i-MSCP 1.3.x - en to fa_IR translation catalogue (376 entries)

en:  Admin / Support / Open Tickets
fa_IR: مدیر/پستیبانی/تیکتهای باز

en:  Wrong IP address.
fa_IR: آدرس آی پی اشتباه.

en: %1$d / %2$d of %3$d
fa_IR: %1$d / %2$d از %3$d

en: %1$d / %2$d of %3$d</b>
fa_IR: %1$d / %2$d از %3$d</b>

en: %1$d / %2$d of unlimited
fa_IR: %1$d / %2$d از نامحدود

en: %1$d of %2$d
fa_IR: %1$d از %2$d

en: %1$d%% [%2$s of %3$s]
fa_IR: %1$d%% [%2$s از %3$s]

en: %1$d%% [%2$s of unlimited]
fa_IR: %1$d%% [%2$s از نامحدود]

en: %1$s - (Version: %2$s, Language: %3$s)
fa_IR: %1$s - (نسخه: %2$s, زبان: %3$s)

en: %1$s / %2$s of %3$s
fa_IR: %1$s / %2$s از %3$s

en: %1$s / %2$s of unlimited
fa_IR: %1$s / %2$s از نامحدود

en: %1$s of %2$s
fa_IR: %1$s از %2$s

en: %1$s of <b>unlimited</b>
fa_IR: %1$s از <b>نامحدود</b>

en: %1$s you are now logged as %2$s
fa_IR:  %1$s شما به عنوان %2$s وارد شده اید

en: %1$s%% [%2$s of %3$s]
fa_IR: %1$s%% [%2$s از %3$s]

en: %1$s%% [%2$s of unlimited]
fa_IR: %1$s%% [ %2$s از نامحدود ]

en: %d %s remaining until account expiration
fa_IR: %d %s باقی مانده تا انقضای حساب

en: %d / unlimited
fa_IR: %d / نامحدود

en: %d Service(s) port successfully updateds
fa_IR: %d سرویس(های) پورت با موفقیت به روز رسانی

en: %s account successfully deleted.
fa_IR: %s حساب با موفقیت حذف شد.

en: %s doesn't exist or is empty.
fa_IR: %s وجود ندارد یا خالی است.

en: %s is not a valid i-MSCP language file.
fa_IR: %s فایل زبان معتبر i-MSCP نیست.

en: %s of %s
fa_IR: %s از %s

en: %s of unlimited
fa_IR: %s از نامحدود

en: %s page
fa_IR: %s صفحه

en: %s record
fa_IR: رکورد %s

en: %s: This reseller has customer(s) with unlimited items.
fa_IR: %s: این نماینده دارای مشتری (مشتریهایی) با موارد نامحدود است.

en: '%%value%%' does not appear to be a valid IP address
fa_IR: '%%value%%' آدرس آی پی به نظر درست نمی آید

en: (usually named
fa_IR: (معمولا به نام

en: Account name
fa_IR: نام حساب

en: Action
fa_IR: کنش

en: Actions
fa_IR: کنش ها

en: Activate
fa_IR: فعال سازی

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add SQL database
fa_IR: افزودن بانک داده اس کیو ال

en: Add SQL user
fa_IR: افزودن کاربر اس کیو ال

en: Add SSL certificate
fa_IR: افزودن گواهینامه SSL

en: Add admin
fa_IR: افزودن مدیر

en: Add custom menu
fa_IR: افزودن منوی سفارشی

en: Add customer
fa_IR: افزودن مشتری

en: Add domain alias
fa_IR:  افزودن دامنه های الحاقی

en: Add group
fa_IR: افزودن گروه

en: Add hosting plan
fa_IR: افزودن یک پلن

en: Add new protected area
fa_IR: افزودن یک بخش حفاظت شده

en: Add reseller
fa_IR: افزودن ریسلر

en: Add subdomain
fa_IR: افزودن زیردامنه

en: Add user
fa_IR: افزودن کاربر

en: Additional data
fa_IR: داده اضافی

en: Admin
fa_IR: مدیر

en: Admin log
fa_IR: لاگ مدیر

en: Admin users
fa_IR: تعداد ریسلرها

en: Administrator
fa_IR: مدیر

en: Administrator level
fa_IR: سطح مدیر

en: Administrator login
fa_IR: ورود مدیر

en: Administrators
fa_IR: مدیران

en: Aliases
fa_IR: تعداد دامنه الحاقی

en: All
fa_IR: همه

en: All in
fa_IR: ورود به همه

en: All out
fa_IR: خروج از همه

en: All traffic
fa_IR: کل ترافیک

en: All users
fa_IR: همه ی کاربران

en: Already in use
fa_IR: اوکی

en: Apply
fa_IR: اوکی

en: Apply changes
fa_IR: اعمال تغییرات

en: Are you sure you want to delete %s?
fa_IR: مطمئن هستید که می خواهید %s را پاک کنید؟

en: Are you sure you want to restore the backup?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید بک آپ را بازیابی کنید؟

en: Assign
fa_IR: انتساب

en: Back
fa_IR: برگشت

en: Backup
fa_IR: بک آپ

en: Bruteforce detection
fa_IR: کشف بروت فورس

en: Cancel
fa_IR: انصراف

en: Canonical name
fa_IR: نام کانونی

en: Catch all
fa_IR: جمع آورنده ی ایمیل (CatchAll)

en: Change
fa_IR: تغییر

en: Change personal data
fa_IR: تغییر اطلاعات شخصی

en: Check for update
fa_IR: وارسی برای بروزرسانی

en: Choose
fa_IR: انتخاب

en: Choose dir
fa_IR: انتخاب دایرکتوری

en: Choose hosting plan
fa_IR: انتخاب پلن میزبانی

en: Circular
fa_IR: دوری

en: City
fa_IR: شهر

en: Class
fa_IR: کلاس

en: Clear log
fa_IR: پاک کردن لاگ

en: Click the Restore button and the system will restore the last daily backup
fa_IR: دکمه ی بازیابی را بزنید تا سیستم آخرین بک آپ روزانه را بازیابی کند

en: Close
fa_IR: اوکی

en: Closed tickets
fa_IR: تیکت های بسته

en: Company
fa_IR: شرکت

en: Core data
fa_IR: داده اصلی

en: Country
fa_IR: ناحیه

en: Create
fa_IR: اوکی

en: Create catch all
fa_IR: (CatchAll) ایجاد جمع آورنده ی ایمیل

en: Created by
fa_IR: ایجاد توسط

en: Creation date
fa_IR: زمان ایجاد

en: Custom error pages
fa_IR: صفحه خطای شخصی شده

en: Custom menus
fa_IR: منوهای شخصی شده

en: Customer ID
fa_IR: آی دی مشتری

en: DOWN
fa_IR: خاموش

en: Daily backup
fa_IR: بک آپ روزانه

en: Database Name and Users
fa_IR: نام و کاربر بانک داده

en: Database name
fa_IR: نام بانک داده

en: Database users
fa_IR: کاربران بانک داده

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Day
fa_IR: روز

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete CatchAll
fa_IR: (CatchAll) حذف جمع آورنده ایمیل

en: Delete from log:
fa_IR: حذف از لاگ:

en: Delete order
fa_IR: حذف سفارش

en: Description
fa_IR: توصیف

en: Details
fa_IR: جزئیات

en: Disable
fa_IR: غیرفعال

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Disk
fa_IR: فضای دیسک

en: Disk usage
fa_IR: فضای دیسک استفاده شده

en: Domain
fa_IR: دامنه

en: Domain IP
fa_IR: آی پی دامنه

en: Domain account
fa_IR: حساب دامنه

en: Domain alias
fa_IR: دامنه الحاقی

en: Domain alias errors
fa_IR: خطاهای دامنه های الحاقی

en: Domain aliases
fa_IR: دامنه های الحاقی

en: Domain details
fa_IR: جزئیات دامنه

en: Domain errors
fa_IR: خطاهای دامنه

en: Domain name
fa_IR: نام دامنه

en: Domain statistics
fa_IR: آمار دامنه

en: Domains
fa_IR: تعداد دامنه

en: Domains per page
fa_IR: دامنه بر صفحه

en: Done
fa_IR: انجام شد

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit domain
fa_IR: ویرایش دامنه

en: Edit domain alias
fa_IR: ویرایش الحاقی دامنه

en: Edit error page
fa_IR: ویرایش صفحه خطا

en: Edit hosting plan
fa_IR: ویرایش پلن میزبانی

en: Edit reseller
fa_IR: ویرایش ریسلر

en: Edit user
fa_IR: ویرایش کاربر

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email setup
fa_IR: تنظیم ایمیل

en: Enable
fa_IR: فعال

en: Enabled
fa_IR: فعال

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error pages
fa_IR: صفحه های خطا

en: Errors
fa_IR: خطاها

en: Expire date
fa_IR: تاریخ انقضا

en: FTP account
fa_IR: حساب اف تی پی

en: FTP accounts
fa_IR: حساب اف تی پی

en: FTP traffic
fa_IR: ترافیک اف تی پی

en: Fax
fa_IR: فکس

en: Feature
fa_IR: ویژگی

en: Female
fa_IR: زن

en: Filemanager
fa_IR: مدیریت فایل ها

en: Filesystem system Info
fa_IR: اطلاعات فایل سیستم

en: First name
fa_IR: نام

en: Forward
fa_IR: فوروارد

en: Forward mail
fa_IR: فوروارد ایمیل

en: Forward to
fa_IR: فوروارد به

en: Forward to URL
fa_IR: فوروارد به یوآرال

en: Free
fa_IR: آزاد

en: From
fa_IR: از

en: From reseller
fa_IR: از ریسلر

en: Gender
fa_IR: جنسیت

en: General information
fa_IR: اطلاعات عمومی

en: General settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Group
fa_IR: گروه

en: Group members
fa_IR: اعضای گروه

en: Group name
fa_IR: نام گروه

en: Groups
fa_IR: گروه ها

en: High
fa_IR: زیاد

en: Host
fa_IR: میزبان

en: Hosting plan
fa_IR: پلن میزبانی

en: Hosting plans
fa_IR: پلن های هاستینگ

en: Hour
fa_IR: ساعت

en: IP address
fa_IR: آدرس آی پی

en: IPv6 address
fa_IR: آدرس آی پی ۶

en: Install
fa_IR: نصب

en: Instructions to download today's backup
fa_IR: راهنمایی برای دانلود بک آپ امروز

en: Invalid URL.
fa_IR: ادرس اشتباه

en: Invalid group name!
fa_IR: نام گروه نامعتبر است!

en: Kill session
fa_IR: توقف سشن

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Language
fa_IR: زبان

en: Language file
fa_IR: فایل زبان

en: Last access
fa_IR: آخرین دسترسی

en: Last name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Layout
fa_IR: طرحواره

en: Level
fa_IR: سطح

en: Limit
fa_IR: حد

en: Login
fa_IR: ورود

en: Login with your FTP account
fa_IR: ورود با حساب اف تی پی

en: Logo file
fa_IR: فایل لوگو

en: Logout
fa_IR: خروج

en: Lost password
fa_IR: رمز عبور گم شده

en: Lost password link
fa_IR: لینک بازیابی پسورد

en: Lostpw link
fa_IR: پیوند رمز ورود گم شده

en: Low
fa_IR: کم

en: Mail
fa_IR: ایمیل

en: Maintenance mode
fa_IR: مد نگهداری

en: Male
fa_IR: مرد

en: Manage SQL
fa_IR: مدیریت اس کیو ال

en: Manage users
fa_IR: مدیریت کاربران

en: Manage users and groups
fa_IR: مدیریت کاربران و گروه ها

en: Mark
fa_IR: مارک

en: Max number of login attempts
fa_IR:  حداکثر تعداد تلاش برای ورود

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Message
fa_IR: پیام

en: Message template
fa_IR: قالب پیام

en: Message template info
fa_IR: اطلاعات قالب پیام

en: Month
fa_IR: ماه

en: Mount
fa_IR: مونت

en: Mount point
fa_IR: نقطه ی مونت

en: Move
fa_IR: جابجایی

en: N/A
fa_IR: تعیین نشده

en: Name
fa_IR: نام

en: New ticket
fa_IR: تیکت جدید

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next step
fa_IR: گام بعد

en: No
fa_IR: نه

en: No.
fa_IR: نه

en: None
fa_IR: هیچ

en: Normal users
fa_IR: تعداد کاربران

en: Notices, Warnings and Errors
fa_IR: تذکرات، هشدارها و خطاها

en: OK
fa_IR: اوکی

en: Ok
fa_IR: اوکی

en: Open tickets
fa_IR: تیک های گشوده

en: Order
fa_IR: سفارش

en: Other in
fa_IR: ورودهای دیگر

en: Other out
fa_IR: خروج هی دیگر

en: Other settings
fa_IR: تنظیمات دیگر

en: Overview
fa_IR: مرور کلی

en: Owner
fa_IR: مالک

en: POP3/IMAP in
fa_IR: ورود به پاپ۳/آی مپ

en: POP3/IMAP out
fa_IR: خروج از پاپ۳/آی مپ

en: POP3/IMAP traffic
fa_IR: ترافیک پاپ/آی مپ

en: Package actions
fa_IR: کنش ها

en: Panel default language
fa_IR: زبان پیشفرض پنل

en: Partition
fa_IR: پارتیشن

en: Password
fa_IR: رمز ورود

en: Password data
fa_IR: اطلاعات رمز عبور

en: Password settings
fa_IR: تنظیمات رمز عبور

en: Path
fa_IR: مسیر

en: Percent
fa_IR: درصد

en: Personal data
fa_IR: اطلاعات شخصی

en: Personalise template
fa_IR: شخصی سازی قالب

en: Phone
fa_IR: تلفن

en: Port
fa_IR: پورت ها

en: Prevent external login for admins
fa_IR: ممنوعیت لاگین خارجی برای مدیران

en: Prevent external login for clients
fa_IR: ممنوعیت لاگین خارجی برای مشتریان

en: Prevent external login for resellers
fa_IR: ممنوعیت لاگین خارجی برای ریسلرها

en: Priority
fa_IR: اولویت

en: Protected areas
fa_IR: ناحیه ی محافظت شده

en: Protocol
fa_IR: پروتکل

en: RAM
fa_IR: رم

en: Record data
fa_IR: اطلاعات رکورد

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove IP
fa_IR: حذف آدرس آی پی

en: Repeat password
fa_IR: تأیید رمز عبور

en: Reply
fa_IR: پاسخ

en: Reseller
fa_IR: باز-فروش

en: Reseller assignment
fa_IR: انتساب ریسلر

en: Reseller level
fa_IR: ریسلر جدید

en: Reseller name
fa_IR: نام ریسلر

en: Reseller users
fa_IR: تعداد ریسلران

en: Resellers
fa_IR: ریسلرها

en: Reset
fa_IR: ریست

en: Restore
fa_IR: بازیابی

en: Restore backup
fa_IR: بازیابی بک آپ

en: SMTP in
fa_IR: ورود به اس تی ام پی

en: SMTP out
fa_IR: خروج از اس تی ام پی

en: SMTP traffic
fa_IR: ترافیک اس تی ام پی

en: SQL
fa_IR: اس کیو ال

en: SQL databases
fa_IR: بانک داده اس کیو ال

en: SQL user name
fa_IR: کاربر اس کیو ال

en: SQL users
fa_IR: کاربران اس کیو ال

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Security code
fa_IR: کد امنیتی

en: Send message
fa_IR: فرستادن پیام

en: Send message to
fa_IR: فرستادن ایمیل به

en: Send new login data
fa_IR: فرستادن اطلاعات جدید ورود

en: Send reply
fa_IR: فرستادن پاسخ

en: Sender name
fa_IR: نام فرستنده

en: Sender name is missing.
fa_IR: نام نویسنده نوشته نشده است.

en: Separate multiple email addresses with a line-break.
fa_IR: هر ایمیل جداگانه را در یک خط جدید وارد کنید.

en: Server ports
fa_IR: پورت های سرور

en: Server statistics
fa_IR: آمارهای سرور

en: Server status
fa_IR: وضعیت سرور

en: Server traffic
fa_IR: ترافیک سرور

en: Server traffic settings
fa_IR: تنظیمات ترافیک سرور

en: Service name
fa_IR: نام سرویس

en: Service protocol
fa_IR: پروتکل سرویس

en: Services status
fa_IR: وضعیت سرور

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show in
fa_IR: نمایش در

en: Size
fa_IR: اندازه

en: State/Province
fa_IR: استان/منطقه

en: Statistics
fa_IR: آمارها

en: Stats
fa_IR: آمار

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Street 1
fa_IR: آدرس خط ۱

en: Street 2
fa_IR: آدرس خط ۲

en: Subdomain
fa_IR: زیردامنه

en: Subdomain alias
fa_IR: الحاقی های زیردامنه

en: Subdomain errors
fa_IR: خطاهای زیردامنه

en: Subdomain name
fa_IR: نام زیردامنه

en: Subdomains
fa_IR:  زیردامنه ها

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Submit changes
fa_IR: اعمال تغییرات

en: Support system
fa_IR:  سیستم پشتیبانی

en: Suspended
fa_IR: معلق شد

en: Swap
fa_IR: سواپ

en: Switch
fa_IR: سوئیچ

en: Switch to user interface
fa_IR: رفتن به رابط کاربر

en: System
fa_IR: سیستم

en: System tools
fa_IR: ابزارهای سیستم

en: TTL
fa_IR: تی تی ال

en: Target port
fa_IR: پورت هدف

en: To Admin
fa_IR: به مدیر:

en: To reseller
fa_IR: به ریسلر

en: Total
fa_IR: کل

en: Traffic
fa_IR: Trafic

en: Traffic usage
fa_IR: ترافیک استفاده شده

en: Type
fa_IR: نوع

en: UP
fa_IR: روشن

en: URL protocol
fa_IR: پروتکل یوآرال

en: URL to this admin panel
fa_IR: یوآرال این پنل مدیریت

en: Unknown
fa_IR: نامعلوم

en: Unknown Error
fa_IR: خطای نامشخص

en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: Update data
fa_IR: بروزرسانی اطلاعات

en: Upload
fa_IR: آپلود

en: Upload logo
fa_IR: آپلود لوگو

en: Used
fa_IR: استفاده شده

en: User
fa_IR: کاربر

en: User (first and last) name
fa_IR: نام و نام خانوادگی کاربر

en: User assignment
fa_IR: انتساب کاربر

en: User login (system) name
fa_IR: نام ورود کاربر به سیستم

en: User password
fa_IR: رمزعبور کاربر

en: User real (first and last) name
fa_IR: نام و نام خانوادگی (واقعی) کاربر

en: User type
fa_IR: نوع کاربر

en: User type (admin, reseller, user)
fa_IR: نوع کاربر (مدیر، ریسلر، کاربر)

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Users
fa_IR: کاربران

en: Very high
fa_IR: خیلی زیاد

en: View
fa_IR: نمایش

en: View aliases
fa_IR: دیدن دامنه های الحاقی

en: Warnings and Errors
fa_IR: هشدارها و خطاها

en: Web in
fa_IR: ورود به وب

en: Web out
fa_IR: خروج از وب

en: Web statistics
fa_IR: آمارهای وب

en: Web traffic
fa_IR: ترافیک وب

en: Webmail
fa_IR: وب میل

en: Webtools
fa_IR: ابزارهای وب

en: Year
fa_IR: سال

en: Yes
fa_IR: بله

en: Your message
fa_IR: پیام شما

en: Zip/Postal code
fa_IR:  کدپستی

en: _: Localised language
fa_IR: ایران) فارسی) - Iranian (Farsi)

en: days
fa_IR: روز

en: domain
fa_IR: دامنه

en: domains
fa_IR: تعداد دامنه

en: everything
fa_IR: همه چیز

en: i-MSCP - Client/Create CatchAll Mail Account
fa_IR: آی اس پی سی پی - مشتری/ایجاد حساب جمع آورنده ی ایمیل (CatchAll)

en: i-MSCP updates
fa_IR: بروزرسانی های آی اس پی سی پی

en: n\a
fa_IR: تعیین نشده

en: no
fa_IR: نه

en: older than 1 month
fa_IR: قدیمی تر از ۱ ماه

en: older than 12 months
fa_IR: قدیمی تر از ۱۲ ماه

en: older than 2 weeks
fa_IR: قدیمی تر از ۲ هفته

en: older than 3 months
fa_IR: قدیمی تر از ۳ ماه

en: older than 6 months
fa_IR: قدیمی تر از ۶ ماه

en: subdomain
fa_IR: زیردامنه

en: subdomains
fa_IR:  زیردامنه ها

en: tcp
fa_IR: تی سی پی

en: traffic
fa_IR: Trafic

en: udp
fa_IR: یو دی پی

en: unlimited
fa_IR: نامحدود

en: view aliases
fa_IR: دیدن دامنه ها ی الحاقی

en: yes
fa_IR: بله
