú personalitzat

en: Custom menu successfully added.
ca_ES: Entrada del menú afegida correctament.

en: Custom menu successfully deleted.
ca_ES: Entrada del menú eliminada correctament.

en: Custom menu successfully updated.
ca_ES: Entrada del menú actualitzada correctament.

en: Custom menus
ca_ES: Personalitzar menús

en: Customer
ca_ES: Client

en: Customer ID
ca_ES: ID del client

en: Customer ID cannot have more than 200 characters
ca_ES: L'ID del client no pot tenir més de 200 caràcters

en: Customer account successfully scheduled for activation.
ca_ES: S'ha programat l'activació del compte de client.

en: Customer account successfully scheduled for creation.
ca_ES: S'ha programat la creació del compte de client.

en: Customer account successfully updated.
ca_ES: El compte de client s'ha actualitzat correctament.

en: Customer consumption
ca_ES: Consum del client

en: Customer level
ca_ES: Nivell del client

en: Customer's layout color successfully updated.
ca_ES: Color del panell actualitzat correctament.

en: Customer(s) successfully moved.
ca_ES: Client(s) mogut(s) amb èxit.

en: Customers
ca_ES: Clients

en: Customize error pages for your domain.
ca_ES: Personalitzar les pàgines d'error del seu domini.

en: DNS record already exist.
ca_ES: Aquest registre ja existeix.

en: DOWN
ca_ES: PARAT

en: Daily backup
ca_ES: Backup Diari

en: Database
ca_ES: Base de dades

en: Database Name and Users
ca_ES: Usuaris i noms de base de dades

en: Database Update Revision
ca_ES: Actualització de la Base de Dades

en: Database name
ca_ES: Nom de base de dades

en: Database name is too long.
ca_ES: El nom de la Base de Dades és massa llarg.

en: Database prefix
ca_ES: Prefix de la base de dades

en: Database prefix/suffix
ca_ES: Prefix/sufix de la base de dades

en: Database required
ca_ES: Base de dades requerida

en: Database usage
ca_ES: Ús de la base de dades

en: Database users
ca_ES: Usuaris de base de dades

en: Databases
ca_ES: Bases de dades

en: Date
ca_ES: Data

en: Day
ca_ES: Dia

en: Days
ca_ES: Dies

en: Deactivate
ca_ES: Desactivar

en: Deactivate this plugin
ca_ES: Desactivar aquest plugin

en: Deactivated
ca_ES: Desactivat

en: Default language
ca_ES: Idioma per defecte

en: Default language successfully updated.
ca_ES: L'idioma per defecte s'ha actualitzat correctament.

en: Delete
ca_ES: Esborrar

en: Delete CatchAll
ca_ES: Esborrar CatchAll

en: Delete all tickets
ca_ES: Eliminar tots els tiquets

en: Delete from log:
ca_ES: Esborrar del registre:

en: Delete order
ca_ES: Eliminar comanda

en: Delete reseller software
ca_ES: Eliminar aplicació del distribuïdor

en: Deletion in progress
ca_ES: Eliminació en progrés

en: Deletion in progress...
ca_ES: Eliminació en progrés...

en: Depot import
ca_ES: Importació de magatzem

en: Description
ca_ES: Descripció

en: Description cannot be empty.
ca_ES: La descripció no pot ser buida.

en: Details
ca_ES: Detalls

en: Disable
ca_ES: Desactivar

en: Disabled
ca_ES: Desactivat

en: Disconnect
ca_ES: Desconnectar

en: Disk
ca_ES: Disc

en: Disk space
ca_ES: Espai de disc

en: Disk space limit [MiB]
ca_ES: Límit d'espai de disc [MiB]

en: Disk usage
ca_ES: Ús de disc

en: Disk usage detail
ca_ES: Detall d'ús de disc

en: Domain
ca_ES: Domini

en: Domain IP
ca_ES: IP del domini

en: Domain Limit
ca_ES: Límit de dominis

en: Domain Name
ca_ES: Nom de domini

en: Domain account
ca_ES: Compte de domini

en: Domain account expired.
ca_ES: Aquest domini ha expirat.

en: Domain accounts
ca_ES: Comptes de domini

en: Domain alias
ca_ES: Àlies de dominis

en: Domain alias errors
ca_ES: Errors d'àlies de domini

en: Domain alias limit
ca_ES: Límit d'àlies de domini.

en: Domain alias name
ca_ES: Nom de l'àlies de domini

en: Domain alias successfully scheduled for addition.
ca_ES: Àlies de domini programat per ésser afegit.

en: Domain alias successfully scheduled for deletion.
ca_ES: Àlies de domini programat per eliminar.

en: Domain aliases
ca_ES: Àlies de domini

en: Domain details
ca_ES: Detalls del domini

en: Domain errors
ca_ES: Errors de domini

en: Domain expiration date must be filled.
ca_ES: Has d'introduïr la data d'expiració del domini.

en: Domain limit
ca_ES: Límit de dominis

en: Domain mail
ca_ES: Mail de domini

en: Domain name
ca_ES: Nom del domini

en: Domain overview
ca_ES: Detall del domini

en: Domain scheduled for update.
ca_ES: Domini programat per a ésser actualitzat.

en: Domain statistics
ca_ES: Estadístiques de domini

en: Domain status is not ok.
ca_ES: L'estat del domini NO és OK

en: Domain successfully updated.
ca_ES: El domini ha estat actualitzat.

en: Domains
ca_ES: Dominis

en: Domains per page
ca_ES: Dominis per pàgina

en: Done
ca_ES: Fet

en: Download
ca_ES: Descarregar

en: Edit
ca_ES: Editar

en: Edit SSL certificate
ca_ES: Editar certificat SSL

en: Edit auto responder
ca_ES: Editar auto-resposta

en: Edit custom error page
ca_ES: Editar pàgina d'error personalitzada

en: Edit custom menu
ca_ES: Editar menú personalitzat

en: Edit customer
ca_ES: Editar client

en: Edit domain
ca_ES: Editar domini

en: Edit domain alias
ca_ES: Editar àlies de domini

en: Edit error page
ca_ES: Editar pàgina d'error

en: Edit hosting plan
ca_ES: Editar pla de hosting

en: Edit htaccess user
ca_ES: Editar usuari htaccess

en: Edit mail account
ca_ES: Modificar compte de correu

en: Edit mail quota
ca_ES: Editar quota de correu

en: Edit protected area
ca_ES: Editar àrea protegida.

en: Edit reseller
ca_ES: Editar distribuïdor

en: Edit subdomain
ca_ES: Editar subdomini

en: Edit user
ca_ES: Editar usuari

en: Email
ca_ES: Correu

en: Email account limit
ca_ES: Límit de comptes de correu.

en: Email account successfully scheduled for addition.
ca_ES: S'ha programat la creació del compte de correu.

en: Email accounts
ca_ES: Comptes de correu

en: Email address
ca_ES: Adreça d'email

en: Email forward
ca_ES: Reenviament d'email

en: Email setup
ca_ES: Configurar Email

en: Empty data or wrong field.
ca_ES: No hi ha dades o el camp és erroni

en: Enable
ca_ES: Activar

en: Enable SSL
ca_ES: Activar SSL

en: Enable auto responder
ca_ES: Activar auto-resposta

en: Enabled
ca_ES: Activat

en: Error pages
ca_ES: Pàgines d'error

en: Error: Remote File not found!
ca_ES: Error: Arxiu remot no trobat

en: Expire date
ca_ES: Data de caducitat

en: External mail server
ca_ES: Servidor Extern de correu

en: External mail servers
ca_ES: Servidors Externs de correu

en: FTP account
ca_ES: Compte FTP

en: FTP account already exists.
ca_ES: Aquest usuari ja té un compte FTP.

en: FTP account limit
ca_ES: Límits del comptes FTP

en: FTP account limit reached.
ca_ES: S'ha assolit el límit de comptes FTP.

en: FTP account successfully updated.
ca_ES: El compte FTP ha estat actualizat.

en: FTP accounts
ca_ES: Comptes de FTP

en: FTP traffic
ca_ES: Trànsit FTP

en: Failed to write file to disk.
ca_ES: A fallat l'escriptura de l'arxiu al disc.

en: Failure in the package. Deleting!
ca_ES: Fracàs en el paquet. Esborrant!

en: Feature
ca_ES: Característica

en: Features
ca_ES: Característiques

en: Female
ca_ES: Dona

en: File does not exist. %1$s.tar.gz
ca_ES: L'arxiu no existeix. %1$s.tar.gz

en: File exceeds the size limit.
ca_ES: L'arxiu excedeix el limit de mida.

en: File is not readable.
ca_ES: El fitxers no es pot llegir.

en: File needs to be a 'tar.gz' archive.
ca_ES: L'arxiu ha d'ésser un 'tar.gz'.

en: File successfully uploaded.
ca_ES: Arxiu pujat correctament.

en: FileManager
ca_ES: Gestor de fitxers

en: Filemanager
ca_ES: Administrador de fitxers

en: Filesystem system Info
ca_ES: Informació del sistema de fitxers

en: Fill out a message text.
ca_ES: Omplir un missatge de text.

en: First name
ca_ES: Nom

en: Forward
ca_ES: Reenviar

en: Forward list is empty.
ca_ES: La llista de reenviament és buida.

en: Forward mail
ca_ES: Reenviar correu

en: Forward to
ca_ES: Reenviar a

en: Forward to URL
ca_ES: Redirigir a la URL

en: Free
ca_ES: Lliure

en: From
ca_ES: De

en: From reseller
ca_ES: Del distribuïdor

en: Ftp account
ca_ES: Compte Ftp

en: Ftp accounts
ca_ES: comptes FTP

en: Gender
ca_ES: Gènere

en: General information
ca_ES: Informació General

en: General settings
ca_ES: Paràmetres generals

en: Generate
ca_ES: Generar

en: Group
ca_ES: Grup

en: Group members
ca_ES: Membres del grup

en: Group name
ca_ES: Nom del grup

en: Groups
ca_ES: Grups

en: HTTP traffic
ca_ES: Tràfic Http

en: High
ca_ES: Alta

en: Homepage
ca_ES: Inici

en: Hosting plan
ca_ES: Pla de Hosting

en: Hosting plan limits exceed reseller limits.
ca_ES: Els límits del pla de hosting excedeixen els del distribuïdor.

en: Hosting plan successfully created.
ca_ES: Pla d'allotjament creat amb èxit.

en: Hosting plan successfully deleted.
ca_ES: Plà d'hostatge eliminat correctament.

en: Hosting plan successfully updated.
ca_ES: El pla d'allotjament s'ha actualitzat correctament.

en: Hosting plans
ca_ES: Plans de hosting

en: Hour
ca_ES: Hora

en: Hours
ca_ES: Hores

en: Htaccess group
ca_ES: Grup htaccess

en: Htaccess group successfully scheduled for addition.
ca_ES: Grup htaccess programat per a ésser creat.

en: Htaccess group successfully scheduled for deletion.
ca_ES: Grup htaccess programat per a ésser esborrat.

en: Htaccess user
ca_ES: Usuari htaccess

en: Htaccess user successfully assigned to the %s htaccess group
ca_ES: Usuari htaccess assignat al grup %s

en: Htaccess user successfully deleted from the %s htaccess group
ca_ES: Usuari htaccess eliminat del grup %s

en: Htaccess user successfully scheduled for addition.
ca_ES: Usuari htaccess programat per ser afegit.

en: Http traffic
ca_ES: Tràfic Http

en: IP address
ca_ES: Adreça IP

en: IP usage
ca_ES: Ús de IPs

en: IPv6 address
ca_ES: Adreça IPv6

en: If you want to limit the reseller, you must first limit its customers.
ca_ES: Heu de limitar els seus clients abans de limitar el distribuïdor.

en: Images have to be smaller than 500 x 90 pixels.
ca_ES: Les imatges tenen que ser de mida inferior a 500 x 90 pixels.

en: Import
ca_ES: Importar

en: Import in local repository
ca_ES: Importar al repositori local

en: Incorrect FTP account limit.
ca_ES: Límit de comptes FTP incorrecte.

en: Incorrect SQL database limit.
ca_ES: Límit de base de dades SQL incorrecte.

en: Incorrect SQL user limit.
ca_ES: Límit d'usuaris SQL incorrecte.

en: Incorrect alias limit.
ca_ES: Límit d'àlies incorrecte.

en: Incorrect disk space limit.
ca_ES: Límit d'espai en disc incorrecte.

en: Incorrect domain alias limit.
ca_ES: Límit d'àlies de domini incorrecte.

en: Incorrect email account limit.
ca_ES: Límit de comptes de correu incorrecte.

en: Incorrect email length or syntax.
ca_ES: La sintaxi o longitud del correu no són valides.

en: Incorrect limit for %s.
ca_ES: Límit incorrecte per a %s.

en: Incorrect monthly traffic limit.
ca_ES: Límit de transit mensual incorrecte.

en: Incorrect subdomain limit.
ca_ES: Límit de subdominis incorrecte.

en: Incorrect syntax for email address.
ca_ES: L'adreça de correu no és vàlida.

en: Incorrect username length or syntax.
ca_ES: La sintaxi o longitud de l'usuari no són valides.

en: Install
ca_ES: Instal·lar

en: Install various Web applications with a few clicks.
ca_ES: Instal·lar diverses aplicacions amb uns pocs clics.

en: Installation details
ca_ES: Detalls de la instal·lació

en: Installed Package which was deleted by your reseller.
ca_ES: Paquet instal.lat que ha estat esborrat pel teu distribuidor.

en: Installed on
ca_ES: Instal·lat el

en: Instructions to download today's backup
ca_ES: Instruccions per descarregar el backup diari

en: Internationalization
ca_ES: Internacionalització

en: Invalid URL.
ca_ES: Adreça URL incorrecte.

en: Invalid group name!
ca_ES: Nom de grup incorrecte!

en: Invalid menu order.
ca_ES: L'ordre dels menús no és vàlid.

en: Invalid name.
ca_ES: Nom incorrecte.

en: Invalid target.
ca_ES: Destí incorrecte.

en: Invalid type given. String expected
ca_ES: Tipus invàlid. S'esperava una cadena

en: Kernel Version
ca_ES: Versió del kernel

en: Kill session
ca_ES: Eliminar sessió

en: Label
ca_ES: Etiqueta

en: Language
ca_ES: Idioma

en: Language file
ca_ES: Arxiu d'idioma

en: Language file successfully installed.
ca_ES: Arxiu d'idioma instal·lat.

en: Language successfully updated.
ca_ES: Arxiu d'idioma actualitzat.

en: Languages
ca_ES: Idiomes

en: Languages index was successfully re-built.
ca_ES: L'index de idiomes s'ha reconstruït correctament.

en: Last Web software repository update
ca_ES: Última actualització del repositori de software

en: Last access
ca_ES: Darrer accés

en: Last name
ca_ES: Cognom

en: Last reply date
ca_ES: Última resposta

en: Last translator
ca_ES: Últim traductor

en: Layout
ca_ES: Presentació

en: Layout color
ca_ES: Color del panell

en: Layout color successfully updated.
ca_ES: Color del panell actualitzat

en: Level
ca_ES: Nivell

en: Limit
ca_ES: Límit

en: Limit value
ca_ES: Valor

en: Limits
ca_ES: Límits

en: Link
ca_ES: Enllaç

en: Link to authors homepage
ca_ES: Enllaç a la pàgina de l'autor

en: Load (1 Min, 5 Min, 15 Min)
ca_ES: Carrega (1 Min, 5 Min, 15 Min)

en: Login
ca_ES: Accedir

en: Login password
ca_ES: Usuari

en: Login username
ca_ES: Contrasenya

en: Login with your FTP account
ca_ES: Accedir amb el teu compte FTP

en: Logo file
ca_ES: Arxiu logo

en: Logo successfully removed.
ca_ES: Logotip eliminat correctament.

en: Logo successfully updated.
ca_ES: Logotip actualitzat correctament.

en: Logout
ca_ES: Sortir

en: Lost password
ca_ES: Contrasenya perduda

en: Lost password link
ca_ES: Link de contrasenya perduda

en: Lostpw link
ca_ES: Link Pèrdua de contrasenya de correu

en: Low
ca_ES: Baixa

en: Mail
ca_ES: Correu

en: Mail Log Level
ca_ES: Nivell de registre (log) de mail

en: Main menu labels visibility successfully updated.
ca_ES: Visibilitat de les etiquetes del menú principal s'ha actualitzat correctament.

en: Maintenance message
ca_ES: Missatge de manteniment

en: Maintenance mode
ca_ES: Mode manteniment

en: Male
ca_ES: Home

en: Manage SQL
ca_ES: Administrar SQL

en: Manage htaccess users and groups
ca_ES: Administrar usuaris i grups htaccess

en: Manage users
ca_ES: Administrar Usuaris

en: Manage users and groups
ca_ES: Administrar usuaris i grups

en: Manage your protected areas, users and groups.
ca_ES: Gestionar les seves àrees protegides, usuaris i grups.

en: Mark
ca_ES: Marca

en: Max number of login attempts
ca_ES: Número màxim d'intents d'accés

en: Max traffic
ca_ES: Màxim tràfic

en: Maximum number of captcha validation attempts
ca_ES: Nombre màxim de temptatives de validació de captcha

en: Maximum number of validation attempts before waiting restriction intervenes
ca_ES: Nombre màxim d'intents de validació abans de que intervingui la restricció d'espera

en: Medium
ca_ES: Mitjana

en: Message
ca_ES: Missatge

en: Message template
ca_ES: Plantilla de missatge

en: Message template info
ca_ES: Informació de la plantilla del missatge

en: Message to reseller before deleting the software
ca_ES: Missatge per al distribuïdor abans d'eliminar l'aplicació

en: Minute
ca_ES: Minut

en: Minutes
ca_ES: Minuts

en: Missing domain
ca_ES: Falta el domini

en: Month
ca_ES: Mes

en: Monthly traffic limit [MiB]
ca_ES: Límit de transit mensual [MiB]

en: Monthly traffic limit must be a number.
ca_ES: El límit de trànsit ha de ser un número.

en: Monthly traffic warning cannot be bigger than monthly traffic limit.
ca_ES: El valor d'alerta de trànsit no pot ser superior al valor del límit màxim.

en: More Details
ca_ES: Més detalls

en: Mount
ca_ES: Muntar

en: Mount point
ca_ES: Punt de muntatge

en: Move
ca_ES: Moure

en: Moving aborted.
ca_ES: Acció de moure cancel.lada.

en: Name
ca_ES: Nom

en: Never
ca_ES: Mai

en: New alias order for {CUSTOMER}
ca_ES: Nova ordre d'àlies per a {CUSTOMER}

en: New ticket
ca_ES: Nou tiquet

en: Next
ca_ES: Següent

en: Next step
ca_ES: Pas següent

en: No IP address found.
ca_ES: Adreça IP no trobada

en: No administrator accounts found.
ca_ES: No s'han trobat comptes d'administrador

en: No custom menu found.
ca_ES: Menú personalitzat no trobat

en: No customer accounts found.
ca_ES: No s'han trobat comptes de client.

en: No file was uploaded.
ca_ES: No s'ha carregat cap arxiu.

en: No group found.
ca_ES: Grup no trobat

en: No reseller accounts found.
ca_ES: No s'han trobat comptes de distribuïdor.

en: No reseller with activated software installer found!
ca_ES: No s'ha trobat cap distribuïdor amb l'instal.lador de programari activat!

en: No software available
ca_ES: No hi ha programari disponible

en: No software in software depot available!
ca_ES: No hi ha programari disponible al magatzem de programari!

en: No software is waiting for activation
ca_ES: No hi ha programari en espera d'activació

en: No statistics found for the given period. Try another period.
ca_ES: No s'ha trobat estadístiques per el període de temps donat. Proveu amb un altre període.

en: No user found.
ca_ES: Usuari no trobat

en: No users found for this reseller.
ca_ES: No s'han trobat usuaris per aquest distribuidor.

en: None
ca_ES: Cap

en: Normal connection
ca_ES: Connexió normal

en: Normal users
ca_ES: Usuaris normals

en: Not Set
ca_ES: No definit

en: Not used
ca_ES: No usat

en: Nothing found - sorry
ca_ES: No s'ha trobat res - ho sentim

en: Nothing has been changed.
ca_ES: No s'ha modificat res.

en: Notices, Warnings and Errors
ca_ES: Notificacions, Alertes i Errors

en: One or more database updates are now available. See the details below.
ca_ES: Hi ha una o més actualitzacions de base de dades disponibles. Vegeu els detalls a sota.

en: Only administrators can login when maintenance mode is activated.
ca_ES: Només poden iniciar sessió els administradors quan està activat el mode de manteniment.

en: Only exec
ca_ES: Només exec

en: Only gettext Machine Object files (MO files) are accepted.
ca_ES: Només s'accepten els fitxers Machine Object (fitxers MO).

en: Only positive numbers are allowed.
ca_ES: Només s'accepten nombres positius.

en: Open ticket
ca_ES: Obrir tiquet

en: Open tickets
ca_ES: Tiquets oberts

en: Optional
ca_ES: Opcional

en: Order
ca_ES: Demanar

en: Other in
ca_ES: Altres entrada

en: Other out
ca_ES: Altres sortida

en: Other settings
ca_ES: Altres paràmetres

en: Overview
ca_ES: Vista general

en: Owner
ca_ES: Propietari

en: PHP Editor
ca_ES: Editor de PHP

en: PHP GD extension not loaded.
ca_ES: L'extensió GD del PHP no s'ha carregat

en: PHP configuration scheduled for update.
ca_ES: La configuració de l'editor de PHP ha estat programada per a ésser actualitzada.

en: PHP directives values
ca_ES: Valors de les directives de PHP

en: PHP exec() function
ca_ES: Funció PHP exec()

en: PHP settings
ca_ES: Configuració del PHP

en: POP3/IMAP in
ca_ES: POP3/IMAP entrada

en: POP3/IMAP out
ca_ES: POP3/IMAP sortida

en: POP3/IMAP traffic
ca_ES: Trànsit POP3/IMAP

en: Package actions
ca_ES: Accions

en: Package install type
ca_ES: Tipus d'instal·lació

en: Package installed successfully!
ca_ES: Paquet instal.lat amb èxit!

en: Package language
ca_ES: Idioma

en: Package name
ca_ES: Nom del paquet

en: Package title
ca_ES: Nom de l'aplicació

en: Package type
ca_ES: Tipus de paquet

en: Package vendor HP
ca_ES: Desenvolupador

en: Package version
ca_ES: Versió

en: Panel default language
ca_ES: Escolliu idioma per defecte

en: Partition
ca_ES: Partició

en: Password
ca_ES: Contrasenya

en: Password confirmation
ca_ES: Confirmació de contrasenya

en: Password data
ca_ES: Dades de contrasenya

en: Password is missing.
ca_ES: Introduïu la contrasenya per aquest usuari.

en: Password settings
ca_ES: Paràmetres de la contrasenya

en: Password successfully updated.
ca_ES: Contrasenya actualitzada.

en: Passwords do not match.
ca_ES: Les contrasenyes no coincideixen.

en: Path
ca_ES: Ruta

en: Percent
ca_ES: Percentatge

en: Permissions
ca_ES: Permisos

en: Personal data
ca_ES: Dades personals

en: Personal data successfully updated.
ca_ES: Les dades personals s'han actualitzat correctament.

en: Personalise template
ca_ES: Personalitzar plantilla

en: Phone
ca_ES: Telèfon

en: Please activate your new i-MSCP password
ca_ES: Siusplau activa la teva nova contrasenya i-MSCP

en: Please enter a name for the protected area.
ca_ES: Siusplau introdueix un nom per l'àrea protegida.

en: Please enter a password.
ca_ES: Siusplau introdueix una contrasenya.

en: Please enter an username.
ca_ES: Siusplau introdueix un nom d'usuari.

en: Please fill up both data fields for password.
ca_ES: Si us plau ompliu els dos camps de la contrasenya.

en: Please select another directory. %s (%s) is installed there.
ca_ES: Siusplau selecciona un altre directori. %s (%s) està instal.lat allà.

en: Please specify a message content.
ca_ES: Introduïu el contingut del missatge.

en: Please specify a message subject.
ca_ES: Introduïu l'assumpte pel missatge.

en: Please type database name.
ca_ES: Siusplau introdueix el nom de la Base de Dades.

en: Please type your message.
ca_ES: Introduïu el vostre missatge.

en: Plugin management
ca_ES: Administrador de plugins

en: Prevent external login for admins
ca_ES: Prohibir l'accés extern dels admins

en: Prevent external login for clients
ca_ES: Prohibir l'accés extern dels clients

en: Prevent external login for resellers
ca_ES: Prohibir l'accés extern dels distribuïdors

en: Previous
ca_ES: Anterior

en: Priority
ca_ES: Prioritat

en: Profile
ca_ES: Perfil

en: Properties
ca_ES: Propietats

en: Properties for reseller with ID %d were not found in database.
ca_ES: Les propietats pel distribuïdor amb ID %d no s'han trobat a la Base de Dades.

en: Protect
ca_ES: Protegir

en: Protect this plugin
ca_ES: Protegir aquest plugin

en: Protected
ca_ES: Protegit

en: Protected area successfully scheduled for addition.
ca_ES: Àrea protegida programada per a ésser donada d'alta.

en: Protected area successfully scheduled for deletion.
ca_ES: Àrea protegida programada per a ésser esborrada.

en: Protected area successfully scheduled for update.
ca_ES: Àrea protegida programada per a ésser actualitzada.

en: Protected areas
ca_ES: Àrees protegides

en: Rebuild languages index
ca_ES: Reconstruir l'index d'idiomes

en: Record data
ca_ES: Dades de l'entrada

en: Redirect
ca_ES: Redirigir

en: Registration date
ca_ES: Data de registre

en: Remote Web software repository
ca_ES: Web remot repositori de programari

en: Remove
ca_ES: Eliminar

en: Remove IP
ca_ES: Eliminar IP

en: Remove permissions
ca_ES: Eliminar permisos

en: Reopen
ca_ES: Reobrir

en: Repeat password
ca_ES: Repeteix la contrasenya

en: Requires Database?
ca_ES: Necessita base de dades?

en: Reseller
ca_ES: Distribuïdor

en: Reseller Name
ca_ES: Nom del distribuïdor

en: Reseller account successfully created.
ca_ES: Compte del distribuïdor afegit.

en: Reseller account successfully updated.
ca_ES: Compte de distribuïdor actualitzat.

en: Reseller and customer
ca_ES: Distribuïdor i client

en: Reseller and customer levels
ca_ES: Nivells Distribuidor i Client

en: Reseller assignment
ca_ES: Assignació distribuïdors

en: Reseller consumption
ca_ES: Consum del distribuïdor

en: Reseller data
ca_ES: Dades del distribuïdor

en: Reseller level
ca_ES: Nivell distribuïdor

en: Reseller list
ca_ES: Llista de distribuïdors

en: Reseller list is empty.
ca_ES: La llista de distribuïdors és buida.

en: Reseller name
ca_ES: Nom del distribuïdor

en: Reseller software list
ca_ES: Llista d'aplicacions de distribuïdors

en: Reseller successfully added.
ca_ES: S'ha afegit el distribuïdor correctament.

en: Reseller total
ca_ES: Total de distribuïdors

en: Reseller users
ca_ES: Usuaris distribuïdors

en: Reseller with permissions total
ca_ES: Distribuïdor amb permisos totals

en: Reseller's layout color successfully updated.
ca_ES: Color del panell canviat per aquest distribuïdor

en: Reseller/IP usage statistics
ca_ES: Distribuïdor / Estadístiques d'IPs

en: Resellers
ca_ES: Distribuïdors

en: Restore
ca_ES: Restaurar

en: Restore backup
ca_ES: Restaurar backup

en: Revision date
ca_ES: Data de revisió

en: Rights
ca_ES: Drets

en: SMTP in
ca_ES: SMTP entrada

en: SMTP out
ca_ES: SMTP sortida

en: SMTP traffic
ca_ES: Trànsit SMTP

en: SQL database limit
ca_ES: Límit de bases de dades SQL.

en: SQL database successfully deleted.
ca_ES: Base de dades SQL esborrada correctament.

en: SQL databases
ca_ES: Bases de dades SQL

en: SQL user name
ca_ES: Nom d'usuari SQL

en: SQL user password successfully updated.
ca_ES: Contrasenya d'usuari SQL actualitzada correctament.

en: SQL user successfully added.
ca_ES: Usuari SQL afegit correctament.

en: SQL user successfully deleted.
ca_ES: Usuari SQL esborrat correctament.

en: SQL users
ca_ES: Usuaris SQL

en: Save
ca_ES: Guardar

en: Search
ca_ES: Buscar

en: Sec.
ca_ES: Seg.

en: Secure connection
ca_ES: Connexió segura

en: Security code
ca_ES: Codi de seguretat

en: Send
ca_ES: Enviar

en: Send message
ca_ES: Enviar missatge

en: Send message to
ca_ES: Enviar el missatge a

en: Send new login data
ca_ES: Enviar noves dades d'accés

en: Send reply
ca_ES: Enviar resposta

en: Separate multiple email addresses with a line-break.
ca_ES: Separeu les diferents adreces de correu amb un salt de línia.

en: Server ports
ca_ES: Ports del servidor

en: Server statistics
ca_ES: Estadístiques del Servidor

en: Server status
ca_ES: Estat del servidor

en: Server traffic
ca_ES: Trànsit del servidor

en: Server traffic settings
ca_ES: Paràmetres de trànsit del servidor

en: Server traffic settings successfully updated.
ca_ES: Configuració del tràfic de servidor actualitzada.

en: Service name
ca_ES: Nom del servei

en: Service ports
ca_ES: Ports dels serveis

en: Service protocol
ca_ES: Protocol del servei

en: Services status
ca_ES: Estat dels serveis

en: Settings
ca_ES: Paràmetres

en: Settings saved.
ca_ES: Ajustos guardats.

en: Show
ca_ES: Mostrar

en: Show %s records per page
ca_ES: Mostrar %s registres per pàgina

en: Show HTML output compression size comment
ca_ES: Insertar estadístiques de la compressió com a comentari en l'HTML

en: Show detailed statistics for this reseller
ca_ES: Mostrar estadístiques detallades per aquest distribuidor

en: Show in
ca_ES: Mostrar a

en: Show labels for main menu links
ca_ES: Mostrar etiquetes pels enllaços del menú principal

en: Showing %s to %s of %s records
ca_ES: Mostrant del %s al %s de %s registres

en: Showing 0 to 0 of 0 records
ca_ES: Mostrant del 0 al 0 de 0 registres

en: Size
ca_ES: Mida

en: Software available
ca_ES: Sofware disponible

en: Software deleted.
ca_ES: Programari esborrat.

en: Software depot upload
ca_ES: Pujar arxiu al repositori

en: Software details
ca_ES: Detalls del software

en: Software in repository
ca_ES: Progames al repositori

en: Software installation
ca_ES: Instal·lació de software

en: Software installer
ca_ES: Instal·lador de software

en: Software installer options
ca_ES: Opcions de l'instal·lador de software

en: Software installer options successfully updated.
ca_ES: Opcions de l'instal·lador de software actualitzades.

en: Software name
ca_ES: Nom del programa

en: Software not found!
ca_ES: Programari no trobat!

en: Software options
ca_ES: Opcions de software

en: Software permissions
ca_ES: Permisos d'aplicacions

en: Software repository
ca_ES: Repositori de software

en: Software status
ca_ES: Estat del software

en: Software total
ca_ES: Total d'aplicacions

en: Software upload
ca_ES: Pujar software

en: Software was activated.
ca_ES: Aplicació activada correctament

en: Software was deleted.
ca_ES: Aplicació elminada correctament

en: Software-Synonym
ca_ES: Software-(Synonym)

en: Software-Version
ca_ES: Versió

en: Softwaredepot
ca_ES: Repositori d'aplicacions

en: Start installation
ca_ES: Iniciar instal.lació

en: State
ca_ES: Estat

en: State/Province
ca_ES: Estat/Província

en: Statistics
ca_ES: Estadístiques

en: Stats
ca_ES: Estadístiques

en: Status
ca_ES: Estat

en: Street 1
ca_ES: Carrer 1

en: Street 2
ca_ES: Carrer 2

en: Subdomain
ca_ES: Subdomini

en: Subdomain alias
ca_ES: Àlies del subdomini

en: Subdomain alias scheduled for deletion.
ca_ES: Àlies de subodmini programat per ésser eliminat.

en: Subdomain errors
ca_ES: Errors de subdomini

en: Subdomain forward
ca_ES: Redirecció de subdomini

en: Subdomain mail
ca_ES: Mail de subdomini

en: Subdomain name
ca_ES: Nom subdomini

en: Subdomain scheduled for deletion.
ca_ES: Subodmini programar per ser eliminat.

en: Subdomain successfully scheduled for addition.
ca_ES: El subdomini ha estat programat per a ésser afegit.

en: Subdomains
ca_ES: Subdominis

en: Subject
ca_ES: Assumpte

en: Submit changes
ca_ES: Enviar canvis

en: Support
ca_ES: Suport

en: Support system
ca_ES: Sistema de suport

en: Suspended
ca_ES: Suspès

en: Switch
ca_ES: Canviar

en: Switch to user interface
ca_ES: Canviar a la interfície d'usuari

en: System
ca_ES: Sistema

en: System error - custom error page was not updated.
ca_ES: No s'ha actualitzat la pàgina d'error personalitzada per un error de sistema. Toneu-ho a intentar o contacteu amb l'administrador.

en: System information
ca_ES: Informació del sistema

en: System tools
ca_ES: Eines del sistema

en: System under maintenance
ca_ES: Sistema en manteniment

en: Target
ca_ES: Destí

en: Target port
ca_ES: Port de desí

en: Temporary folder not found.
ca_ES: Carpeta temporal no trobada.

en: The %s limit for this customer cannot be unlimited because your are limited for this service.
ca_ES: No pots posar com il.limitat el limit de %s per aquest client ja que estàs limitat per aquest servei.

en: The domain is currently deactivated. The modification of some of its properties will result by a complete or partial reactivation of it.
ca_ES: El domini actualment està desactivat. La modificació d'alguna de les seves propietats donarà com a resultat una completa o parcial reactivació del mateix.

en: The domain or at least one of its entities has a different status than 'ok'.
ca_ES: El domini o almenys alguna de les seves entitats te un estat diferent de 'ok'.

en: The domain you are trying to edit doesn't exist.
ca_ES: El domini que estàs intentant editar no existeix.

en: The package is corrupt. Please correct it.
ca_ES: El paquet està corrupte. Si us plau corretgeix-el.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
ca_ES: El fitxer carregat només s'ha carregat parcialment.

en: The username %s is not available.
ca_ES: El nom d'usuari %s no està disponible.

en: This database will be permanently deleted. This process cannot be recovered. All users linked to this database will also be deleted if not linked to another database. Are you sure you want to delete the '%s' database?
ca_ES: Aquesta base de dades serà esborrada i no es podrà recuperar. Tots els usuaris enllaçats amb aquesta base de dades seràn també eliminats si no ténen accés a cap altra base de dades. Esteu segurs que voleu eliminar la base de dades '%s'?

en: This htaccess group already exists.
ca_ES: Aquest grup de htaccess ja existeix.

en: This htaccess user already exist.
ca_ES: Aquest usuari de htaccess ja existeix.

en: This package is installed on following domain(s):
ca_ES: Aquest paquet està instal.lat en el(s) següen(t)s domini(s):

en: This package is not installed
ca_ES: Aquest paquet no està instal.lat

en: This package is not installed yet
ca_ES: Aquest paquet encara no està instal.lat

en: This software is installed on following domain(s):
ca_ES: Aquest programari està instal.lat en el(s) següent(s) domini(s):

en: This user name already exist.
ca_ES: Aquest nom d'usuari ja existeix.

en: Ticket information
ca_ES: Informació del tiquet

en: Ticket successfully closed.
ca_ES: Tiquet tancat correctament.

en: Ticket successfully deleted.
ca_ES: Tiquet esborrat correctament.

en: Ticket successfully reopened.
ca_ES: El tiquet ha estat re-obert.

en: Ticket with Id '%d' was not found.
ca_ES: El tiquet amb Id '%d' no ha estat trobat.

en: To Admin
ca_ES: A l'Admin

en: To reseller
ca_ES: Al distribuïdor

en: To unprotect this plugin, you must edit the %s file
ca_ES: Per a desprotegir aquest plugin, cal que editis l'arxiu %s

en: Total Domains
ca_ES: Dominis en Total

en: Total Software
ca_ES: Total d'aplicacions

en: Total installations
ca_ES: Total d'instal·lacions

en: Total reseller
ca_ES: Total del distribuïdor

en: Total software
ca_ES: Total d'aplicacions

en: Traffic
ca_ES: Trànsit

en: Traffic usage
ca_ES: Ús de trànsit

en: Translated strings
ca_ES: Cadenes traduïdes

en: Type
ca_ES: Tipus

en: UP
ca_ES: ACTIU

en: URL protocol
ca_ES: Protocol URL

en: URL to this admin panel
ca_ES: URL al panell d'administrador

en: Unable to create '%s' directory for language file.
ca_ES: No ha sigut possible crear el directori %s per el fitxer d'idioma.

en: Unable to create 'LC_MESSAGES' directory for language file.
ca_ES: No s'ha pogut crear el directori 'LC_MESSAGES' per el fitxer d'idioma.

en: Unable to move file.
ca_ES: No s'ha pogut moure l'arxiu.

en: Unable to reopen ticket with Id '%s'.
ca_ES: No s'ha pogut re.obrir el tiquet amb Id '%s'

en: Uninstall
ca_ES: Desinstal.lar

en: Unknown
ca_ES: Desconegut

en: Unknown Error
ca_ES: Error desconegut

en: Unknown action requested.
ca_ES: No s'ha trobat l'acció sol·licitada.

en: Unknown action: %s
ca_ES: Acció desconeguda: %s

en: Unknown language name.
ca_ES: Nom de llenguatge desconegut.

en: Unknown layout color.
ca_ES: Capa de color desconeguda.

en: Unknown type.
ca_ES: Tipus desconegut.

en: Unknown username.
ca_ES: Nom d'usuari desconegut.

en: Unlimited
ca_ES: Il·limitat

en: Update
ca_ES: Actualitzar

en: Update SQL user password
ca_ES: Actualitzar contrasenya d'usuari de SQL.

en: Update data
ca_ES: Actualitzar dades

en: Update from Web software repository
ca_ES: Actualitzar des del reposidori d'aplicacions

en: Update from web depot
ca_ES: Actualitzar des del repositori d'aplicacions

en: Updates
ca_ES: Actualitzacions

en: Upload
ca_ES: Carregar

en: Upload logo
ca_ES: Carregar logo

en: Upload now
ca_ES: Pujar

en: Usage status
ca_ES: Estadística d'us

en: Use normal connection (No SSL)
ca_ES: Utilitzar connexió normal (Sense SSL)

en: Use secure connection (SSL)
ca_ES: Utilitzar connexió segura (SSL)

en: Used
ca_ES: Usat

en: User
ca_ES: Usuari

en: User (first and last) name
ca_ES: Nom d'usuari (nom i cognoms)

en: User assignment
ca_ES: Assignació d'usuari

en: User data were not updated.
ca_ES: No s'han canviat les dades de l'usuari.

en: User data were successfully updated.
ca_ES: Les dades d'usuari han estat actualitzades.

en: User login (system) name
ca_ES: Accés de l'usuari (sistema)

en: User password
ca_ES: Contrasenya d'usuari

en: User real (first and last) name
ca_ES: Nom real de l'usuari (nom i cognoms)

en: User scheduled for deletion.
ca_ES: Usuari programat per ésser eliminat.

en: User type
ca_ES: Tipus d'usuari

en: User type (admin, reseller, user)
ca_ES: Tipus d'usuari (admin, distribuidor, usuari)

en: Username
ca_ES: Nom d'usuari

en: Username and password for application login
ca_ES: Nom d'usuari i contrasenya per iniciar sessió en l'aplicació

en: Users
ca_ES: Usuaris

en: Values
ca_ES: Valors

en: Vendor hompage
ca_ES: Pàgina del venedor

en: Version
ca_ES: Versió

en: Very high
ca_ES: Molt alta

en: View
ca_ES: Veure

en: View SSL certificate
ca_ES: Veure el certificat SSL

en: View aliases
ca_ES: Veure àlies

en: View ticket
ca_ES: Veure Ticket

en: Visit plugin site
ca_ES: Visitar el lloc dels plugins

en: Warning traffic
ca_ES: Advertència del tràfic

en: Warnings and Errors
ca_ES: Alertes i Errors

en: We are sorry, but the system is currently under maintenance.
    Please try again later.
ca_ES: Malauradament, el sistema es troba actualment en manteniment. ⏎
    Torneu-ho a provar més tard.

en: Web in
ca_ES: Web entrada

en: Web out
ca_ES: Web sortida

en: Web software depot packages total
ca_ES: Total d'aplicacions al repositori

en: Web statistics
ca_ES: Estadístiques web

en: Web traffic
ca_ES: Trànsit web

en: Webmail
ca_ES: Correu web

en: Webtools
ca_ES: Eines Web

en: Welcome {USERNAME} to i-MSCP
ca_ES: Benvingut {USERNAME} a i-MSCP

en: Wrong request.
ca_ES: Petició incorrecta.

en: Wrong reseller id.
ca_ES: Identificador de distribuïdor incorrecte

en: Wrong security code
ca_ES: Codi de seguretat incorrecte

en: Wrong software id.
ca_ES: Identificador d'aplicació incorrecte

en: Wrong syntax for new expire date.
ca_ES: Sintaxi errònia per nova data de caducitat.

en: Wrong syntax for the %s limit.
ca_ES: Sintaxi errònia pel limit de %s.

en: Wrong user level provided.
ca_ES: El nivell d'usuari informat és incorrecte.

en: Wrong username.
ca_ES: Usuari erroni.

en: XML file URL for the Web software repository
ca_ES: XML URL de l'arxiu per al repositori de programari Web

en: Year
ca_ES: Any

en: Yes
ca_ES: Sí

en: You are exceeding the monthly server traffic limit.
ca_ES: Esteu excedint el vostre límit de transit mensual.

en: You are exceeding your SQL database limit.
ca_ES: Estàs excedint el teu límit de Bases de Dades SQL.

en: You are exceeding your disk space limit.
ca_ES: Estàs excedint el teu limit d'espai en disc.

en: You are exceeding your monthly traffic limit.
ca_ES: Esteu excedint el vostre límit de transit mensual.

en: You can only upload images.
ca_ES: Només pots carregar imatges,

en: You cannot delete the last active IP address.
ca_ES: No podeu esborrar la última adreça IP activa.

en: You cannot set expire date in past.
ca_ES: No es pot assignar una data d'expiració passada.

en: You cannot unassign an IP address already in use.
ca_ES: No es pot desassignar una adreça IP que està en us.

en: You do not have any software uploaded yet
ca_ES: Encara no tens carregat cap programari.

en: You do not have domain aliases.
ca_ES: No disposeu de cap àlies de domini.

en: You do not have permissions to upload software
ca_ES: No tens permisos per a carregar programari.

en: You do not have protected areas.
ca_ES: No tens àrees protegides.

en: You do not have subdomains.
ca_ES: No teniu subdominis.

en: You have been successfully logged out.
ca_ES: La sessió ha estat tancada.

en: You have no groups.
ca_ES: No tens grups.

en: You have to choose between file-upload and wget-function.
ca_ES: Has d'escollir un arxiu per pujar o una direcció per descarregar

en: You must provide a password.
ca_ES: Has de proporcionar una contrasenya.

en: You must select a file to upload/download.
ca_ES: Has d'escollir un arxiu a pujar

en: You must specify a message.
ca_ES: Introduïu el contingut del missatge.

en: You must specify a subject.
ca_ES: Introduïu l'assumpte del missatge.

en: Your account has expired. Please renew your subscription.
ca_ES: El seu compte ha expirat. Sisplau renoveu la vostra subscripció.

en: Your consumption
ca_ES: El teu consum.

en: Your message
ca_ES: El vostre missatge

en: Your message has been successfully sent.
ca_ES: El teu missatge ha estat enviat correctament.

en: Your new i-MSCP login
ca_ES: El teu nou inici de sessió i-MSCP

en: Your package is corrupt. Please correct it!
ca_ES: El teu paquet està corrupte. Si us plau corregeix-lo!

en: Zip code
ca_ES: Codi postal

en: Zip/Postal code
ca_ES: Codi postal

en: [New]
ca_ES: [Nou]

en: _: Localised language
ca_ES: Català - Catalan

en: activated
ca_ES: activat

en: activated (Softwaredepot)
ca_ES: activat (Repositiri de Programari)

en: day
ca_ES: dia

en: days
ca_ES: dies

en: deleting
ca_ES: esborrant

en: disabled
ca_ES: desactivat

en: disk space
ca_ES: Espai de disc

en: domain
ca_ES: domini

en: domain alias
ca_ES: àlies de domini

en: domain aliases
ca_ES: àlies de domini

en: domains
ca_ES: dominis

en: enabled
ca_ES: activat

en: everything
ca_ES: tot

en: from other browser
ca_ES: es d'unaltre navegador

en: i-MSCP - Application Management (Permissions)
ca_ES: i-MSCP - Repositori d'aplicacions (Permisos)

en: i-MSCP - Client/Create CatchAll Mail Account
ca_ES: i-MSCP - Client/Crear Compte Correu CatchAll

en: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Login
ca_ES: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Entrada

en: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Maintenance
ca_ES: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Manteniment

en: i-MSCP / Software Installer / Management
ca_ES: i-MSCP / Instal·lador de software / Gestió

en: i-MSCP updates
ca_ES: Actualitzacions i-MSCP

en: installed
ca_ES: instal.lat

en: installing
ca_ES: instal.lant

en: mail
ca_ES: correu electrònic

en: mail accounts
ca_ES: comptes de correu

en: missing alias
ca_ES: falta l'àlies

en: missing domain
ca_ES: falta el domini

en: n\a
ca_ES: N/A

en: not available
ca_ES: no disponible

en: not required
ca_ES: no es requereix

en: older than 1 month
ca_ES: més antic d'un mes

en: older than 12 months
ca_ES: més antic de dotze mesos

en: older than 2 weeks
ca_ES: més antic de 2 setmanes

en: older than 3 months
ca_ES: més antic de tres mesos

en: older than 6 months
ca_ES: més antic de sis mesos

en: orphan entry
ca_ES: entrada orfe

en: required
ca_ES: es requereix

en: subdomain
ca_ES: subdomini

en: subdomains
ca_ES: subdominis

en: traffic
ca_ES: tràfic

en: unlimited
ca_ES: il·limitat

en: view aliases
ca_ES: veure àlies

en: waiting for activation
ca_ES: esperant activació

en: yes
ca_ES: sí
