i-MSCP 1.3.x - en to nl_NL translation catalogue (1731 entries)

en:  Admin / Support / Open Tickets
nl_NL: Beheerder / Ondersteuning / Open tickets

en:  Client / Webtools / Custom Error Pages / Edit Custom Error Page
nl_NL: Klant / Tools / Aangepaste foutpagina's / Foutpagina's aanpassen

en:  Wrong IP address.
nl_NL: Foutief IP-adres.

en: $ORIGIN is automatically appended to unqualified names, hosts and canonical names
nl_NL: $ORIGIN wordt automatisch achter de domeinnaam, hostnamen en canonieke namen geplaatst

en: $ORIGIN value is currently set to: %s
nl_NL: $ORIGIN is momenteel ingesteld op: %s

en: %%s must be lower than %%s.
nl_NL: %%s dient lager te zijn dan %%s.

en: %1$d / %2$d of %3$d
nl_NL: %1$d / %2$d van %3$d

en: %1$d / %2$d of %3$d</b>
nl_NL: %1$d / %2$d van %3$d</b>

en: %1$d / %2$d of unlimited
nl_NL: %1$d / %2$d van ongelimiteerd

en: %1$d of %2$d
nl_NL: %1$d van %2$d

en: %1$d%% [%2$s of %3$s]
nl_NL: %1$d%% [%2$s van %3$s]

en: %1$d%% [%2$s of unlimited]
nl_NL: %1$d%% [%2$s van ongelimiteerd]

en: %1$s - (Version: %2$s, Language: %3$s)
nl_NL: %1$s - (Versie: %2$s, Taal: %3$s)

en: %1$s / %2$s of %3$s
nl_NL: %1$s / %2$s van %3$s

en: %1$s / %2$s of unlimited
nl_NL: %1$s / %2$s van ongelimiteerd

en: %1$s of %2$s
nl_NL: %1$s / %2$s

en: %1$s of <b>unlimited</b>
nl_NL: %1$s van <b>ongelimiteerd</b>

en: %1$s you are now logged as %2$s
nl_NL: %1$s is ingelogd als %2$s

en: %1$s%% [%2$s of %3$s]
nl_NL: %1$s%% [%2$s van %3$s]

en: %1$s%% [%2$s of unlimited]
nl_NL: %1$s%% [%2$s van ongelimiteerd]

en: %d %s remaining until account expiration
nl_NL: %d %s totdat de account verloopt

en: %d / unlimited
nl_NL: %d / ongelimiteerd

en: %d Service(s) port successfully updateds
nl_NL: %d Service(s) poort is bijgewerkt

en: %d configuration parameter(s) have/has been created.
nl_NL: %d configuratie parameter(s) is/zijn gemaakt.

en: %d configuration parameter(s) have/has been updated.
nl_NL: %d configuratieparameter(s) bijgewerkt.

en: %d of %s
nl_NL: %d van %s

en: %d strings translated
nl_NL: %d tekenreeksen vertaald

en: %s / unlimited
nl_NL: %s / ongelimiteerd

en: %s account successfully deleted.
nl_NL: %s account is verwijderd.

en: %s doens't look like an i-MSCP plugin archive.
nl_NL: %s lijkt niet op een i-MSCP invoegtoepassingsarchief.

en: %s doesn't exist or is empty.
nl_NL: %s bestaat niet of is leeg.

en: %s is not a valid i-MSCP language file.
nl_NL: %s is geen geldig i-MSCP taalbestand.

en: %s is not allowed as subdomain label.
nl_NL: %s is niet toegestaan als subdomeinlabel.

en: %s of %s
nl_NL: %s van %s

en: %s of unlimited
nl_NL: %s van ongelimiteerd

en: %s page
nl_NL: %s pagina

en: %s total available
nl_NL: %s totaal beschikbaar

en: %s: The clients consumption (%s) for this reseller is greater than the new limit.
nl_NL: %s: Het verbruik van deze klant (%s) is groter dan het nieuwe limiet voor deze wederverkoper.

en: %s: The total of items (%s) already assigned by the reseller is greater than the new limit.
nl_NL: %s: Het aantal items (%s) dat al is toegewezen aan de wederverkoper is groter dan het limiet.

en: %s: This reseller has customer(s) with unlimited items.
nl_NL: %s: Deze wederverkoper heeft klanten met ongelimiteerde items.

en: %s: You cannot disable a service already consumed by reseller's customers.
nl_NL: %s: U kunt geen dienst uitschakelen als deze reeds door klanten van de wederverkoper in gebruik is.

en: %s: You cannot disable a service already sold to reseller's customers.
nl_NL: %s: U kunt een dienst of onderdeel welke reeds aan klanten van de wederverkoper worden verkocht niet uitschakelen.

en: %s::getInfo() not implemented and %s not found. This is a bug in the %s plugin which must be reported to the author(s).
nl_NL: %s::getInfo() niet geïmplementeerd en %s niet gevonden. Dit is een bug in de invoegtoepassing %s welke bij de maker(s) gemeld dient te worden.

en: '%%hostname%%' does not appear to have a valid MX record for the email address '%%value%%'
nl_NL: '%%hostname%%' blijkt geen geldig MX-record te hebben voor het e-mailadres '%%value%%'

en: '%%hostname%%' is no valid hostname for email address '%%value%%'
nl_NL: '%%hostname%%' is geen geldige hostname voor het e-mailadres  '%%value%%'

en: '%%hostname%%' is not in a routable network segment. The email address '%%value%%' should not be resolved from public network
nl_NL: '%%hostname%%' bevindt zich niet in een routeerbaar netwerksegment. Het e-mailadres '%%value%%' dient niet uit het publieke netwerk te worden opgevraagd

en: '%%localPart%%' can not be matched against dot-atom format
nl_NL: '%%localPart%%' komt niet overeen met het dot-atomformaat

en: '%%localPart%%' can not be matched against quoted-string format
nl_NL: '%%localPart%%' komt niet overeen met het quoted-stringformaat

en: '%%localPart%%' is no valid local part for email address '%%value%%'
nl_NL: '%%localPart%%' is geen geldige lokaal deel (voor het apenstaartje) voor het e-mailadres '%%value%%'

en: '%%value%%' appears to be a DNS hostname but cannot extract TLD part
nl_NL: '%%value%%' lijkt een DNS-hostname te zijn, maar het TLD-gedeelte kan niet worden bepaald

en: '%%value%%' appears to be a DNS hostname but cannot match TLD against known list
nl_NL: '%%value%%' lijkt een DNS-hostname te zijn, maar het TLD wordt niet door ons ondersteund

en: '%%value%%' appears to be a DNS hostname but cannot match against hostname schema for TLD '%%tld%%'
nl_NL: '%%value%%' lijkt een DNS-hostname te zijn, maar komt niet overeen met het hostname-schema voor het TLD '%%tld%%'

en: '%%value%%' appears to be a DNS hostname but contains a dash in an invalid position
nl_NL: '%%value%%' lijkt een DNS-hostname te zijn, maar bevat een koppelteken op een ongeldige positie

en: '%%value%%' appears to be a DNS hostname but the given punycode notation cannot be decoded
nl_NL: '%%value%%' lijkt een DNS-hostname te zijn, maar de opgegeven punycode-notatie kan niet worden gedecodeerd

en: '%%value%%' appears to be a domain name but cannot extract TLD part
nl_NL: '%%value%%' lijkt een domeinnaam te zijn, maar het TLD-gedeelte kan niet worden bepaald

en: '%%value%%' appears to be a domain name but cannot match TLD against known list
nl_NL: '%%value%%' lijkt een domeinnaam te zijn maar kon deze niet koppelen aan een bekende TLD

en: '%%value%%' appears to be a domain name but cannot match against domain name schema for TLD '%%tld%%'
nl_NL: '%%value%%' lijkt een domein naam te zijn maar kon deze niet koppelen aan de vaste vorm voor een TLD '%%tld%%'

en: '%%value%%' appears to be a domain name but contains a dash in an invalid position
nl_NL: '%%value%%' lijkt een domeinnaam te zijn, maar bevat een koppelteken op een incorrecte plek

en: '%%value%%' appears to be a domain name but the given punycode notation cannot be decoded
nl_NL: '%%value%%' lijkt een domeinnaam te zijn, maar het opgegeven punycode-notatie kan niet gedecodeerd worden

en: '%%value%%' appears to be a local network name but local network names are not allowed
nl_NL: '%%value%%' lijkt een naam van een lokaal netwerk te zijn, maar namen van lokale netwerken zijn niet toegestaan

en: '%%value%%' appears to be a subdomain name but cannot extract TLD part
nl_NL: '%%value%%' lijkt een subdomein te zijn, maar kon het TLD-gedeelte niet vinden

en: '%%value%%' appears to be a subdomain name but cannot match TLD against known list
nl_NL: '%%value%%' lijkt een subdomein te zijn, maar kon deze niet koppelen aan een bekende TLD

en: '%%value%%' appears to be a subdomain name but cannot match against subdomain schema for TLD '%%tld%%'
nl_NL: '%%value%%' lijkt een subdomein te zijn, maar kon niet worden gekoppeld aan een vaste vorm voor de TLD '%%tld%%'

en: '%%value%%' appears to be a subdomain name but contains a dash in an invalid position
nl_NL: '%%value%%' lijkt een subdomein te zijn, maar heeft een koppelteken in een inccorecte plek.

en: '%%value%%' appears to be a subdomain name but the given punycode notation cannot be decoded
nl_NL: '%%value%%' lijkt een subdomein te zijn, maar het opgegeven punycode-notatie kan niet gedecodeerd worden

en: '%%value%%' appears to be an IP address, but IP addresses are not allowed
nl_NL: '%%value%%' lijkt een IP-adres, maar IP-adressen zijn niet toegestaan

en: '%%value%%' does not appear to be a valid IP address
nl_NL: '%%value%%' lijkt geen geldig IP-adres.

en: '%%value%%' does not appear to be a valid URI hostname
nl_NL: '%%value%%' lijkt niet op een geldige URL-hostnaam

en: '%%value%%' does not appear to be a valid local network name
nl_NL: '%%value%%' lijkt niet op een geldige lokale netwerknaam

en: '%%value%%' does not match the expected structure for a DNS hostname
nl_NL: '%%value%%' komt niet overeen met de verwachte structuur voor een DNS-hostnaam

en: '%%value%%' does not match the expected structure for a domain name
nl_NL: '%%value%%' komt niet overeen met de verwachte structuur voor een domeinnaam

en: '%%value%%' does not match the expected structure for a subdomain name
nl_NL: '%%value%%' komt niet overeen met de verwachte structuur voor een subdomein

en: '%%value%%' exceeds the allowed length
nl_NL: '%%value%%' is langer dan toegestaan

en: '%%value%' is no valid email address in the basic format local-part@hostname
nl_NL: '%%value%%' is geen geldig e-mailadres in het standaardformaat gebruikersnaam@hostnaam.tld

en: (filtered from %s total records)
nl_NL: (uit %s gevonden eenheden)

en: (usually named
nl_NL: (de backups hebben de volgende naam

en: <b>%1$s</b> has unlimited rights for a <b>%2$s</b> Service.<br>
nl_NL: <b>%1$s</b> heeft ongelimiteerde rechten voor een <b>%2$s</b> service.<br>

en: <b>%1$s</b> is exceeding limits for a <b>%2$s</b><br>service in destination reseller.<br>
nl_NL: <b>%1$s</b> overschrijdt de limieten voor een <b>%2$s</b><br>service bij de wederverkoper.<br>

en: <b>%s</b> has IP address that cannot be managed from the destination reseller!<br>This user cannot be moved!
nl_NL: <b>%s</b> heeft een IP-adres die niet beheerd kan worden door de andere wederverkoper!<br>Deze gebruiker kan daardoor niet verplaatst worden

en: A PHP extension stopped the file upload.
nl_NL: Een PHP-uitbreiding heeft de upload gestopt.

en: A database update is available
nl_NL: Er is een databank-update beschikbaar

en: A hosting plan with same name already exists.
nl_NL: Een hostingpakket met dezelfde naam bestaat al.

en: A new i-MSCP version is available
nl_NL: Er is een update voor i-MSCP beschikbaar

en: A new software package has been uploaded
nl_NL: Een nieuw softwarepakket is geüpload

en: A task is in progress for this htuser.
nl_NL: Er is een taak in verwerking voor deze htuser.

en: Access your domain statistics through the Web interface.
nl_NL: Verkrijg toegang tot uw domeinstatistieken via de webinterface.

en: Access your files through the web interface.
nl_NL: Verkrijg toegang tot uw bestanden via de webinterface.

en: Access your mail through the web interface.
nl_NL: Uw webmailinterface

en: Account data
nl_NL: Accountgegevens

en: Account limits
nl_NL: Accountlimieten

en: Account name
nl_NL: Accountnaam

en: Account overview
nl_NL: Accountoverzicht

en: Account summary
nl_NL: Accountoverzicht

en: Account type
nl_NL: Accounttype

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action has been stopped.
nl_NL: Actie is gestopt.

en: Action has failed.
nl_NL: Fout bij uitvoeren van actie.

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activate
nl_NL: Activeer

en: Activate this plugin
nl_NL: Activeer deze invoegtoepassing

en: Activated
nl_NL: Geactiveerd

en: Activated software
nl_NL: Geactiveerde software

en: Activation email
nl_NL: Activatiemail

en: Activation in progress...
nl_NL: Bezig met activeren...

en: Activation link expire time <small>(In minutes)</small>
nl_NL: Activeringslink verloopt in <small>(Minuten)</small>

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add DNS resource record
nl_NL: DNS-record toevoegen

en: Add FTP account
nl_NL: FTP-account toevoegen

en: Add Htaccess group
nl_NL: Voeg htaccess-groep toe

en: Add Htaccess user
nl_NL: Maak nieuwe htaccess-gebruiker

en: Add SQL database
nl_NL: MySQL-databank toevoegen

en: Add SQL user
nl_NL: MySQL-gebruiker toevoegen

en: Add SSL certificate
nl_NL: Voeg SSL-certificaat toe

en: Add admin
nl_NL: Nieuwe beheerder

en: Add catchall
nl_NL: Voeg catch-all aan domein toe

en: Add custom menu
nl_NL: Voeg eigen menuitem toe

en: Add customer
nl_NL: Nieuwe klant

en: Add customer - Next step
nl_NL: Nieuwe klant - Volgende stap

en: Add domain alias
nl_NL: Domeinalias toevoegen

en: Add email account
nl_NL: E-mailaccount toevoegen

en: Add group
nl_NL: Groep toevoegen

en: Add hosting plan
nl_NL: Webhostingpakket toevoegen

en: Add new IP address
nl_NL: Voeg nieuw IP-adres toe

en: Add new protected area
nl_NL: Nieuwe beveiligde map toevoegen

en: Add new service port
nl_NL: Nieuwe poort toevoegen

en: Add permissions
nl_NL: Voeg rechten toe

en: Add permissions for reseller to software:
nl_NL: Rechten voor wederverkoper toevoegen voor de software:

en: Add protected area
nl_NL: Voeg een beschermd gedeelte toe

en: Add reseller
nl_NL: Nieuwe wederverkoper

en: Add subdomain
nl_NL: Subdomein toevoegen

en: Add user
nl_NL: Nieuwe gebruiker

en: Added by
nl_NL: Toegevoegd door

en: Addition in progress...
nl_NL: Toevoegen bezig

en: Additional data
nl_NL: Extra gegevens

en: Admin
nl_NL: Beheerder

en: Admin / General / Admin Log
nl_NL: Beheerder / Algemeen / Beheerderslog

en: Admin / General / Overview
nl_NL: Beheerder / Algemeen / Overzicht

en: Admin / General / Services Status
nl_NL: Beheerder / Algemeen / Serverstatus

en: Admin / Profile / Account Summary
nl_NL: Beheerder / Profiel / Accountoverzicht

en: Admin / Profile / Language
nl_NL: Beheerder / Account / Taal

en: Admin / Profile / Layout
nl_NL: Beheerder / Account / Lay-out

en: Admin / Profile / Password
nl_NL: Beheerder / Account / Wachtwoord

en: Admin / Profile / Personal Data
nl_NL: Beheerder / Account  / Persoonlijke informatie

en: Admin / Settings
nl_NL: Beheerder / Instellingen

en: Admin / Settings / IP Management
nl_NL: Beheerder / Instellingen / IP-beheer

en: Admin / Settings / Languages
nl_NL: Beheerder / Instellingen / Talen

en: Admin / Settings / Lost Password Email
nl_NL: Wederverkoper / Instellingen / Wachtwoord vergetene-mail

en: Admin / Settings / Plugin Management
nl_NL: Beheerder / Instellingen / Invoegtoepassingen

en: Admin / Settings / Server Traffic
nl_NL: Beheerder / Instellingen / Serververkeer

en: Admin / Settings / Service Ports
nl_NL: Beheerder / Instellingen / Serverpoorten

en: Admin / Settings / Software Management
nl_NL: Beheerder / Instellingen / Softwarebeheer

en: Admin / Settings / Software Options
nl_NL: Beheerder / Instellingen / Softwareinstellingen

en: Admin / Settings / Welcome Email
nl_NL: Beheerder / Instellingen / Welkomst-e-mail

en: Admin / Settings / {TR_DYNAMIC_TITLE}
nl_NL: Beheerder / Instellingen / {TR_DYNAMID_TITLE}

en: Admin / Software Management / Reseller Software
nl_NL: Beheerder / Softwarebeheer / Wederverkopersssoftware

en: Admin / Statistics / IP Usage
nl_NL: Beheerder / Statistieken / IP-gebruik

en: Admin / Statistics / Reseller Statistics
nl_NL: Beheerder / Statistieken / Wederverkopersstatistieken

en: Admin / Statistics / Reseller Statistics / User Statistics
nl_NL: Beheerder / Statistieken / Statistieken wederverkopers / Gebruikersstatistieken

en: Admin / Statistics / Reseller Statistics / User Statistics / {USERNAME} user statistics
nl_NL: Beheerder / Statistieken / Statistieken wederverkopers / Gebruikersstatistieken / {USERNAME} gebruikersstatistieken

en: Admin / Statistics / Server Statistics
nl_NL: Beheerder / Statistieken / Serverstatistieken

en: Admin / Statistics / Server Statistics / Day Statistics
nl_NL: Beheerder / Statistieken / Serverstatistieken / Dagstatistieken

en: Admin / Support / Closed Tickets
nl_NL: Beheerder / Ondersteuning / Gesloten Tickets

en: Admin / Support / View Ticket
nl_NL: Beheerder / Ondersteuning / Bekijk Ticket

en: Admin / System Tools / Anti-Rootkits Logs
nl_NL: Beheerder / Systeem / Anti-Rootkitlogboek

en: Admin / System Tools / Database Update
nl_NL: Beheerder / Systeem / Databankupdate

en: Admin / System Tools / Debugger
nl_NL: Beheerder / Systeem / Debugger

en: Admin / System Tools / Maintenance Settings
nl_NL: Beheerder / Systeem / Onderhoudsmodus

en: Admin / System Tools / System Information
nl_NL: Beheerder / Systeem / Systeeminformatie

en: Admin / System Tools / i-MSCP Updates
nl_NL: Beheerder / Systeem / i-MSCP Updates

en: Admin / Users / Add Admin
nl_NL: Beheerder / Gebruikers / Voeg beheerder toe

en: Admin / Users / Add Reseller
nl_NL: Beheerder / Gebruikers / Voeg wederverkoper toe

en: Admin / Users / Circular
nl_NL: Beheerder / Gebruikers / E-mail rondsturen

en: Admin / Users / Customers Assignment
nl_NL: Beheerder / Gebruikers / Klant toewijzen aan wederverkoper

en: Admin / Users / Edit Reseller
nl_NL: Beheerder / Gebruikers / Wederverkoper aanpassen

en: Admin / Users / Overview
nl_NL: Beheerder / Gebruikers / Overzicht

en: Admin / Users / Overview / Domain Details
nl_NL: Beheerder / Gebruikers / Overzicht / Domeindetails

en: Admin / Users / Overview / Edit Admin
nl_NL: Beheerder / Gebruikers / Overzicht / Beheerder anpassen

en: Admin / Users / Resellers Assignment
nl_NL: Beheerder / Gebruikers / Wederverkoper toewijzen

en: Admin / Users / Sessions
nl_NL: Beheerder / Gebruikers / Sessies

en: Admin account successfully created.
nl_NL: Beheerdersaccount succesvol aangemaakt.

en: Admin log
nl_NL: Beheerderslog

en: Admin not available
nl_NL: Beheerder niet beschikbaar

en: Admin users
nl_NL: Beheerders

en: Admin/IP usage statistics
nl_NL: Beheerder/IP-verbruikstatistieken

en: Administrator
nl_NL: Beheerder

en: Administrator and Reseller levels
nl_NL: Beheerder- en wederverkopersniveaus

en: Administrator and customer
nl_NL: Beheerder en wederverkoper

en: Administrator and customer levels
nl_NL: Beheerder- en klantniveau's

en: Administrator and reseller
nl_NL: Beheerder en wederverkoper

en: Administrator level
nl_NL: Beheerdersniveau

en: Administrator login
nl_NL: Beheerderslogin

en: Administrators
nl_NL: Beheerders

en: Administrators and customers
nl_NL: Beheerders en klanten

en: Administrators and resellers
nl_NL: Beheerders en wederverkopers

en: After your upload the package it will be installed on your systems.<br>Refresh your site to see the new status!
nl_NL: Nadat je het pakket hebt geüpload, wordt deze geïnstalleerd op uw systemen. <br>Herlaad uw website om de nieuwe status te bekijken.

en: Alias forward
nl_NL: Doorstuuradres van aliasdomein

en: Alias mail
nl_NL: E-mailbox van aliasdomein

en: Alias subdomain forward
nl_NL: Alias voor doorsturen subdomein

en: Alias subdomain mail
nl_NL: Alias voor mail subdomein

en: Aliases
nl_NL: Aliassen

en: All
nl_NL: Alle

en: All closed tickets were successfully deleted.
nl_NL: Alle gesloten tickets succesvol verwijderd.

en: All errors (Development)
nl_NL: Alle fouten (Ontwikkeling)

en: All errors, except E_DEPRECATED and E_STRICT (Production)
nl_NL: Alle fouten, behalve E_DEPRECATED en E_STRICT (Productie)

en: All errors, except E_NOTICES, E_STRICT AND E_DEPRECATED (Default)
nl_NL: Alle fouten, behalve E_NOTICES, E_STRICT en E_DEPRECATED (Standaard)

en: All fields are required.
nl_NL: Alle velden zijn verplicht.

en: All fields are valid.
nl_NL: Alle velden zijn geldig.

en: All in
nl_NL: Alles inkomend

en: All levels
nl_NL: Alle niveaus

en: All open tickets were successfully deleted.
nl_NL: Alle open tickets succesvol verwijderd

en: All out
nl_NL: Alles uitgaand

en: All reseller
nl_NL: Alle wederverkopers

en: All traffic
nl_NL: Al het verkeer

en: All users
nl_NL: Alle gebruikers

en: Allow URL fopen
nl_NL: Sta URL-fopen toe

en: Allows to forward any request made to this domain to a specific URL.
nl_NL: Staat toe dat verzoeken aan deze domeinnaam doorgestuurd worden aan een specifieke URL.

en: Allows to share the mount point of another domain.
nl_NL: Zorgt er voor dat u het koppelpunt kunt delen met een ander domein.

en: Already in use
nl_NL: Reeds in gebruik

en: Alternate URL to reach your website.
nl_NL: Alternatieve URL om uw website te bereiken

en: Alternative URL to reach your website
nl_NL: Alternatieve URL

en: An email addresse is not valid in mail forward list.
nl_NL: Een ontvanger uit de mailinglist is niet geldig.

en: An unexpected error occurred
nl_NL: Er is een onbekende fout opgetreden

en: An unexpected error occurred.
nl_NL: Er is een onverwachte fout opgetreden.

en: An unexpected error occurred. Go to the debugger interface for more details.
nl_NL: Er is een onbekende fout opgetreden. Ga naar de debuginterface voor meer informatie.

en: An unexpected error occurred. Please contact your administrator.
nl_NL: Er is een onbekende fout opgetreden. Neem contact op met uw beheerder.

en: An unexpected error occurred. Please contact your reseller.
nl_NL: Er is een onbekende fout opgetreden. Neem contact op met uw wederverkoper.

en: An unexpected error occurred: %s
nl_NL: Een onverwachte fout opgetreden: %s

en: An unknown error occurred during file upload: %s
nl_NL: Een onbekende fout is opgetreden tijdens het uploaden: %s

en: Anti-Rootkits Logs
nl_NL: Anti-rootkitlogboek

en: Any
nl_NL: Alle

en: Application installer
nl_NL: Applicatie-installatie

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Apply changes
nl_NL: Wijzigingen toepassen

en: Are you sure to install this package from the webdepot?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit pakket wilt installeren vanaf het webdepot?

en: Are you sure to install this package?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit pakket wilt installeren?

en: Are you sure to remove the permissions ?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze rechten wilt verwijderen?

en: Are you sure you want delete the %s SQL user?
nl_NL: Weet u zeker dat u de SQL-gebruiker %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to activate this package?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit pakket wilt activeren?

en: Are you sure you want to delete %s service port ?
nl_NL: Weet je zeker dat je servicepoort %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete %s?
nl_NL: Weet u zeker dat u %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete all closed tickets?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle gesloten tickets wilt aanpassen?

en: Are you sure you want to delete all selected mail accounts?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle geselecteerde e-mailaccounts wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete all tickets?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle tickets wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the %s FTP user?
nl_NL: Weet u zeker dat u de FTP-gebruiker %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the %s catch all?
nl_NL: Weet u zeker dat u de catch-all %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the %s domain alias order?
nl_NL: Weet u zeker dat u de domein-alias-bestelling voor adres %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the %s domain alias?
nl_NL: Weet u zeker dat u de domein-alias voor adres %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the %s menu?
nl_NL: Weet u zeker dat u het %s menu wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the %s user?
nl_NL: Weet u zeker dat u het %s account wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the '%s' ticket?
nl_NL: Weet u zeker dat u het %s ticket wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the `%%s' IP address?
nl_NL: Weet u zeker dat u het adres `%%s' wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the `%%s` FTP user?
nl_NL: Weet u zeker dat u de FTP-gebruiker `%%s` wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the `%%s` protected area?
nl_NL: Weet u zeker dat u de beveiligde map `%%s` wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this DNS record?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze DNS-record wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this domain alias?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze domeinalias wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this hosting plan?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit webhostingpakket wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this package?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit pakket wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this subdomain?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit subdomein wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to import this package into the local software repository?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit pakket in de lokale softwareberging wilt laden?

en: Are you sure you want to import this package into the software depot?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit pakket in het lokale softwaredepot wilt laden?

en: Are you sure you want to install this package from the Web software repository?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit pakket vanuit de online softwareberging.

en: Are you sure you want to restore the backup?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze back-up wilt herstellen?

en: Assign
nl_NL: Toewijzen

en: Assign existing SQL user
nl_NL: Bestaande SQL-gebruiker toewijzen

en: Assign group
nl_NL: Wijs groep toe

en: Assigned to at least one reseller
nl_NL: Toegewezen aan tenminste één wederverkoper.

en: At least one intermediate certificate is invalid or missing.
nl_NL: Minimaal 1 intermediate-certificaat mist of is niet geldig.

en: Authentication by group
nl_NL: Authenticatie per groep

en: Authentication by user
nl_NL: Authenticatie per gebruiker

en: Authentication users
nl_NL: Authenticatie gebruikers

en: Authentication users/groups
nl_NL: Authenticatie gebruikers/groeps

en: Auto
nl_NL: Automatisch

en: Auto (Browser language)
nl_NL: Automatisch (Browsertaal)

en: Auto responder
nl_NL: Automatische beantwoorder

en: Auto-responder message cannot be empty.
nl_NL: Automatische beantwoorderbericht mag niet leeg zijn.

en: Auto-responder successfully scheduled for activation.
nl_NL: Auto-beantwoorder wordt geactiveerd.

en: Auto-responder successfully scheduled for deactivation.
nl_NL: Auto-beantwoorder wordt gedeactiveerd.

en: Auto-responder successfully scheduled for update.
nl_NL: Auto-beantwoorder wordt bijgewerkt.

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: Available software
nl_NL: Beschikbare software

en: Awaiting activation
nl_NL: Wacht op activering

en: Awaiting for approval
nl_NL: Wachtend op goedkeuring

en: Back
nl_NL: Terug

en: Backup
nl_NL: Back-up

en: Backup and restore settings.
nl_NL: Back-up en herstel uw instellingen.

en: Backup has been successfully scheduled for restoration.
nl_NL: Back-up wordt teruggezet.

en: Bad password.
nl_NL: Wachtwoord niet correct.

en: Bad request.
nl_NL: Fout verzoek.

en: Behind
nl_NL: Achter

en: Below, you can activate the external mail feature for one or many of your domains. Note that activating the external mail feature configures our server to relay your mail through your own mail server, but that no DNS record is created for it.
nl_NL: Hieronder kunt u de externe mailserver instellen voor een of meerdere domeinen. Let op, als u deze functie voor een domein inschakelt, wordt de server ingesteld om mail door te sturen naar uw eigen mailserver, maar er worden géén DNS-records aangemaakt.

en: Blocking time between login/captcha attempts <small>(In seconds)</small>
nl_NL: Blokkeertijd tussen login/captcha-pogingen <small>(in seconden)</small>

en: Blocking time between logins and captcha attempts
nl_NL: Blokkadetijd tussen fout inloggen en captcha fouten

en: Blocktime <small>(in minutes)</small>
nl_NL: Blokkadetijd <small>(in minuten)</small>

en: Body
nl_NL: Bericht

en: Body is missing.
nl_NL: Bericht mist.

en: Both source and destination are identical.
nl_NL: Bron en eindpunt zijn gelijk.

en: Bruteforce detection
nl_NL: Bruteforce-detectie

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulkacties

en: By
nl_NL: Door

en: CPU Information
nl_NL: CPU-informatie

en: Can edit the PHP %s configuration option
nl_NL: Kan de PHP %s configuratieoptie wijzigen

en: Can use the PHP %s function
nl_NL: Kan de PHP %s functie gebruiken

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Canonical name
nl_NL: Canonieke naam

en: Catch all
nl_NL: Catch-all

en: Catch all successfully scheduled for addition.
nl_NL: Catch-all wordt toegevoegd.

en: Catch all successfully scheduled for deletion.
nl_NL: Catch-all wordt verwijderd.

en: Catchall
nl_NL: Catch-all

en: Certificate
nl_NL: Certificaat

en: Certificate data
nl_NL: Certificaatgegevens

en: Change
nl_NL: Aanpassen

en: Change personal data
nl_NL: Verander persoonlijke informatie

en: Change status of this item for a new attempt
nl_NL: Verander de status van dit object voor een nieuwe poging.

en: Check for update
nl_NL: Controleer op updates

en: Check the reseller uploads!<br>It is not allowed to upload this package two times.<br>Refresh your site to see the new status!
nl_NL: Controleer de uploads van de wederverkoper!<br />Het is niet toegestaan om dit pakket twee keer te uploaden.<br> Herlaad uw website om de nieuwe status te zien!

en: Check your own uploads!<br>Ask the administrator if you don't find the package.<br>It is not allowed to upload this packages two times.<br>Refresh your site to see the new status!
nl_NL: Controleer uw eigen uploads!<br />Neem contact op met de beheerder als u het pakket niet kan vinden.<br>Het is niet toegestaan om dit pakket twee keer te uploaden.<br>Herlaad uw website om de nieuwe status te zien!

en: Check your package. There is an error inside!<br>Refresh your site to see the new status!
nl_NL: Controleer uw pakket. Er zit een fout in! <br>Herlaad uw website om de nieuwe status te bekijken.

en: Check your software depot uploads!<br>It is not allowed to upload this package two times.<br>Refresh your site to see the new status!
nl_NL: Controleer uw softwaredepot-uploads!<br>Het is niet toegestaan om dit pakket twee keer te uploaden. <br>Herlaad uw website om de nieuwe status te zien!

en: Choose
nl_NL: Kies

en: Choose dir
nl_NL: Kies map

en: Choose file (Max: %1$d MiB)
nl_NL: Kies bestand (Max: %1$d MB)

en: Choose hosting plan
nl_NL: Kies webhostingpakket

en: Choose layout color
nl_NL: Kies uw lay-outkleuren

en: Choose your language
nl_NL: Kies uw taal

en: Circular
nl_NL: E-mail rondsturen

en: Circular successfully sent.
nl_NL: Rondstuur-e-mail succesvol verzonden.

en: City
nl_NL: Woonplaats

en: Class
nl_NL: Klasse

en: Clear log
nl_NL: Logboek opschonen

en: Click here for more details
nl_NL: Klik hier voor meer informatie.

en: Click the Restore button and the system will restore the last daily backup
nl_NL: Klik de "Herstel"-knop en het systeem zal uw laatste dagelijkse back-up herstellen

en: Click to activate
nl_NL: Klik om te activeren

en: Click to deactivate
nl_NL: Klik om te deactiveren

en: Click to edit
nl_NL: Klik om te bewerken

en: Client / Databases / Add SQL Database
nl_NL: Klant / Databanken / Voeg SQL-databank toe

en: Client / Databases / Overview
nl_NL: Klant / Databanken / Overzicht

en: Client / Databases / Overview / Add SQL User
nl_NL: Klant / Databanken / Overzicht / Voeg SQL-gebruiker toe

en: Client / Databases / Overview / Update SQL User Password
nl_NL: Klant / Databanken / Overzicht / Pas wachtwoord SQL-gebruiker aan

en: Client / Domain / Edit DNS resource record
nl_NL: Klant / Domein / DNS-record bewerken

en: Client / Domains
nl_NL: Klant / Domeinen

en: Client / Domains / Add DNS resource record
nl_NL: Klant / Domein / DNS-record aanmaken

en: Client / Domains / Add Domain Alias
nl_NL: Klant / Domain / Voeg domeinalias toe

en: Client / Domains / Add Subdomain
nl_NL: Klant / Domain / Subdomein toevoegen

en: Client / Domains / Edit Domain
nl_NL: Klant / Domeinen / Pas domein aan

en: Client / Domains / Edit Domain Alias
nl_NL: Klant / Domain / Pas domeinalias aan

en: Client / Domains / Edit Subdomain
nl_NL: Klant / Domain / Pas subdomein aan

en: Client / Domains / PHP Settings
nl_NL: Klant / Domain / PHP-instellingen

en: Client / Domains / SSL Certificate
nl_NL: Klant / Domeinen / SSL-Certificaat

en: Client / Email / Add Email Account
nl_NL: Klant / E-mail / E-mailaccount toevoegen

en: Client / Email / Catchall
nl_NL: Klant / E-mail / Catch-all

en: Client / Email / Catchall / Add Catchall
nl_NL: Klant / E-mail / Catch-all / Voeg catch-all toe

en: Client / Email / Edit Email Account
nl_NL: Klant / E-mail / Pas mailaccount aan

en: Client / Email / External Mail Feature
nl_NL: Klant / E-mail / Externe Mailserver

en: Client / Email / Overview
nl_NL: Klant / E-mail / Overzicht

en: Client / Email / Overview / Edit Auto Responder
nl_NL: Klant / E-mail / Overview / Auto-beantwoorder bewerken

en: Client / Email / Overview / Enable Auto Responder
nl_NL: Klant / E-mail / Zet auto-beantwoorder aan

en: Client / FTP / Add FTP Account
nl_NL: Klant / FTP / FTP-account toevoegen

en: Client / FTP / Overview
nl_NL: Klant / FTP / Overzicht

en: Client / FTP / Overview / Edit FTP Account
nl_NL: Klant / FTP / Overzicht / FTP-account aanpassen

en: Client / General / Overview
nl_NL: Klant / Algemeen / Overzicht

en: Client / Profile / Account Summary
nl_NL: Klant / Account / Accountoverzicht

en: Client / Profile / Language
nl_NL: Klant / Account / Taal

en: Client / Profile / Layout
nl_NL: Klant / Account / Lay-out

en: Client / Profile / Password
nl_NL: Klant / Account / Wachtwoord

en: Client / Profile / Personal Data
nl_NL: Klant / Account / Persoonlijke informatie

en: Client / Statistics
nl_NL: Klant / Statistieken

en: Client / Support / Closed Tickets
nl_NL: Klant / Ondersteuning / Gesloten tickets

en: Client / Support / New Ticket
nl_NL: Klant / Ondersteuning / Nieuw ticket

en: Client / Support / Open Tickets
nl_NL: Klant / Ondersteuning / Open tickets

en: Client / Support / View Ticket
nl_NL: Klant / Ondersteuning / Bekijk Ticket

en: Client / Webtools / Custom Error Pages
nl_NL: Klant / Tools / Aangepaste foutpagina's / Foutpagina's aanpassen

en: Client / Webtools / Daily Backup
nl_NL: Klant / Tools / Dagelijkse back-up

en: Client / Webtools / Overview
nl_NL: Klant / Tools / Overzicht

en: Client / Webtools / Protected Areas
nl_NL: Klant / Tools / Beveiligde mappen

en: Client / Webtools / Protected Areas / Manage Users and Groups
nl_NL: Klant / Tools / Beveiligde mappen / Beheer gebruikers en groepen

en: Client / Webtools / Protected Areas / Manage Users and Groups / Add Group
nl_NL: Klant / Tools / Beveiligde mappen / Beheer gebruikers en groepen / Groep toevoegen

en: Client / Webtools / Protected Areas / Manage Users and Groups / Add User
nl_NL: Klant / Tools / Beveiligde mappen / Beheer gebruikers en groepen / Gebruiker toevoegen

en: Client / Webtools / Protected Areas / Manage Users and Groups / Edit User
nl_NL: Klant / Tools / Beveiligde mappen / Beheer gebruikers en groepen / Gebruiker bewerken

en: Client / Webtools / Protected Areas / {TR_DYNAMIC_TITLE}
nl_NL: Klant / Tools / Beveiligde mappen / {TR_DYNAMIC_TITLE}

en: Client / Webtools / Software
nl_NL: Klant / Tools / Software

en: Client / Webtools / Software / Software Installation
nl_NL: Klant / Tools / Software / Software-installatie

en: Client / Webtools / Software / View
nl_NL: Klant / Tools / Software / Tonen

en: Clock speed (MHz)
nl_NL: Kloksnelheid (MHz)

en: Close
nl_NL: Afsluiten

en: Close the ticket
nl_NL: Ticket sluiten

en: Close ticket
nl_NL: Sluit ticket

en: Closed tickets
nl_NL: Gesloten tickets

en: Common name
nl_NL: Common-name

en: Company
nl_NL: Bedrijf

en: Compress HTML output
nl_NL: Compressie toepassen op HTML-output

en: Configuration mode
nl_NL: Configuratiemode

en: Confirmation required
nl_NL: Controle vereist

en: Conflict with the `%s' DNS resource record.
nl_NL: Er is een conflict met een bestaand DNS-record: '%s'

en: Core data
nl_NL: Kerngegevens

en: Cores
nl_NL: Kernen

en: Could not add/update SSL certificate. An unexpected error occurred.
nl_NL: Bewerken of toevoegen van SSL-certificaat is mislukt. Er is een onverwachte fout opgetreden.

en: Could not backup current `%s' plugin directory.
nl_NL: Kon geen back-up maken van de %s invoegtoepassingsmap.

en: Could not change the %s plugin: %s
nl_NL: Kon de %s invoegtoepassing niet wijzigen: %s

en: Could not connect to the `%s' database. Please check the password.
nl_NL: Kon niet verbinden met de `%s' database. Controleer uw wachtwoord.

en: Could not create `%s` database name.
nl_NL: Kon database met naam `%s` niet aanmaken.

en: Could not create domain alias. An unexpected error occurred.
nl_NL: Toevoegen van domeinalias is mislukt. Er is een onverwachte fout opgetreden.

en: Could not delete SQL database. An unexpected error occurred.
nl_NL: Verwijderen van SQL-databank is mislukt. Er is een onverwachte fout opgetreden.

en: Could not delete SQL user. An unexpected error occurred.
nl_NL: Verwijderen van SQL-gebruiker is mislukt. Er is een onverwachte fout opgetreden.

en: Could not delete SSL certificate. An unexpected error occurred.
nl_NL: Verwijderen van SSL-certificaat is mislukt. Er is een onverwachte fout opgetreden.

en: Could not delete the %s plugin: %s
nl_NL: Konn de plugin %s niet verwijderen: %s

en: Could not disable the %s plugin: %s
nl_NL: Kon de %s invoegtoepassing niet uitschakelen: %s

en: Could not enable the %s plugin: %s
nl_NL: Kon de %s invoegtoepassing niet inschakelen: %s

en: Could not find any network interface. You cannot add new IP addresses.
nl_NL: Kon deze netwerkinterface niet vinden. U kunt geen nieuwe IP-adressen invullen.

en: Could not generate SSL certificate. An unexpected error occurred.
nl_NL: Genereren van SSL-certificaat is mislukt. Er is een onverwachte fout opgetreden.

en: Could not install the %s plugin: %s
nl_NL: Kon de invoegtoepassing %s niet installeren: %s

en: Could not protect the %s plugin: %s
nl_NL: Kon de invoegtoepassing %s niet beveiligen: %s

en: Could not restore %s plugin directory
nl_NL: Kon de %s invoegtoepassingsmap niet terugzetten

en: Could not retrieve directories.
nl_NL: Kon mappen niet verkrijgen.

en: Could not uninstall the %s plugin: %s
nl_NL: Kon de %s invoegtoepassing niet deïnstalleren: %s

en: Could not update the %s plugin: %s
nl_NL: Kon de %s invoegtoepassing niet bijwerken: %s

en: Could not upload file.
nl_NL: Kon bestand niet uploaden.

en: Could not upload file. File not found.
nl_NL: Kon bestand niet uploaden. Bestand niet gevonden.

en: Could not upload the file. Max. upload filesize (%1$d MB) has been reached.
nl_NL: Kon bestand niet uploaden. Maximale grootte (%1$d MB) is bereikt.

en: Could not validate DNS resource record: %s
nl_NL: Kon de DNS-record niet valideren: %s

en: Count default email addresses
nl_NL: Laat standaarde-mailadres meestellen.

en: Country
nl_NL: Land

en: Create
nl_NL: Aanmaken

en: Create catch all
nl_NL: Maak catch-all

en: Create default email addresses
nl_NL: Maak standaarde-mailadres aan

en: Created by
nl_NL: Gemaakt door

en: Creation date
nl_NL: Aanmaakdatum

en: Custom DNS errors
nl_NL: Eigen DNS-fouten

en: Custom DNS record successfully scheduled for deletion.
nl_NL: Eigen DNS-record wordt verwijderd.

en: Custom DNS records
nl_NL: Eigen DNS-instellingen

en: Custom error page updated.
nl_NL: Eigen foutpagina bijgewerkt.

en: Custom error pages
nl_NL: Aangepaste foutpagina's

en: Custom menu name and link
nl_NL: Eigen menunaam en link

en: Custom menu properties
nl_NL: Eigen menuinstellingen

en: Custom menu successfully added.
nl_NL: Eigen menuitem succesvol toegevoegd.

en: Custom menu successfully deleted.
nl_NL: Eigen menu succesvol verwijderd.

en: Custom menu successfully updated.
nl_NL: Eigen menu succesvol bijgewerkt.

en: Custom menus
nl_NL: Menu-instellingen

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Customer ID
nl_NL: Klantnummer

en: Customer ID cannot have more than 200 characters
nl_NL: Klantnummer kan niet meer dan 200 tekens bevatten

en: Customer account
nl_NL: Klantaccount

en: Customer account successfully scheduled for activation.
nl_NL: Klantaccount wordt geactiveerd.

en: Customer account successfully scheduled for creation.
nl_NL: Klantaccount wordt aangemaakt.

en: Customer account successfully scheduled for deactivation.
nl_NL: Klantaccount wordt gedeactiveerd.

en: Customer account successfully scheduled for deletion.
nl_NL: Klantaccount wordt verwijderd.

en: Customer account successfully updated.
nl_NL: Klantaccount succesvol bijgewerkt.

en: Customer assignments
nl_NL: Klanttoewijzingen

en: Customer consumption
nl_NL: Klantverbruik

en: Customer level
nl_NL: Klantniveau

en: Customer successfully scheduled for addition.
nl_NL: Klant wordt toegevoegd.

en: Customer successfully scheduled for deletion.
nl_NL: Klant wordt verwijderd.

en: Customer's layout color successfully updated.
nl_NL: Lay-outkleur van klant succesvol aangepast.

en: Customer(s) successfully moved.
nl_NL: Klant(en) succesvol verplaatst.

en: Customers
nl_NL: Klanten

en: Customize error pages for your domain.
nl_NL: Pas foutpagina's aan voor uw domeinen

en: DNS record already exist.
nl_NL: DNS-record bestaat al.

en: DNS resource record
nl_NL: DNS-record

en: DNS resource record scheduled for addition.
nl_NL: DNS-record wordt toegevoegd.

en: DNS resource record scheduled for update.
nl_NL: DNS-record wordt bijgewerkt

en: DNS resource records
nl_NL: DNS-records

en: DNS zone in which you want add this DNS resource record.
nl_NL: De DNS-zone waarin u dit DNS-record wilt aanmaken.

en: DOWN
nl_NL: Dicht

en: Daemon request failed.
nl_NL: Deamon-verzoek mislukt.

en: Daemon request successful.
nl_NL: Deamon-verzoek succesvol.

en: Daily backup
nl_NL: Dagelijkse back-up

en: Data were altered. Please try again.
nl_NL: Data is tussentijds aangepast, probeer opnieuw.

en: Database
nl_NL: Databank

en: Database Name and Users
nl_NL: Naam van databank en gebruikers

en: Database Update Revision
nl_NL: Databank-updaterevisie

en: Database Update details
nl_NL: Databank-updatedetails

en: Database data
nl_NL: Databankgegevens

en: Database name
nl_NL: Naam van databank

en: Database name is too long.
nl_NL: Naam van databank is te lang

en: Database name is unavailable or unallowed.
nl_NL: Databasenaam is niet beschikbaar of niet toegestaan.

en: Database password
nl_NL: Databank wachtwoord

en: Database prefix
nl_NL: Databank-voorvoegsel

en: Database prefix/suffix
nl_NL: Databank voor-/achtervoegsel

en: Database required
nl_NL: Databank vereist

en: Database update
nl_NL: Databankupdate

en: Database usage
nl_NL: Databankgebruik

en: Database user
nl_NL: Databankgebruiker

en: Database users
nl_NL: Databankgebruikers

en: Databases
nl_NL: Databanken

en: Date
nl_NL: Datum

en: Day
nl_NL: Dag

en: Day statistics
nl_NL: Dagstatistieken

en: Days
nl_NL: Dagen

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Deactivate this plugin
nl_NL: Deactiveer deze invoegtoepassing

en: Deactivated
nl_NL: Gedeactiveerd

en: Deactivation in progress...
nl_NL: Deactiveren bezig...

en: Dear {NAME},
    
    A new account has been created for you.
    
    Your account information:
    
    Account type: {USERTYPE}
    User name: {USERNAME}
    Password: {PASSWORD}
    
    Remember to change your password often and the first time you login.
    
    You can login at {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT}
    
    Please do not reply to this email.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer
nl_NL: Beste {NAME},
    
    Er is een nieuw account voor u aangemaakt
    
    Uw accountinformatie:
    
    Type : {USERTYPE}
    Gebruikersnaam : {USERNAME}
    Wachtwoord: {PASSWORD}
    
    Pas uw wachtwoord met regelmaat aan, maar ook zeker nadat u de eerste keer inlogt.
    
    U kunt hier inloggen: {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT}

en: Dear {NAME},
    
    A new software package has been uploaded by a reseller.
    
    Reseller ID: {RESELLER_ID}
    Software package: {SOFTWARE_PACKAGE}
    Software ID: {SOFTWARE_ID}
    
    Please do not reply to this email.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer
nl_NL: Beste {NAME},
    
    Er is een nieuw softwarepakket geüpload door een wederverkoper.
    
    Wederverkoper ID: {RESELLER_ID}
    Softwarepakket: {SOFTWARE_PACKAGE}
    Software ID: {SOFTWARE_ID}
    
    Gelieve niet op deze e-mail te reageren.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer

en: Dear {NAME},
    
    Please click on the link below to renew your password:
    
    {LINK}
    
    Note: If you do not have requested the renewal of your password, you can ignore this email.
    
    Please do not reply to this email.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer
nl_NL: Beste {NAME},
    
    Klik op onderstaande link om uw nieuwe wachtwoord voor i-MSCP in te stellen:
    
    {LINK}
    
    Als u geen nieuw wachtwoord heeft aangevraagd kunt u deze e-mail negeren.
    
    Gelieve niet op deze e-mail te reageren.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer

en: Dear {NAME},
    
    This is an automatic email sent by your i-MSCP control panel:
    
    Server name: {HOSTNAME}
    Server IP:   {SERVER_IP}
    Client IP:   {CLIENT_IP}
    Version:     {VERSION}
    Build:       {BUILDDATE}
    Severity:    {MESSAGE_SEVERITY}
    
    ==========================================================================
    {MESSAGE}
    ==========================================================================
    
    Please do not reply to this email.
    
    ________________
    i-MSCP Mailer
nl_NL: Beste {NAME},
    
    Dit is een automatisch gegenereerde e-mail verzonden door i-MSCP:
    
    Servernaam: {HOSTNAME}
    Server-IP: {SERVER_IP}
    Client-IP: {CLIENT_IP}
    Versie: {VERSION}
    Editie: {BUILDDATE}
    Berichtprioriteit: {MESSAGE_SEVERITY}
    
    ==========================================================================
    {MESSAGE}
    ==========================================================================

en: Dear {NAME},
    
    You have a new answer to a support ticket:
    
    ==========================================================================
    Priority: {PRIORITY}
    
    {MESSAGE}
    ==========================================================================
    
    You can login at {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT} to answer.
    
    Please do not reply to this email.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer
nl_NL: Beste {NAME},
    
    U heeft een nieuw antwoord op een ticket gekregen:
    
    ==========================================================================
    Prioriteit: {PRIORITY}
    
    {MESSAGE}
    ==========================================================================
    
    U kunt inloggen op {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT} om te reageren.
    
    Gelieve niet op deze e-mail te reageren.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer

en: Dear {NAME},
    
    You have a new support ticket:
    
    ==========================================================================
    Priority: {PRIORITY}
    
    {MESSAGE}
    ==========================================================================
    
    You can login at {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT} to answer.
    
    Please do not reply to this email.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer
nl_NL: Beste {NAME},
    
    U heeft een nieuw antwoord op een ticket gekregen:
    
    ==========================================================================
    Prioriteit: {PRIORITY}
    
    {MESSAGE}
    ==========================================================================
    
    U kunt inloggen op {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT} om te reageren.
    
    Gelieve niet op deze e-mail te reageren.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer

en: Dear {NAME},
    
    Your customer {CUSTOMER} is awaiting for approval of a new domain alias:
    
    {ALIAS}
    
    Login at {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT}/reseller/alias.php to activate
    this domain alias.
    
    Please do not reply to this email.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer
nl_NL: Beste {NAME},
    
    Uw klant {CUSTOMER} wacht op de goedkeuring van een nieuwe domeinalias:
    
    {ALIAS}
    
    Log in op {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT}/reseller/alias.php om deze domeinalias te activeren.
    
    Gelieve niet op deze e-mail te reageren.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer

en: Dear {NAME},
    
    Your password has been successfully renewed.
    
    Your new password is: {PASSWORD}
    
    You can login at {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT}
    
    Please do not reply to this email.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer
nl_NL: Dear {NAME},
    
    Uw wachtwoord is succesvol vernieuwd.
    
    Uw nieuwe wachtwoord: {PASSWORD}
    
    U kunt inloggen op {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT}
    
    Gelieve niet te reageren op deze e-mail.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer

en: Dear {NAME},
    
    Your software package has been deleted.
    
    Software package: {SOFTWARE_PACKAGE}
    Software ID: {SOFTWARE_ID}
    
    Message from your administrator:
    
    ==========================================================================
    {ADMIN_MESSAGE}
    ==========================================================================
    
    Please do not reply to this email.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer
nl_NL: Beste {NAME},
    
    Uw softwarepakket is verwijderd.
    
    Softwarepakket: {SOFTWARE_PACKAGE}
    Software-ID: {SOFTWARE_ID}
    
    Bericht van uw administrator:
    
    ==========================================================================
    {ADMIN_MESSAGE}
    ==========================================================================
    
    Gelieve niet op deze e-mail te reageren.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer

en: Dear {NAME},
    
    Your software package has been successfully activated.
    
    Software package: {SOFTWARE_PACKAGE}
    Software ID: {SOFTWARE_ID}
    
    Please do not reply to this email.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer.
nl_NL: Dear {NAME},
    
    Uw softwarepakket is succesvol geactiveerd.
    
    Softwarepakket: {SOFTWARE_PACKAGE}
    Pakket-ID: {SOFTWARE_ID}
    
    Gelieve niet op deze e-mail te reageren.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer.

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default language
nl_NL: Standaardtaal

en: Default language successfully updated.
nl_NL: Standaardtaal succesvol bijgewerkt

en: Defines whether or not customers can add/change SSL certificates for their domains.
nl_NL: Bepaalt of klanten wel of geen SSL-certificaten kunnen toevoegen/aanpassen.

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete CatchAll
nl_NL: Verwijder catch-all

en: Delete all tickets
nl_NL: Verwijder alle tickets

en: Delete from log:
nl_NL: Verwijder uit log:

en: Delete order
nl_NL: Verwijder bestelling

en: Delete reseller software
nl_NL: Verwijder wederverkoperssoftware

en: Delete selected mail accounts
nl_NL: Verwijder geselecteerde e-mailaccounts

en: Delete this plugin
nl_NL: Verwijder deze invoegtoepassing

en: Delete ticket
nl_NL: Verwijder ticket

en: Deletion in progress
nl_NL: Verwijderen bezig

en: Deletion in progress...
nl_NL: Verwijderen bezig...

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Description cannot be empty.
nl_NL: Beschrijving kan niet leeg zijn.

en: Details
nl_NL: Bekijk details

en: Directory %s doesn't exists.
nl_NL: Map %s bestaat niet.

en: Directory '%s' doesn't exists.
nl_NL: Map '%s' bestaat niet.

en: Directory '%s' is not allowed or invalid.
nl_NL: Map '%s' is niet toegestaan of niet geldig.

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disabled functions
nl_NL: Uitgeschakelde functies

en: Disconnect
nl_NL: Afmelden

en: Disk
nl_NL: Schijf

en: Disk space
nl_NL: Opslagruimte

en: Disk space limit [MiB]
nl_NL: Limiet opslagruimte [MB]

en: Disk usage
nl_NL: Schijfgebruik

en: Disk usage detail
nl_NL: Schijfgebruik

en: Display errors
nl_NL: Laat fouten zien

en: Document root
nl_NL: Startmap

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Domain %s cannot be forwarded on itself.
nl_NL: Domein %s kan niet naar zichzelf doorverwijzen.

en: Domain %s is unavailable.
nl_NL: Domein %s is niet beschikbaar

en: Domain IP
nl_NL: Domein-IP

en: Domain Limit
nl_NL: Domeinlimiet

en: Domain Name
nl_NL: Domeinnaam

en: Domain account
nl_NL: Domeinaccount

en: Domain account expired.
nl_NL: Domeinaccount verlopen

en: Domain accounts
nl_NL: Domeinaccounts

en: Domain alias
nl_NL: Domeinalias

en: Domain alias %s cannot be forwarded on itself.
nl_NL: Domeinalias %s kan niet naar zichzelf doorgestuurd worden.

en: Domain alias errors
nl_NL: Domeinaliasfouten

en: Domain alias limit
nl_NL: Limiet domeinalias

en: Domain alias name
nl_NL: Naam domeinalias

en: Domain alias successfully created.
nl_NL: Domeinalias is succesvol aangemaakt.

en: Domain alias successfully ordered.
nl_NL: Domeinalias succesvol besteld.

en: Domain alias successfully scheduled for addition.
nl_NL: Domeinalias wordt toegevoegd.

en: Domain alias successfully scheduled for deletion.
nl_NL: Domeinalias wordt verwijderd.

en: Domain alias successfully scheduled for update.
nl_NL: Domeinalias wordt bijgewerkt.

en: Domain aliases
nl_NL: Domeinaliassen

en: Domain and SQL databases
nl_NL: Domein en SQL-databanken

en: Domain data
nl_NL: Domeindata

en: Domain data were altered. Please try again.
nl_NL: Domeindata is tussentijds aangepast, probeer opnieuw.

en: Domain details
nl_NL: Domeindetails

en: Domain errors
nl_NL: Domeinfouten

en: Domain expiration date
nl_NL: Vervaldatum domein

en: Domain expiration date must be filled.
nl_NL: Vervaldatum domein dient te worden ingevuld.

en: Domain for which PHP Editor must act.
nl_NL: Domein waarvoor PHP-editor moet werken.

en: Domain limit
nl_NL: Domeinlimiet

en: Domain mail
nl_NL: E-mailbox

en: Domain name
nl_NL: Domeinnaam

en: Domain name (ASCII form) cannot be greater than 255 characters.
nl_NL: Domeinnaam (ASCIIvorm) kan niet langer dan 255 tekens zijn.

en: Domain name cannot be empty.
nl_NL: Domeinnaam kan niet leeg zijn.

en: Domain name cannot start nor end with dot.
nl_NL: Domeinnaam kan niet beginnen of eindigen met een punt.

en: Domain name contains an invalid character: %s
nl_NL: Domeinnaam bevat een ongeldig teken: %s

en: Domain name label '%s' contain an invalid character: %s
nl_NL: Domeinnaamlabel '%s' bevat een ongeldig teken: %s

en: Domain name labels cannot be greater than 63 characters.
nl_NL: Domeinnaamlabels kunnen niet langer dan 63 tekens zijn.

en: Domain name labels cannot start nor end with hyphen.
nl_NL: Domeinnaamlabels kunnen niet starten of eindigen met een koppelteken.

en: Domain new expiration date
nl_NL: Nieuwe vervaldatum domein

en: Domain overview
nl_NL: Domeinoverzicht

en: Domain scheduled for update.
nl_NL: Domein wordt bijgewerkt.

en: Domain statistics
nl_NL: Domeinstatistieken

en: Domain status is not ok.
nl_NL: Domeinstatus niet oké.

en: Domain successfully scheduled for update.
nl_NL: Domein wordt bijgewerkt.

en: Domain successfully updated.
nl_NL: Domein succesvol bijgewerkt.

en: Domain type
nl_NL: Domeintype

en: Domains
nl_NL: Domeinen

en: Domains per page
nl_NL: Domeinen per pagina

en: Done
nl_NL: Gereed

en: Download TAR
nl_NL: Download TAR-bestand

en: Download ZIP
nl_NL: Download ZIP-bestand

en: Download links
nl_NL: Downloadlinks

en: Download the archives stored in this directory
nl_NL: In deze map vindt u uw backup

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit DNS resource record
nl_NL: DNS-record bewerken

en: Edit FTP account
nl_NL: FTP-account aanpassen

en: Edit SSL certificate
nl_NL: SSL-certificaat aanpassen

en: Edit admin
nl_NL: Bewerk beheerder

en: Edit auto responder
nl_NL: Auto-beantwoorder aanpassen

en: Edit custom error page
nl_NL: Pas eigen foutpagina's aan

en: Edit custom menu
nl_NL: Eigen menu aanpassen

en: Edit customer
nl_NL: Pas klant aan

en: Edit domain
nl_NL: Domein bewerken

en: Edit domain alias
nl_NL: Bewerk domeinalias

en: Edit error page
nl_NL: Foutpagina bewerken

en: Edit hosting plan
nl_NL: Webhostingpakket bewerken

en: Edit htaccess user
nl_NL: Htaccess-gebruiker aanpassen

en: Edit mail account
nl_NL: Pas mailaccount aan

en: Edit mail quota
nl_NL: Pas mailquota aan

en: Edit protected area
nl_NL: Bewerk beschermd gedeelte

en: Edit reseller
nl_NL: Wederverkoper bewerken

en: Edit subdomain
nl_NL: Pas subdomein aan

en: Edit user
nl_NL: Klant bewerken

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email account already exists.
nl_NL: E-mailaccount bestaat al

en: Email account data
nl_NL: E-mailaccountgegevens

en: Email account errors
nl_NL: E-mailaccountfouten

en: Email account limit
nl_NL: E-mailaccountlimiet

en: Email account list
nl_NL: E-mailaccountlijst

en: Email account successfully scheduled for addition.
nl_NL: E-mailaccount wordt toegevoegd

en: Email account successfully scheduled for update.
nl_NL: E-mailaccount wordt bijgewerkt.

en: Email accounts
nl_NL: E-mailaccounts

en: Email accounts are hard suspended
nl_NL: E-mailaccounts worden ook opgeschort

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Email forward
nl_NL: Doorstuuradres

en: Email quota
nl_NL: E-mailquota

en: Email quota [MiB]
nl_NL: E-mailquota [MB]

en: Email quota cannot be bigger than %s
nl_NL: E-mailquota kan niet groter zijn dan %s

en: Email quota cannot be bigger than disk space limit.
nl_NL: E-mailquota kan niet grote zijn dan het limiet qua opslagruimte

en: Email quota cannot be lower than %d. Each mailbox should have a least 1 MiB quota.
nl_NL: E-mailquota kan niet lager zijn dan %d. Elke mailbox dient minimaal 1MB ruimte te hebben.

en: Email quota cannot be unlimited. Max value is %d MiB.
nl_NL: E-mailquota kan niet ongelimiteerd zijn. Maximaal toegestaan is %d MB.

en: Email settings
nl_NL: E-mailinstellingen

en: Email setup
nl_NL: E-mail instellen

en: Email successfully updated.
nl_NL: E-mail succesvol bijgewerkt.

en: Empty data or wrong field.
nl_NL: Geen gegevens of verkeerde veld.

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable SSL
nl_NL: SSL gebruiken

en: Enable auto responder
nl_NL: Zet automatisch antwoorden aan

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enabled for: %s
nl_NL: Ingeschakeld voor: %s

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error details
nl_NL: Foutdetails

en: Error pages
nl_NL: Errorpaginas

en: Error reporting
nl_NL: Foutrapportering

en: Error: Remote File not found!
nl_NL: Fout: Extern bestand niet gevonden!

en: Errors
nl_NL: Fouten

en: Excl. default mails
nl_NL: Excl. standaard-e-mails

en: Execute tasks
nl_NL: Verzoeken uitvoeren

en: Expire date
nl_NL: Verloopdatum

en: Ext. mail server
nl_NL: Externe mailserver

en: External mail server
nl_NL: Externe mailserver

en: External mail server feature scheduled for activation.
nl_NL: Externe mailserver wordt ingeschakeld.

en: External mail server feature scheduled for deactivation.
nl_NL: Externe mailserver wordt uitgeschakeld.

en: External mail servers
nl_NL: Externe mailservers

en: FTP account
nl_NL: FTP-account

en: FTP account already exists.
nl_NL: FTP-account bestaat reeds.

en: FTP account limit
nl_NL: FTP-accountlimiet

en: FTP account limit reached.
nl_NL: FTP-accountlimiet bereikt.

en: FTP account successfully added.
nl_NL: FTP-account succesvol aangemaakt.

en: FTP account successfully deleted.
nl_NL: FTP-account succesvol verwijderd.

en: FTP account successfully updated.
nl_NL: FTP-account succesvol bijgewerkt.

en: FTP accounts
nl_NL: FTP-accounts

en: FTP home directory
nl_NL: FTP-thuismap

en: FTP home directory cannot be empty.
nl_NL: FTP-thuismap dient ingevuld te worden.

en: FTP traffic
nl_NL: FTP-verkeer

en: FTP user errors
nl_NL: FTP-gebruikersfouten

en: Failed to write file to disk.
nl_NL: Schrijven naar schijf mislukt.

en: Failure in the package. Deleting!
nl_NL: Fout in pakket. Aan het verwijderen!

en: Feature
nl_NL: Functie

en: Features
nl_NL: Functies

en: Female
nl_NL: Vrouw

en: File %s doesn't exist or cannot be reached!
nl_NL: Bestand %s bestaat niet of kan niet benaderd worden!

en: File %s doesn't look like a migration file.
nl_NL: Het bestand %s lijkt niet op een migratiebestand.

en: File does not exist. %1$s.tar.gz
nl_NL: Bestand bestaat niet. %1$s.tar.gz

en: File exceeds the size limit.
nl_NL: Bestand overschrijdt het limiet qua grootte.

en: File has been successfully uploaded.
nl_NL: Bestand is succesvol geüpload.

en: File is not readable.
nl_NL: Bestand is niet leesbaar.

en: File needs to be a 'tar.gz' archive.
nl_NL: Bestand dient een 'tar.gz'-archief te zijn.

en: File successfully uploaded.
nl_NL: Bestand succesvol geüpload

en: File usage
nl_NL: Bestandsgebruik

en: FileManager
nl_NL: Bestandsbeheer

en: Filemanager
nl_NL: Bestandbeheerder

en: Filesystem system Info
nl_NL: Bestandsysteeminformatie

en: Fill out a message text.
nl_NL: Vul een bericht in.

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: First name cannot have more than 200 characters.
nl_NL: Eerste naam mag niet meer dan 200 karakters bevatten.

en: Forbidden
nl_NL: Verboden

en: Force retry
nl_NL: Forceren opnieuw proberen

en: Forward
nl_NL: Doorsturen

en: Forward URL
nl_NL: Doorstuur-URL

en: Forward URL %s is not valid.
nl_NL: Doorstuur-URL %s is niet geldig.

en: Forward list is empty.
nl_NL: Doorstuurlijst is leeg.

en: Forward mail
nl_NL: Mail doorsturen

en: Forward to
nl_NL: Doorsturen naar

en: Forward to URL
nl_NL: Doorsturen naar URL

en: Forward type
nl_NL: Doorstuurtype

en: Free
nl_NL: Vrij

en: From
nl_NL: Van

en: From reseller
nl_NL: Van wederverkoper

en: Ftp
nl_NL: FTP

en: Ftp account
nl_NL: FTP-account

en: Ftp account data
nl_NL: FTP-accountinformatie

en: Ftp accounts
nl_NL: FTP-accounts

en: Ftp directories
nl_NL: FTP-mappen

en: Gender
nl_NL: Geslacht

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General information
nl_NL: Algemene informatie

en: General settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Generate
nl_NL: Genereer

en: Generate a self-signed certificate
nl_NL: Genereer een zelf-getekend SSL-certificaat

en: Get a new security code
nl_NL: Vraag een nieuwe beveiligingscode aan

en: GiB
nl_NL: GB

en: Group
nl_NL: Groep

en: Group members
nl_NL: Groepsleden

en: Group name
nl_NL: Groepsnaam

en: Groups
nl_NL: Groepen

en: HSTS includeSubDomains directive
nl_NL: HSTS IncludeSubDomains-optie

en: HSTS max-age directive value
nl_NL: HSTS max-leeftijd optie

en: HTTP traffic
nl_NL: HTTP-verkeer

en: Hide aliases
nl_NL: Aliassen verbergen

en: High
nl_NL: Hoog

en: Home directory
nl_NL: Beginmap

en: Homepage
nl_NL: Startpagina

en: Host from which SQL user is allowed to connect to SQL server
nl_NL: De host waarvan een SQL-gebruiker toegestaan is om te verbinden naar de SQL-server

en: Hosting plan
nl_NL: Webhostingpakket

en: Hosting plan availability
nl_NL: Beschikbaarheid webhostingpakket

en: Hosting plan limits exceed reseller limits.
nl_NL: Webhostingpakket overschrijdt limiet van wederverkoper.

en: Hosting plan limits exceed your limits.
nl_NL: Dit webhostingpakket gaat over uw eigen limieten heen.

en: Hosting plan successfully created.
nl_NL: Webhostingpakket is succesvol aangemaakt.

en: Hosting plan successfully deleted.
nl_NL: Webhostingpakket is verwijderd.

en: Hosting plan successfully updated.
nl_NL: Webhostingpakket is succesvol bijgewerkt.

en: Hosting plans
nl_NL: Webhostingpakketten

en: Hour
nl_NL: Uur

en: Hours
nl_NL: Uren

en: Htaccess errors
nl_NL: Htaccess-fouten

en: Htaccess group
nl_NL: Htaccess-groep

en: Htaccess group successfully scheduled for addition.
nl_NL: De htaccess-groep wordt toegevoegd.

en: Htaccess group successfully scheduled for deletion.
nl_NL: De htaccess-groep wordt verwijderd.

en: Htaccess user
nl_NL: Htaccess-gebruiker

en: Htaccess user successfully assigned to the %s htaccess group
nl_NL: Htaccess-gebruiker succesvol toegevoegd aan de htaccess groep: %s

en: Htaccess user successfully deleted from the %s htaccess group
nl_NL: Htaccess-gebruiker succesvol verwijderd uit de htaccess groep: %s

en: Htaccess user successfully scheduled for addition.
nl_NL: De htaccess-gebruiker wordt toegevoegd.

en: Http traffic
nl_NL: HTTP-verkeer

en: IP Address
nl_NL: IP-adres

en: IP address
nl_NL: IP-adres

en: IP address already under the control of i-MSCP.
nl_NL: IP-adres valt al onder controle van i-MSCP.

en: IP address successfully scheduled for addition.
nl_NL: IP-adres wordt toegevoegd.

en: IP address successfully scheduled for deletion.
nl_NL: IP-adres wordt verwijderd.

en: IP address successfully scheduled for modification.
nl_NL: IP-adres wordt aangepast.

en: IP addresses under control of i-MSCP
nl_NL: IP-adressen onder controle van i-MSCP

en: IP assignments
nl_NL: IP-toewijzingen

en: IP errors
nl_NL: IP-foutmeldingen

en: IP management
nl_NL: IP beheer

en: IP netmask
nl_NL: IP-Netmasker

en: IP usage
nl_NL: IP-gebruik

en: IPv6 address
nl_NL: IPv6-adres

en: Id
nl_NL: ID

en: If set to `yes`, Web folders will be protected against deletion.
nl_NL: Indien 'ja' is gekozen, worden mappen beveiligd tegen verwijderen.

en: If set to `yes`, the reseller can allows his customers to edit this PHP configuration option.
nl_NL: Indien 'ja' is gekozen, kan een wederverkoper zijn/haar klanten toestaan deze PHP-configuratieoptie aan te laten passen.

en: If set to `yes`, the reseller can enable/disable the PHP mail function for his customers, else, the PHP mail function is disabled.
nl_NL: Indien 'ja' is gekozen, kan een wederverkoper kiezen om de PHP-mail-functie voor zijn/haar klanten in en uit te schakelen, indien 'nee' is gekozen, wordt de PHP-mail-functie uitgeschakeld.

en: If the name field is filled with the @ sign or left blank, it will be automatically substituted by $ORIGIN value.
nl_NL: Indien het veld een @ bevat of wordt leeggelaten, wordt dit automatisch door $ORIGIN vervangen.

en: If you want to limit the reseller, you must first limit its customers.
nl_NL: Als u een wederverkoper wilt limiteren, dienen de klanten eerst een limiet te krijgen.

en: Images have to be smaller than 500 x 90 pixels.
nl_NL: Afbeelding mag niet groter dan 500x90 pixels zijn

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import in local repository
nl_NL: Importeren in lokale softwareberging

en: Import new language file
nl_NL: Importeer nieuw taalbestand

en: In case domain expiration date is 'N/A', the expiration date will be set from today.
nl_NL: Als de vervaldatum van het domein op 'N/B' staat, dan wordt de datum vanaf vandaag ingesteld.

en: In front
nl_NL: Voor

en: In maintenance mode, only administrators can login.
nl_NL: In onderhoudsmodus kunnen enkel beheerders inloggen

en: Incl. default mails
nl_NL: Incl. standaardmails

en: Incorrect Email quota
nl_NL: Foutieve e-mailquota

en: Incorrect Email quota.
nl_NL: Foutieve e-mailquota.

en: Incorrect FTP account limit.
nl_NL: Foutief FTP-accountlimiet

en: Incorrect SQL database limit.
nl_NL: Foutief SQL-databanklimiet

en: Incorrect SQL user limit.
nl_NL: Foutief SQL-gebruikerslimiet.

en: Incorrect alias limit.
nl_NL: Foutief aliaslimiet.

en: Incorrect disk space limit.
nl_NL: Foutief limiet voor opslag.

en: Incorrect domain alias limit.
nl_NL: Foutief limiet voor domeinaliassen.

en: Incorrect email account limit.
nl_NL: Foutief limiet voor emailaccounts.

en: Incorrect email length or syntax.
nl_NL: Foutieve emaillengte of emailsyntaxis.

en: Incorrect email quota.
nl_NL: Foutieve e-mailquota.

en: Incorrect limit for %s.
nl_NL: Foutief limiet voor %s.

en: Incorrect monthly traffic limit.
nl_NL: Foutief maandelijkse verkeerslimiet

en: Incorrect post code length or syntax!
nl_NL: Foutieve lengte voor postcode of syntaxis!

en: Incorrect subdomain limit.
nl_NL: Foutieve limiet voor subdomeinen

en: Incorrect syntax for email address.
nl_NL: Foutieve syntaxis voor e-mailadres.

en: Incorrect username length or syntax.
nl_NL: Foutieve lengte of syntaxis voor gebruikersnaam

en: Install
nl_NL: Installeren

en: Install in progress
nl_NL: Installatie bezig

en: Install this plugin
nl_NL: Deze invoegtoepassing installeren

en: Install various Web applications with a few clicks.
nl_NL: Installeer applicaties in een paar klikken

en: Installation details
nl_NL: Installatiegegevens

en: Installation in progress...
nl_NL: Bezig met installeren...

en: Installation path
nl_NL: Installatiepad

en: Installed Package which was deleted by your reseller.
nl_NL: Geïnstalleerd pakket is verwijderd door uw wederverkoper

en: Installed in reseller repository
nl_NL: Geïnstalleerd in de softwareberging van wederverkoper

en: Installed in software repository
nl_NL: Geïnstalleerd in de softwareberging

en: Installed on
nl_NL: Geïnstalleerd op

en: Installing your uploaded package. Please refresh this page.
nl_NL: Het pakket wat u heeft geüpload wordt geïnstalleerd. Herlaad deze pagina.

en: Instructions to download today's backup
nl_NL: Instructies om de back-up van vandaag te downloaden

en: Intermediate certificate(s)
nl_NL: Intermediate certificaat (of certificaten)

en: Internal Server Error
nl_NL: Interne serverfout

en: Internationalization
nl_NL: Internationalisering

en: Invalid FTP username.
nl_NL: Ongeldige FTP-gebruikersnaam

en: Invalid SQL user host: %s
nl_NL: Ongeldige SQL-gebruikershost: %s

en: Invalid SQL user. SQL user must exists and belong to the provided database.
nl_NL: Foutieve SQL-gebruiker. De gebruiker moet bestaan en moet bij de betreffende database horen.

en: Invalid SSL certificate
nl_NL: Ongeldig SSL-certificaat

en: Invalid SSL certificate.
nl_NL: Ongeldig SSL-certificaat.

en: Invalid URL.
nl_NL: Ongeldige URL.

en: Invalid `%s` field.
nl_NL: Ongeldig `%s`-veld

en: Invalid domain name.
nl_NL: Ongeldige domeinnaam.

en: Invalid email address.
nl_NL: Ongeldig e-mailadres.

en: Invalid email username.
nl_NL: Foutieve e-mailgebruikersnaam

en: Invalid group name!
nl_NL: Ongeldige groepsnaam!

en: Invalid menu order.
nl_NL: Ongeldige menuvolgorde.

en: Invalid name.
nl_NL: Ongeldige naam.

en: Invalid payload received from GitHub
nl_NL: Ongeldige informatie ontvangen van GitHub

en: Invalid plugin directory: %s
nl_NL: Foutieve invoegtoepassingsmap: %s

en: Invalid private key or passphrase.
nl_NL: Ongeldige privésleutel of wachtwoordzin.

en: Invalid target.
nl_NL: Doel is ongeldig

en: Invalid type given. String expected
nl_NL: Ongeldig type ingevoerd. Tekenreeks verwacht

en: Invalid username.
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam.

en: Kernel Version
nl_NL: Kernelversie

en: Kill session
nl_NL: Beeindig sessie

en: Label
nl_NL: Etiket

en: Language
nl_NL: Taal

en: Language file
nl_NL: Taalbestand

en: Language file successfully installed.
nl_NL: Taalbestand succesvol geïnstalleerd.

en: Language successfully updated.
nl_NL: Taal succesvol bijgewerkt.

en: Languages
nl_NL: Taalinstellingen

en: Languages index was successfully re-built.
nl_NL: Taalindex is succesvol herbouwd.

en: Last Web software repository update
nl_NL: Laatste update van softwareberging.

en: Last access
nl_NL: Laatste toegang

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Last name cannot have more than 200 characters.
nl_NL: De achternaam mag niet meer dan 200 tekens bevatten.

en: Last reply date
nl_NL: Laatste antwoorddatum

en: Last translator
nl_NL: Laatst vertaald door

en: Layout
nl_NL: Lay-out

en: Layout color
nl_NL: Lay-outkleur

en: Layout color successfully updated.
nl_NL: Lay-outkleur succesvol bijgewerkt.

en: Level
nl_NL: Niveau

en: Limit
nl_NL: Limiet

en: Limit value
nl_NL: Limiteer waarde

en: Limits
nl_NL: Limieten

en: Link to authors homepage
nl_NL: Link naar website van auteur

en: Load (1 Min, 5 Min, 15 Min)
nl_NL: Systeembelasting (1 min, 5 min, 15 min)

en: Loading data...
nl_NL: Gegevens aan het laden...

en: Log entries successfully deleted.
nl_NL: Logboekinvoer succesvol verwijderd.

en: Login password
nl_NL: Wachtwoord

en: Login username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Login with your FTP account
nl_NL: Log in met uw FTP-account

en: Logo file
nl_NL: Logobestand

en: Logo successfully removed.
nl_NL: Logo succesvol verwijderd.

en: Logo successfully updated.
nl_NL: Logo succesvol bijgewerkt.

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Lost password
nl_NL: Wachtwoord opvragen

en: Lost password email
nl_NL: Wachtwoordherstele-mail

en: Lost password email templates were updated.
nl_NL: E-mailtemplates voor wachtwoordaanvraag zijn bijgewerkt

en: Lost password link
nl_NL: Link voor wachtwoordherstel

en: Lostpw link
nl_NL: Link

en: Low
nl_NL: Laag

en: Mail
nl_NL: E-mail

en: Mail Log Level
nl_NL: E-maillogboekniveau

en: Mail account %s successfully scheduled for deletion.
nl_NL: E-mailaccount %s wordt verwijderd.

en: Mail account type
nl_NL: E-mailaccounttype

en: Mail accounts list is empty.
nl_NL: E-mailaccountlijst is leeg

en: Mail feature is disabled.
nl_NL: E-mailfunctie is uitgeschakeld

en: Mail usage
nl_NL: Mailverbruik

en: Main menu labels visibility successfully updated.
nl_NL: Hoofdmenu-labels zichtbaarheid succesvol bijgewerkt.

en: Maintenance message
nl_NL: Onderhoudsbericht

en: Maintenance mode
nl_NL: Onderhoudsmodus

en: Maintenance mode is activated. In this mode, only administrators can login.
nl_NL: Onderhouds modus is geactiveerd. Alleen beheerders kunnen nog inloggen.

en: Maintenance settings
nl_NL: Onderhoudsmodus

en: Male
nl_NL: Man

en: Malformed resolver SQL query
nl_NL: Ongeldige resolver-SQL-query

en: Manage SQL
nl_NL: Beheer SQL

en: Manage SSL certificate
nl_NL: Beheer SSL-certificaat

en: Manage htaccess users and groups
nl_NL: Beheer htaccess-gebruikers en -groepen

en: Manage users
nl_NL: Beheer gebruikers

en: Manage users and groups
nl_NL: Beheer gebruikers en groepen

en: Manage your protected areas, users and groups.
nl_NL: Beheer uw beveiligde mappen, gebruikers en groepen

en: Manual
nl_NL: Handmatig

en: Mark
nl_NL: Markeer

en: Max number of login attempts
nl_NL: Maximale aantal inlogpogingen

en: Max traffic
nl_NL: Maximaal verkeer

en: Max. remote filesize (%s) has been reached. Your remote file is %s
nl_NL: Maximale externe bestandsgrootte (%s) is bereikt. Uw externe bestand is %s

en: Max. remote filesize (%s) is reached. Your remote file is %s
nl_NL: Maximale externe bestandsgrootte (%s) is bereikt. Uw externe bestand is %s

en: Maximum number of captcha validation attempts
nl_NL: Maximaal aantal CAPTCHA-pogingen

en: Maximum number of validation attempts before waiting restriction intervenes
nl_NL: Maximaal aantal CAPTCHA-pogingen voor de wachtbeveiliging inspringt.

en: Medium
nl_NL: Normaal

en: Member of group
nl_NL: Lid van groep

en: Memory information
nl_NL: Geheugeninformatie

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Message template
nl_NL: Berichttemplate

en: Message template info
nl_NL: Berichttemplate

en: Message to reseller before deleting the software
nl_NL: Stuur een bericht aan de wederverkoper voor het verwijderen van de software

en: MiB
nl_NL: MB

en: Migration file %s is not readable.
nl_NL: Migratiebestand %s is niet leesbaar.

en: Minute
nl_NL: Minuut

en: Minutes
nl_NL: Minuten

en: Missing domain
nl_NL: Ontbrekend domein

en: Modification in progress...
nl_NL: Bezig met bewerken...

en: Month
nl_NL: Maand

en: Monthly traffic limit [MiB]
nl_NL: Maandelijks verkeerslimiet [MB]

en: Monthly traffic limit must be a number.
nl_NL: Maandelijks verkeerslimiet dient een nummer te zijn.

en: Monthly traffic warning cannot be bigger than monthly traffic limit.
nl_NL: Maandelijks verkeerslimiet kan niet groter zijn dan het verkeerslimiet.

en: Monthly traffic warning must be a number.
nl_NL: Maandelijkse verkeerslimietswaarschuwing dient een nummer te zijn.

en: More Details
nl_NL: Meer details

en: Mount
nl_NL: Aanhechtingspunt

en: Mount point
nl_NL: Aanhechtingspunt

en: Move
nl_NL: Verplaats

en: Moving aborted.
nl_NL: Verplaatsen geannuleerd.

en: N/A
nl_NL: N/B

en: NS DNS resource records are only allowed for subzone delegation.
nl_NL: NS-DNS-records mogen enkel aan subzones worden gekoppeld.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name cannot be empty.
nl_NL: Naam kan niet leeg zijn.

en: Network interface (NIC)
nl_NL: Netwerkinterface (NIC)

en: Never
nl_NL: Nooit

en: New SQL user data
nl_NL: Nieuwe SQL-gebruikersinformatie

en: New alias order for {CUSTOMER}
nl_NL: Nieuwe aliasorder voor {CUSTOMER}

en: New ticket
nl_NL: Nieuw ticket

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next step
nl_NL: Volgende stap

en: No
nl_NL: Nee

en: No IP address found.
nl_NL: Geen IP-adres gevonden

en: No administrator accounts found.
nl_NL: Geen beheerder gevonden

en: No anti-rootkits logs
nl_NL: Geen anti-rootkit log

en: No available
nl_NL: Geen beschikbaar

en: No custom menu found.
nl_NL: Geen eigen menu gevonden.

en: No customer accounts found.
nl_NL: Geen klantenaccount gevonden

en: No database update available.
nl_NL: Geen databankupdate beschikbaar.

en: No domain available for new software instance.
nl_NL: Geen domein beschikbaar voor nieuwe software.

en: No error found
nl_NL: Geen foutmeldingen

en: No file was uploaded.
nl_NL: Er is geen bestand geüpload.

en: No group found.
nl_NL: Geen groep gevonden.

en: No hosting plan available.
nl_NL: Geen webhostingpakket beschikbaar.

en: No records found matching the search criteria.
nl_NL: Geen records gevonden die aan je zoekcriteria voldoen.

en: No reseller accounts found.
nl_NL: Geen wederverkoper-account gevonden

en: No reseller available to add the permissions.
nl_NL: Geen wederverkoper beschikbaar om rechten toe te voegen.

en: No reseller with activated software installer found!
nl_NL: Geen wederverkoper met geactiveerde software gevonden.

en: No reseller with permissions for this software found.
nl_NL: Geen wederverkoper met rechten voor deze software gevonden.

en: No resellers found.
nl_NL: Geen wederverkopers gevonden

en: No software available
nl_NL: Geen software beschikbaar

en: No software in Web repository found!
nl_NL: Geen software in websoftwareberging gevonden!

en: No software in software depot available!
nl_NL: Geen software in softwaredepot beschikbaar.

en: No software is waiting for activation
nl_NL: Op dit moment wachten geen softwarepakketten op activatie

en: No statistics found for the given period. Try another period.
nl_NL: Geen statistieken gevonden voor de betreffende periode. Probeer een andere periode.

en: No unassigned users were found in the database.
nl_NL: Geen ontoegewezen gebruikers gevonden in deze databank.

en: No update available
nl_NL: Geen updates beschikbaar

en: No used yet
nl_NL: Nog niet gebruikt

en: No user found.
nl_NL: Geen gebruiker gevonden.

en: No users found for this reseller.
nl_NL: Geen gebruikers gevonden voor deze wederverkoper.

en: No.
nl_NL: Nr.

en: None
nl_NL: Geen

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Normal + Forward
nl_NL: Normaal + Doorsturen

en: Normal connection
nl_NL: Normale verbinding

en: Normal users
nl_NL: Normale gebruikers

en: Not Found
nl_NL: Niet gevonden

en: Not Set
nl_NL: Niet ingesteld

en: Not found.
nl_NL: Niet gevonden.

en: Not provided
nl_NL: Niet opgegeven

en: Not used
nl_NL: Niet gebruikt

en: Note that in manual mode, the NIC and the subnet mask are only indicative.
nl_NL: Let op, in handmatige modus zijn uw NIC en subnetmasker slechts ter informatie.

en: Nothing found - sorry
nl_NL: Niets gevonden - sorry

en: Nothing has been changed.
nl_NL: Er is niets veranderd.

en: Nothing has been deleted.
nl_NL: Er is niets verwijderd

en: Notices, Warnings and Errors
nl_NL: Opmerkingen, Waarschuwingen en Fouten

en: OK
nl_NL: Oké

en: Ok
nl_NL: Oké

en: One or more database updates are now available. See the details below.
nl_NL: Een of meerdere databankupdates zijn beschikbaar. Meer informatie hier onder.

en: Only 'tar.gz' archives are accepted.
nl_NL: Enkel 'tar.gz'-archieven worden geaccepteerd.

en: Only administrators can login when maintenance mode is activated.
nl_NL: Enkel beheerders kunnen inloggen als onderhoudsmodus aan staat.

en: Only exec
nl_NL: Enkel exec

en: Only gettext Machine Object files (MO files) are accepted.
nl_NL: Enkel "gettext Machine Object"-bestanden (MO-bestanden) worden geaccepteerd

en: Only numbers in range from 0 to 65535 are allowed.
nl_NL: Enkel nummers tussen 0 en 65535 zijn toegestaan.

en: Only positive numbers are allowed.
nl_NL: Enkel positieve nummers toegestaan.

en: Only tar.gz and tar.bz2 archives are supported.
nl_NL: Enkel tar.gz- en tar.bz2-archieven worden geaccepteerd.

en: Only tar.gz, tar.bz2 and zip archives are accepted.
nl_NL: Enkel tar.gz-, tar.bz2- en zip-archieven worden geaccepteerd.

en: Operation cancelled: %s
nl_NL: Actie geannuleerd: %s

en: Optional
nl_NL: Optioneel

en: Order
nl_NL: Volgorde

en: Order successfully deleted.
nl_NL: Order succesvol verwijderd.

en: Order successfully processed.
nl_NL: Order succesvol verwerkt.

en: Other in
nl_NL: Overig in

en: Other out
nl_NL: Overig uit

en: Other settings
nl_NL: Andere instellingen

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: PHP %s configuration option
nl_NL: PHP %s configuratie-optie

en: PHP Configuration options
nl_NL: PHP Configuratieopties

en: PHP Editor
nl_NL: PHP-bewerker

en: PHP GD extension not loaded.
nl_NL: PHP-GD-extensie niet geladen

en: PHP Permissions
nl_NL: PHP-rechten

en: PHP Settings
nl_NL: PHP-instellingen

en: PHP configuration scheduled for update.
nl_NL: PHP-configuratie wordt bijgewerkt.

en: PHP directives values
nl_NL: PHP-optiewaarden

en: PHP exec() function
nl_NL: PHP-exec()-functie

en: PHP settings
nl_NL: PHP-instellingen

en: POP3/IMAP out
nl_NL: POP3/IMAP uit

en: POP3/IMAP traffic
nl_NL: POP3/IMAP-verkeer

en: Package actions
nl_NL: Pakketacties

en: Package already exists in the reseller depot!
nl_NL: Pakket is reeds geïnstalleerd in het wederverkopers-depot

en: Package already exists in the software depot!
nl_NL: Pakket is reeds geïnstalleerd in het softwaredepot

en: Package already exists in the software repository!
nl_NL: Pakket is reeds geïnstalleerd in de softwareberging!

en: Package already exists in your software repository!
nl_NL: Pakket is reeds geïnstalleerd in de softwareberging!

en: Package install type
nl_NL: Pakketinstallatietype

en: Package installed successfully!
nl_NL: Pakket succesvol geïnstalleerd.

en: Package installed successfully... Awaiting release from admin!
nl_NL: Pakket succesvol geïnstalleerd... Wachtende op de uitgave van de beheerder!

en: Package language
nl_NL: Pakkettaal

en: Package name
nl_NL: Pakketnaam

en: Package title
nl_NL: Pakkettitel

en: Package type
nl_NL: Pakkettype

en: Package vendor HP
nl_NL: Website ontwikkelaar

en: Package version
nl_NL: Pakketversie

en: Panel default language
nl_NL: Standaardtaal van controlepaneel

en: Parent directory
nl_NL: Bovenliggende map

en: Partition
nl_NL: Partitie

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password cannot be empty.
nl_NL: Wachtwoord kan niet leeg zijn.

en: Password cannot be longer than 30 characters.
nl_NL: Wachtwoord mag niet langer dan 30 tekens zijn.

en: Password confirmation
nl_NL: Wachtwoord bevestigen

en: Password contains unallowed characters.
nl_NL: Wachtwoord bevat tekens die niet worden toegestaan.

en: Password data
nl_NL: Wachtwoordinformatie

en: Password email
nl_NL: Wachtwoordmail

en: Password is missing.
nl_NL: Wachtwoord ontbreekt

en: Password is shorter than %s characters.
nl_NL: Wachtwoord is korter dan %s tekens.

en: Password minimum length
nl_NL: Minimum wachtwoordlengte

en: Password must be at least %s characters long and contain letters and numbers to be valid.
nl_NL: Wachtwoord dient minimaal %s tekens lang zijn en dient zowel letters en cijfers bevatten om geldig te zijn.

en: Password settings
nl_NL: Wachtwoordinstellingen

en: Password successfully updated.
nl_NL: Wachtwoord succesvol bijgewerkt

en: Passwords do not match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Passwords do not match.
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Path
nl_NL: Pad

en: Pending tasks
nl_NL: Onafgedane taken

en: Percent
nl_NL: Procent

en: Permissions
nl_NL: Rechten

en: Personal data
nl_NL: Persoonlijke gegevens

en: Personal data successfully updated.
nl_NL: Persoonlijke informatie succesvol bijgewerkt

en: Personalise template
nl_NL: Personaliseer template

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: PhpMyAdmin
nl_NL: phpMyAdmin

en: Please activate your new i-MSCP password
nl_NL: Activeer uw nieuwe i-MSCP-wachtwoord

en: Please choose at least one htaccess user.
nl_NL: Kies minimaal één gebruiker.

en: Please choose at least one htaccess user/group.
nl_NL: Kies een htaccess-gebruiker of htaccess-groep

en: Please confirm the password.
nl_NL: Bevestig het wachtwoord

en: Please contact the administrator!<br>Ask him for the permissions to use this package.<br>It is not allowed to upload this packet two times.<br>Refresh your site to see the new status!
nl_NL: Gelieve contact op te nemen met de beheerder!<br>Vraag hem om de rechten om dit pakket te gebruiken.<br>Het is niet toegestaan om dit pakket twee keer te uploaden.<br>Herlaad uw site om de nieuwe status te zien!

en: Please enter a name for the protected area.
nl_NL: Geef een naam op voor de beveiligde map.

en: Please enter a password.
nl_NL: Vul een wachtwoord in

en: Please enter an SQL user host.
nl_NL: Vul een SQL-gebruikershost in

en: Please enter an username.
nl_NL: Vul een gebruikersnaam in.

en: Please enter protected area path.
nl_NL: Vult u hier het pad in naar de beveiligde map.

en: Please enter your auto-responder message below
nl_NL: Vul uw auto-beantwoorderbericht in

en: Please fill up both data fields for password.
nl_NL: Vult u beide wachtwoordvelden in

en: Please select another directory. %s (%s) is installed there.
nl_NL: Kies een andere map. %s (%s) is hier reeds geïnstalleerd

en: Please select at least one user.
nl_NL: Kies minimaal één gebruiker.

en: Please set now the username and password for the later login in the software. (Required fiels)
nl_NL: Kies nu de gebruikersnaam en wachtwoord om later mee in te kunnen loggen in uw software. (Vereiste velden)

en: Please specify a message content.
nl_NL: Vul de berichtinhoud in.

en: Please specify a message subject.
nl_NL: Vul de berichtkop in

en: Please type database name.
nl_NL: Vul de naam van de databank in

en: Please type your message.
nl_NL: Typ uw boodschap.

en: Plugin
nl_NL: Invoegtoepassing

en: Plugin %s activated.
nl_NL: Invoegtoepassing %s geactiveerd

en: Plugin %s cannot be activated.
nl_NL: Invoegtoepassing %s kan niet worden geactiveerd.

en: Plugin %s cannot be deactivated.
nl_NL: Invoegtoepassing %s kan niet worden geadectiveerd.

en: Plugin %s cannot be deleted.
nl_NL: Invoegtoepassing %s kan niet worden verwijderd.

en: Plugin %s cannot be installed.
nl_NL: Invoegtoepassing %s kan niet worden geïnstalleerd.

en: Plugin %s cannot be protected.
nl_NL: Invoegtoepassing %s kan niet worden beveiligd.

en: Plugin %s cannot be reconfigured.
nl_NL: Invoegtoepassing %s kan niet opnieuw geconfigureerd worden.

en: Plugin %s cannot be uninstalled.
nl_NL: Invoegtoepassing %s kan niet worden gedeïnstalleerd.

en: Plugin %s cannot be updated.
nl_NL: Invoegtoepassing %s kon niet worden bijgewerkt

en: Plugin %s deactivated.
nl_NL: Invoegtoepassing %s gedeactiveerd.

en: Plugin %s deleted.
nl_NL: Invoegtoepassing %s verwijderd

en: Plugin %s installed.
nl_NL: Invoegtoepassing %s geïnstalleerd.

en: Plugin %s is protected.
nl_NL: Invoegtoepassing %s is beveiligd.

en: Plugin %s protected.
nl_NL: Invoegtoepassing %s beveiligd.

en: Plugin %s reconfigured.
nl_NL: Invoegtoepassing %s is opnieuw geconfigureerd.

en: Plugin %s scheduled for activation.
nl_NL: Invoegtoepassing %s wordt gedeactiveerd.

en: Plugin %s scheduled for change.
nl_NL: Invoegtoepassing %s wordt aangepast.

en: Plugin %s scheduled for deactivation.
nl_NL: Invoegtoepassing %s wordt gedeactiveerd.

en: Plugin %s scheduled for installation.
nl_NL: Invoegtoepassing %s wordt geïnstalleerd.

en: Plugin %s scheduled for uninstallation.
nl_NL: Invoegtoepassing %s wordt verwijderd.

en: Plugin %s scheduled for update.
nl_NL: Invoegtoepassing %s wordt bijgewerkt.

en: Plugin %s uninstalled.
nl_NL: Invoegtoepassing %s verwijderd.

en: Plugin %s updated.
nl_NL: Invoegtoepassing %s bijgewerkt.

en: Plugin Manager: Could not change the %s plugin: %s
nl_NL: Invoegtoepassingsbeheerder: Kon de %s plugin niet aanpassen: %s

en: Plugin Manager: Could not delete %s plugin files. You should run the set-gui-permissions.pl script and try again.
nl_NL: Invoegtoepassingsbeheerder: Kon de bestanden van de %s invoegtoepassing niet verwijderen. Draai set-gui-permissions.pl en probeer opnieuw.

en: Plugin Manager: Could not load plugin %s
nl_NL: Invoegtoepassingsbeheerder: Kon de %s invoegtoepassing niet laden

en: Plugin Manager: Could not uninstall the %s plugin. Plugin has been locked by another plugin.
nl_NL: Invoegtoepassingsbeheerder:  Kon de %s invoegtoepassing niet laden. De invoegtoepassing is beveiligd door een andere plugin.

en: Plugin Manager: Could not update the %s plugin: %s
nl_NL: Invoegtoepassingsbeheerder: Kon de %s invoegtoepassing niet bijwerken: %s

en: Plugin Manager: Could not write the %s file for protected plugins.
nl_NL: Invoegtoepassingsbeheerder: Kon niet schrijven naar het %s bestand voor beveiligde invoegtoepassingen.

en: Plugin Manager: Directory %s doesn't exist or is not writable
nl_NL: Invoegtoepassingsbeheerder: : De %s map bestaat niet of kan niet beschreven worden.

en: Plugin Manager: Downgrade of %s plugin is not allowed.
nl_NL: Invoegtoepassingen: Downgrade van de %s invoegtoepassing is niet toegestaan.

en: Plugin Manager: Plugin %s is not loaded
nl_NL: Invoegtoepassingsbeheerder: De %s invoegtoepassing is niet geladen

en: Plugin Manager: Unknown plugin %s
nl_NL: Invoegtoepassingsbeheerder: Onbekende invoegtoepassing %s

en: Plugin activation has failed: %s
nl_NL: Activeren van invoegtoepassing is mislukt: %s

en: Plugin archive
nl_NL: Invoegtoepassingsarchief

en: Plugin archive exceeds the maximum upload size
nl_NL: Invoegtoepassingsarchief overschrijdt de maximumgrootte.

en: Plugin change has failed: %s
nl_NL: Aanpassen van invoegtoepassing is mislukt: %s

en: Plugin deactivation has failed: %s
nl_NL: Uitschakelen van invoegtoepassing is mislukt: %s

en: Plugin deletion has failed: %s
nl_NL: Verwijderen van invoegtoepassing is mislukt: %s

en: Plugin errors
nl_NL: Invoegtoepassingsfouten

en: Plugin has been successfully uploaded.
nl_NL: Invoegtoepassing succesvol geüpload.

en: Plugin installation has failed: %s
nl_NL: Installatie van invoegtoepassing is mislukt: %s

en: Plugin item errors
nl_NL: Invoegtoepassingsfout

en: Plugin list is empty.
nl_NL: Invoegtoepassingslijst is leeg.

en: Plugin management
nl_NL: Invoegtoepassingen

en: Plugin uninstallation has failed: %s
nl_NL: Deïnstallatie van invoegtoepassing is mislukt: %s

en: Plugin update has failed: %s
nl_NL: Bijwerken van invoegtoepassing is mislukt: %s

en: Plugins Upload
nl_NL: Invoegtoepassingsupload

en: Plugins hook into i-MSCP to extend its functionality with custom features. Plugins are developed independently from the core i-MSCP application by thousands of developers all over the world. You can find new plugins to install by browsing the %s.
nl_NL: Invoegtoepassingen haken in op i-MSCP functionaliteit om deze uit te breiden met eigen functies. Invoegtoepassingen worden los van de i-MSCP-core gebouwd door vele ontwikkelaars over de wereld. Vind deze invoegtoepassingen door te surfen naar %s.

en: Plugins list has been updated: %s new plugin(s) found, %s plugin(s) updated, %s plugin(s) reconfigured, and %s plugin(s) deleted.
nl_NL: Invoegtoepassingslijst is bijgewerkt: %s nieuwe invoegtoepassing(en) gevonden, %s bijgewerkt, %s opnieuw geconfigureerd en %s verwijderd.

en: Port
nl_NL: Poort

en: Preserve Host
nl_NL: Behoud hostnaam

en: Prevent external login for admins
nl_NL: Voorkom externe login voor beheerder

en: Prevent external login for clients
nl_NL: voorkom externe login voor klanten

en: Prevent external login for resellers
nl_NL: Voorkom externe login voor wederverkopers

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Prior to removing this administrator, please move his resellers to another administrator.
nl_NL: Voordat u deze beheerder verwijdert, verplaats eerst de wederverkopers naar een andere beheerder.

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Private key
nl_NL: Privésleutel

en: Private key passphrase if any
nl_NL: Indien aanwezig: wachtwoordzin voor privésleutel

en: Process update
nl_NL: Procesupdate

en: Processing...
nl_NL: Verwerken...

en: Processor data
nl_NL: Verwerkingsinformatie

en: Profile
nl_NL: Account

en: Properties
nl_NL: Eigenschappen

en: Properties for reseller with ID %d were not found in database.
nl_NL: Eigenschappen voor wederverkoper met nummer %d zijn niet gevonden in de databank.

en: Protect
nl_NL: Beveilig

en: Protect this plugin
nl_NL: Beveilig deze invoegtoepassing

en: Protected
nl_NL: Beveiligd

en: Protected area data
nl_NL: Beveiligde mapdata

en: Protected area name
nl_NL: Naam voor beveiligde map

en: Protected area path
nl_NL: Pad naar beveiligde map

en: Protected area successfully scheduled for addition.
nl_NL: Beveiligde wordt  toegevoegd.

en: Protected area successfully scheduled for deletion.
nl_NL: Beveiligde map wordt verwijderd.

en: Protected area successfully scheduled for update.
nl_NL: Beveiligde map wordt bijgewerkt.

en: Protected areas
nl_NL: Beveiligde mappen

en: Quota assignment
nl_NL: Toegewezen quota

en: Quota in MiB (0 for unlimited)
nl_NL: Quota in MB (vul 0 in voor ongelimiteerd)

en: Quota in MiB (Max: %s)
nl_NL: Quota in MB (Max: %s)

en: Read ticket
nl_NL: Lees ticket

en: Rebuild languages index
nl_NL: Hernieuw taalindex

en: Reconfiguration in progress...
nl_NL: Opnieuw configureren bezig...

en: Record data
nl_NL: Record-gegevens

en: Redirect
nl_NL: Doorsturen naar

en: Redistribute unused quota across existing mailboxes
nl_NL: Herdistribueer ongebruikte quota over bestaande mailboxen

en: Registration date
nl_NL: Registratiedatum

en: Relative weight
nl_NL: Relatief gewicht

en: Release date
nl_NL: Uitgavedatum

en: Release description
nl_NL: Uitgavebeschrijving

en: Release version
nl_NL: Uitgaveversie

en: Remote Web software repository
nl_NL: Externe websoftwareberging

en: Remote file not found.
nl_NL: Extern bestand niet gevonden.

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Remove IP
nl_NL: Verwijder IP

en: Remove permissions
nl_NL: Verwijder rechten

en: Reopen
nl_NL: Heropenen

en: Reopen ticket
nl_NL: Ticket heropenen

en: Repeat password
nl_NL: Wachtwoord herhalen

en: Reply
nl_NL: Antwoorden

en: Request Timeout: The server took too long to send the data.
nl_NL: Geen antwoord: De server deed er te lang over om data te versturen.

en: Requires Database?
nl_NL: Databank vereist?

en: Reseller
nl_NL: Wederverkoper

en: Reseller / Customers / Add Customer
nl_NL: Wederverkoper / Klanten / Nieuwe klant

en: Reseller / Customers / Add Customer - Next Step
nl_NL: Wederverkoper / Klanten / Nieuwe klant - volgende stap

en: Reseller / Customers / Circular
nl_NL: Wederverkoper / Klanten / E-mail rondsturen

en: Reseller / Customers / Domain Aliases
nl_NL: Wederverkoper / Klanten / Domeinaliassen

en: Reseller / Customers / Lost Password Email
nl_NL: Wederverkoper / Instellingen / Wachtwoord vergetene-mail

en: Reseller / Customers / Overview
nl_NL: Wederverkoper / Klanten / Overzicht

en: Reseller / Customers / Overview / Domain Details
nl_NL: Wederverkoper / Klanten / Overzicht / Domeindetails

en: Reseller / Customers / Overview / Edit Customer
nl_NL: Wederverkoper / Klanten / Overzicht / Klant aanpassen

en: Reseller / Customers / Overview / Edit Domain
nl_NL: Wederverkoper / Klanten / Overzicht / Domein aanpassen

en: Reseller / Customers / Welcome Email
nl_NL: Wederverkoper / Instellingen / Welkomste-mail

en: Reseller / Domains / Add Domain Alias
nl_NL: Wederverkoper / Domeinen / Domeinalias toevoegen

en: Reseller / Domains / Edit Domain Alias
nl_NL: Wederverkoper / Domeinen / Domeinalias aanpassen

en: Reseller / General / Overview
nl_NL: Wederverkoper / Algemeen / Overzicht

en: Reseller / General / Software Upload
nl_NL: Wederverkoper / Algemeen / Software uploaden

en: Reseller / Hosting Plans / Add Hosting Plan
nl_NL: Wederverkoper / Webhostingpakketten / Hostingpakket toevoegen

en: Reseller / Hosting Plans / Overview
nl_NL: Wederverkoper / Webhostingpakketten / Overzicht

en: Reseller / Profile / Account Summary
nl_NL: Wederverkoper / Profiel / Accountoverzicht

en: Reseller / Profile / Language
nl_NL: Wederverkoper / Account / Taal

en: Reseller / Profile / Layout
nl_NL: Wederverkoper / Account / Lay-out

en: Reseller / Profile / Password
nl_NL: Wederverkoper / Account / Wachtwoord

en: Reseller / Profile / Personal Data
nl_NL: Wederverkoper / Account / Persoonlijke informatie

en: Reseller / Statistics / IP Usage
nl_NL: Wederverkoper / Statistieken / IP-gebruik

en: Reseller / Statistics / Overview
nl_NL: Wederverkoper / Statistieken / Overzicht

en: Reseller / Statistics / Overview / {USERNAME} USER Statistics
nl_NL: Wederverkoper / Statistieken / Overzicht / {USERNAME} Gebruikersstatistieken

en: Reseller / Support / Closed Tickets
nl_NL: Wederverkoper / Ondersteuning / Gesloten Tickets

en: Reseller / Support / New Ticket
nl_NL: Wederverkoper / Ondersteuning / Nieuw Ticket

en: Reseller / Support / Open Tickets
nl_NL: Wederverkoper / Ondersteuning / Open Tickets

en: Reseller / Support / View Ticket
nl_NL: Wederverkoper / Ondersteuning / Bekijk Ticket

en: Reseller /Hosting Plans / Edit Hosting Plan
nl_NL: Wederverkoper / Webhostingpakketten / Hostingpakket wijzigen

en: Reseller Name
nl_NL: Wederverkoper naam

en: Reseller account successfully created.
nl_NL: Wederverkopersaccount succesvol aangemaakt.

en: Reseller account successfully updated.
nl_NL: Wederverkopersaccount succesvol bijgewerkt.

en: Reseller and customer
nl_NL: Wederverkoper en klant

en: Reseller and customer levels
nl_NL: Niveaus van wederverkopers en klanten

en: Reseller assignment
nl_NL: Wederverkoper toewijzing

en: Reseller assignments
nl_NL: Wederverkopertoewijzingen

en: Reseller consumption
nl_NL: Gebruik van wederverkoper

en: Reseller data
nl_NL: Gegevens van wederverkoper

en: Reseller level
nl_NL: Niveau van wederverkoper

en: Reseller list
nl_NL: Wederverkoper lijst

en: Reseller list is empty.
nl_NL: Wederverkoperslijst is leeg.

en: Reseller name
nl_NL: Wederverkoper naam

en: Reseller software list
nl_NL: Wederverkoperssoftwarelijst

en: Reseller statistics
nl_NL: Statistieken wederverkoper

en: Reseller successfully added.
nl_NL: Wederverkoper succesvol toegevoegd.

en: Reseller total
nl_NL: Wederverkopertotaal

en: Reseller users
nl_NL: Wederverkopers

en: Reseller with permissions total
nl_NL: Wederverkoper met rechten totaal

en: Reseller's layout color successfully updated.
nl_NL: Lay-outkleur van wederverkoper succesvol bijgewerkt.

en: Reseller/IP usage statistics
nl_NL: Wederverkoper / Statistieken IP-gebruik

en: Resellers
nl_NL: Wederverkopers

en: Resellers and customers
nl_NL: Wederverkopers en klanten

en: Reset
nl_NL: Herstel

en: Restore
nl_NL: Herstel

en: Restore backup
nl_NL: Herstel laatste back-up

en: Revision date
nl_NL: Laatst bijgewerkt

en: Rights
nl_NL: Rechten

en: Rights successfully added.
nl_NL: Rechten succesvol toegevoegd.

en: Rights successfully removed.
nl_NL: Rechten succesvol verwijderd.

en: SMTP out
nl_NL: SMTP uit

en: SMTP traffic
nl_NL: SMTP-verkeer

en: SQL database
nl_NL: SQL-databank

en: SQL database limit
nl_NL: SQL-databanklimiet

en: SQL database limit is disabled but SQL user limit is not.
nl_NL: SQL-databanklimiet is uitgeschakeld, maar SQL-gebruikerslimiet niet.

en: SQL database limit is disabled.
nl_NL: SQL-databanklimiet is uitgeschakeld.

en: SQL database limit is not <i>disabled</i>.
nl_NL: SQL-databanklimiet is niet <i>uitgeschakeld</i>.

en: SQL database limit reached.
nl_NL: SQL-databanklimiet bereikt

en: SQL database successfully created.
nl_NL: SQL-databank is aangemaakt.

en: SQL database successfully deleted.
nl_NL: SQL-databank succesvol verwijderd.

en: SQL databases
nl_NL: MySQL-databanken

en: SQL databases only
nl_NL: Enkel SQL-databanken

en: SQL user
nl_NL: SQL-gebruiker

en: SQL user host
nl_NL: SQL-gebruikershost

en: SQL user limit
nl_NL: SQL-gebruikerslimiet

en: SQL user limit is <i>disabled</i>.
nl_NL: SQL-gebruikerslimiet is <i>uitgeschakeld</i>.

en: SQL user limit is disabled but SQL database limit is not.
nl_NL: SQL-gebruikerslimiet is uitgeschakeld, maar SQL-databanklimiet niet.

en: SQL user limit is disabled.
nl_NL: SQL-gebruikerslimiet is uitgeschakeld.

en: SQL user name
nl_NL: MySQL-gebruikersnaam

en: SQL user password successfully updated.
nl_NL: SQL-gebruikerswachtwoord succesvol bijgewerkt.

en: SQL user prefix/suffix
nl_NL: Prefix/suffix van SQL-gebruiker

en: SQL user successfully added.
nl_NL: SQL-gebruiker succesvol toegevoegd.

en: SQL user successfully deleted.
nl_NL: SQL-gebruiker is verwijderd.

en: SQL username is too long.
nl_NL: SQL-gebruikersnaam is te lang.

en: SQL users
nl_NL: MySQL-gebruikers

en: SSL certificate successfully scheduled for addition.
nl_NL: SSL-certificaat wordt toegevoegd.

en: SSL certificate successfully scheduled for deletion.
nl_NL: SSL-certificaat wordt verwijderd.

en: SSL certificate successfully scheduled for update.
nl_NL: SSL-certificaat wordt bijgewerkt.

en: SSL feature is not available. You can only view your certificate.
nl_NL: Het is niet mogelijk om SSL-certificaten aan te passen. U kunt slechts uw certificaat bekijken.

en: SSL status
nl_NL: SSL-status

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Sec.
nl_NL: Seconden

en: Secure connection
nl_NL: Beveiligde verbinding

en: Security code
nl_NL: Veiligheidscode

en: Security code has expired
nl_NL: Veligheidscode is verlopen

en: Select group
nl_NL: Selecteer groep

en: Select your own document root
nl_NL: Kies uw startmap

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: Send circular
nl_NL: Rondstuur-e-mail versturen

en: Send message
nl_NL: Verstuur bericht

en: Send message to
nl_NL: Verstuur bericht naar

en: Send new login data
nl_NL: Verstuur nieuwe logininformatie

en: Send reply
nl_NL: Verstuur antwoord

en: Send to
nl_NL: Verzenden naar

en: Sender email
nl_NL: E-mailadres afzender

en: Sender email is missing.
nl_NL: E-mailadres afzender mist

en: Sender name
nl_NL: Afzender naam

en: Sender name is missing.
nl_NL: Naam afzender mist

en: Separate multiple email addresses by comma or a line-break.
nl_NL: Scheid meerdere e-mailadressen met een komma of een lijn-onderbreking.

en: Separate multiple email addresses with a line-break.
nl_NL: Scheid meerdere e-mailadressen met een lijnonderbreking.

en: Server ports
nl_NL: Serverpoorten

en: Server statistics
nl_NL: Serversstatistieken

en: Server status
nl_NL: Serverstatus

en: Server traffic
nl_NL: Serververkeer

en: Server traffic settings
nl_NL: Serververkeer-instellingen

en: Server traffic settings successfully updated.
nl_NL: Instellingen van serververkeer succesvol bijgewerkt.

en: Service Name
nl_NL: Servicenaam

en: Service Unavailable
nl_NL: Service niet beschikbaar

en: Service name
nl_NL: Servicenaam

en: Service name already exists.
nl_NL: Servicenaam bestaat al.

en: Service port successfully added
nl_NL: Servicepoort is succesvol toegevoegd

en: Service port successfully removed.
nl_NL: Serviceport succesvol verwijderd.

en: Service ports
nl_NL: Serverpoorten

en: Service protocol
nl_NL: Serviceprotocol

en: Services status
nl_NL: Serverstatus

en: Sessions
nl_NL: Sessies

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen

en: Shared mount point
nl_NL: Gedeeld koppelpunt

en: Show
nl_NL: Weergeven

en: Show %s records per page
nl_NL: Toon %s records per pagina

en: Show HTML output compression size comment
nl_NL: Toon opmerking over grootte van HTML-outputcompressie

en: Show SSL certificate
nl_NL: Toon SSL-certificaat

en: Show detailed statistics for this reseller
nl_NL: Gedetailleerde statistieken voor deze wederverkoper tonen

en: Show detailed statistics for this user
nl_NL: Gedetailleerde statistieken voor deze gebruiker bekijken

en: Show in
nl_NL: Toon in

en: Show labels for main menu links
nl_NL: Labels voor hoofdmenulinks tonen

en: Showing %s to %s of %s records
nl_NL: %s tot %s van %s records tonen

en: Showing 0 to 0 of 0 records
nl_NL: 0 tot 0 van 0 records tonen

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Software Description
nl_NL: Softwareomschrijving

en: Software available
nl_NL: Software beschikbaar

en: Software deleted.
nl_NL: Software verwijderd

en: Software depot upload
nl_NL: Upload van softwaredepot

en: Software details
nl_NL: Softwaredetails

en: Software has been deleted.
nl_NL: Software is verwijderd.

en: Software has been successfully imported.
nl_NL: Software is succesvol geïmporteerd.

en: Software in repository
nl_NL: Software in berging

en: Software installation
nl_NL: Software installatie

en: Software installer
nl_NL: Software-installer

en: Software installer options
nl_NL: Opties van software-installer

en: Software installer options successfully updated.
nl_NL: Opties van software-installer succesvol bijgewerkt.

en: Software instance has been scheduled for installation
nl_NL: Software wordt geïnstalleerd.

en: Software management
nl_NL: Softwarebeheer

en: Software name
nl_NL: Programmanaam

en: Software not found!
nl_NL: Software niet gevonden!

en: Software options
nl_NL: Softwareopties

en: Software permissions
nl_NL: Software rechten

en: Software repository
nl_NL: Softwareberging

en: Software status
nl_NL: Softwarestatus

en: Software successfully scheduled for deletion.
nl_NL: Software wordt verwijderd.

en: Software total
nl_NL: Software totaal

en: Software upload
nl_NL: Software-upload

en: Software was activated.
nl_NL: Software is geactiveerd

en: Software was deleted.
nl_NL: Software is verwijderd

en: Software-Synonym
nl_NL: Programmasynoniem

en: Software-Version
nl_NL: Softwareversie

en: Start installation
nl_NL: Begin met installatie

en: State
nl_NL: Status

en: State/Province
nl_NL: Staat/Provincie

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Stats
nl_NL: Statistieken

en: Street 1
nl_NL: Straat 1

en: Street 2
nl_NL: Straat 2

en: Strong passwords
nl_NL: Veilige wachtwooden

en: Subdomain
nl_NL: Subdomein

en: Subdomain %s already exist.
nl_NL: Subdomein %s bestaat al.

en: Subdomain %s cannot be forwarded on itself.
nl_NL: Subdomein %s kan niet naar zichzelf verwijzen.

en: Subdomain %s is unavailable.
nl_NL: Subdomein %s is niet beschikbaar.

en: Subdomain alias
nl_NL: Subdomeinalias

en: Subdomain alias errors
nl_NL: Fouten bij subdomeinalias

en: Subdomain alias scheduled for deletion.
nl_NL: Subdomeinalias wordt verwijderd.

en: Subdomain alias you are trying to remove has Ftp accounts. Please remove them first.
nl_NL: Het subdomein dat u probeert te verwijderen heeft FTP-accounts. Verwijder deze eerst en probeer het vervolgens opnieuw.

en: Subdomain errors
nl_NL: Subdomeinfouten

en: Subdomain forward
nl_NL: Doorsturen subdomein

en: Subdomain limit
nl_NL: Subdomeinlimiet

en: Subdomain mail
nl_NL: Subdomein-e-mail

en: Subdomain name
nl_NL: Subdomeinnaam

en: Subdomain name is not valid.
nl_NL: Subdomeinnaam is geen geldige naam

en: Subdomain scheduled for deletion.
nl_NL: Subdomein wordt verwijderd.

en: Subdomain successfully scheduled for addition.
nl_NL: Subdomein wordt toegevoegd.

en: Subdomain successfully scheduled for update
nl_NL: Subdomein wordt bijgewerkt

en: Subdomain you are trying to remove has Ftp accounts. Remove them first.
nl_NL: Het subdomein dat u probeert te verwijderen heeft FTP-accounts. Verwijder ze eerst.

en: Subdomain you are trying to remove has email accounts. Please remove them first.
nl_NL: Het subdomens dat u probeert te verwijderen heeft nog E-mailaccounts. Verwijder deze eerst en probeer het vervolgens opnieuw.

en: Subdomain you are trying to remove has email accounts. Remove them first.
nl_NL: Het subdomein dat u probeert te verwijderen heeft e-mailaccounts. Verwijder ze eerst.

en: Subdomains
nl_NL: Subdomeinen

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject is missing.
nl_NL: Onderwerp ontbreekt

en: Submit changes
nl_NL: Aanpassen

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Support system
nl_NL: Ondersteuningssysteem

en: Suspended
nl_NL: Opgeschort

en: Switch
nl_NL: Omschakelen

en: Switch to the backups directory
nl_NL: Ga naar de 'backups'-map

en: Switch to user interface
nl_NL: Verander van gebruiker

en: Syntax error found in mail forward list.
nl_NL: Syntaxis-fout gevonden in de doorstuurlijst.

en: System
nl_NL: Systeem

en: System data
nl_NL: Systeemgegevens

en: System error - custom error page was not updated.
nl_NL: Systeemfout - de foutpagina is niet bijgewerkt.

en: System information
nl_NL: Systeeminformatie

en: System tools
nl_NL: Systeemtools

en: System under maintenance
nl_NL: In onderhoudsmodus

en: Target
nl_NL: Doel

en: Target domain
nl_NL: Doeldomein

en: Target port
nl_NL: Doelpoort

en: Target port must be a number.
nl_NL: Doelpoort moet een getal zijn.

en: Temporary folder not found.
nl_NL: Tmp map niet gevonden

en: The %s limit for this customer cannot be greater than %d, your calculated limit.
nl_NL: Het %s limiet voor deze klant kan niet groter zijn dan %d, wat uw limiet is.

en: The %s limit for this customer cannot be lower than %d, the total of %s already used by him.
nl_NL: Het %s limiet voor deze klant kan niet lager zijn dan %d, het totaal van %s is reeds door deze klant gebruikt.

en: The %s limit for this customer cannot be set to 'disabled' because he has already %d %s.
nl_NL: Het %s limiet voor deze klant kan niet uitgeschakeld worden, omdat de klant reeds %d %s gebruikt.

en: The %s limit for this customer cannot be unlimited because your are limited for this service.
nl_NL: Het limiet %s voor deze klant kan niet ongelimiteerd zijn, omdat u gelimiteerd bent.

en: The %s plugin version %s is not compatible with your i-MSCP version.
nl_NL: De %s-invoegtoepassingsversie %s is niet compatibel met de gebruikte i-MSCP-versie.

en: The %s translation file has been ignored: Translation table is empty.
nl_NL: Het vertalingsbestand %s wordt overgeslagen: Vertaaltabel is leeg.

en: The `%s' SQL user is not available or not permitted.
nl_NL: De `%s' SQL-gebruiker is niet beschikbaar of niet toegestaan.

en: The directory %s doesn't exists. Please create that directory using your file manager.
nl_NL: De map %s bestaat niet, maak deze map aan met de bestandsbeheerder.

en: The domain is currently deactivated. The modification of some of its properties will result by a complete or partial reactivation of it.
nl_NL: Het domein is momenteel gedeactiveerd. Het wijzigen van sommige instellingen ervan zal resulteren in een complete of gedeeltelijke heractivering.

en: The domain or at least one of its entities has a different status than 'ok'.
nl_NL: Het domein of tenminste een van zijn recordtypes heeft een andere status dan 'oké'.

en: The domain you are trying to edit doesn't exist.
nl_NL: Het domein dat u probeert te bewerken bestaat niet.

en: The menu you are trying to edit doesn't exist.
nl_NL: Het menu dat u probeert te bewerken bestaat niet.

en: The new document root must pre-exists inside the /htdocs directory.
nl_NL: De nieuwe hoofdmap moet reeds bestaan in de /htdocs map

en: The package is corrupt. Please correct it.
nl_NL: Het pakket is corrupt. Gelieve het te corrigeren.

en: The package will be installed automatically to your system after upload.<br>Refresh your site to see the new status!
nl_NL: Het pakket zal automatisch op uw systeem worden geïnstalleerd na het uploaden.<br>Herlaad uw website om de nieuwe status te zien!

en: The password field is empty.
nl_NL: Het wachtwoordveld is leeg.

en: The private key doesn't belong to the provided SSL certificate.
nl_NL: De private key hoort niet bij het opgegeven SSL-certificaat.

en: The remote filesize (%s) is lower than 1 byte. Please check the URL.
nl_NL: De externe bestandsgrootte (%s) is kleiner dan 1 byte. Controleer de URL.

en: The reseller you want to remove has one or more customers accounts. Please remove them first.
nl_NL: De wederverkoper die u wil verwijderen heeft een of meerdere klantaccounts onder zich, verplaats of verwijder deze eerst.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl_NL: Het geüploade bestand is maar voor een deel geüpload.

en: The username %s is not available.
nl_NL: De gebruikersnaam %s is niet beschikbaar.

en: The username field is empty.
nl_NL: Het gebruikersnaamveld is leeg.

en: The value has been found in the stack
nl_NL: Deze waarde staat er tussen

en: The value has not been found in the stack
nl_NL: Deze waarde staat er niet tussen

en: The values must not be equal
nl_NL: De waarden mogen niet gelijk zijn

en: There is an Error inside your package. Please check it!<br>Refresh your site to see the new status!
nl_NL: Er bevindt zich een fout in uw pakket. Gelieve het te controleren!<br>Herlaad uw website om de nieuwe status te zien!

en: There is no pending task. Operation canceled.
nl_NL: Er zijn geen onafgedane taken. Operatie gestopt.

en: This Package (%s, V%s) was deleted by your reseller. You can only uninstall this package!<br>Please delete the files and database for this package manually!
nl_NL: Dit pakket (%s, V%s) is verwijderd door uw wederverkoper. U kunt dit pakket alleen deïnstalleren!<br>Gelieve de bestanden en databank voor dit pakket handmatig te verwijderen!

en: This database will be permanently deleted. This process cannot be recovered. All users linked to this database will also be deleted if not linked to another database. Are you sure you want to delete the '%s' database?
nl_NL: Deze databank zal permanent worden verwijderd. Dit proces kan niet hersteld worden. Alle gebruikers die zijn verbonden met deze databank zullen ook verwijderd worden indien zij niet aan een andere databank zijn verbonden. Weet u zeker dat u de databank '%s' wilt verwijderen?

en: This htaccess group already exists.
nl_NL: Deze htaccess-groep bestaat al.

en: This htaccess user already exist.
nl_NL: Deze htaccess-gebruiker bestaat al.

en: This interface allow to add or remove IP addresses.
nl_NL: Via deze interface kunt u nieuwe IP-adressen toevoegen en andere verwijderen.

en: This is the host from which this SQL user must be allowed to connect to the SQL server. Enter the %s wildcard character to allow this SQL user to connect from any host.
nl_NL: Dit is de host waarvan deze SQL-gebruiker moet kunnen verbinden met de SQL-server. Gebruik de %s wildcard om deze gebruiker vanaf alle hosts te kunnen laten verbinden.

en: This package already exists in the administrator software repository.
nl_NL: Dit pakket bestaat al in de softwareberging voor beheerders.

en: This package already exists in the depot of the reseller "%1$s"!
nl_NL: Dit pakket bestaat reeds is het depot van de wederverkoper "%1$s"!

en: This package already exists in the software depot!
nl_NL: Dit pakket bestaat reeds in het softwaredepot!

en: This package already exists in your software repository.
nl_NL: Dit pakket bestaat reeds in uw softwareberging.

en: This package is installed on following domain(s):
nl_NL: Dit pakket is geïnstalleerd op de volgende domeinen:

en: This package is not installed
nl_NL: Dit pakket is niet geïnstalleerd

en: This package is not installed yet
nl_NL: Dit pakket is nog niet geïnstalleerd

en: This software is installed on following domain(s):
nl_NL: Deze software is geïnstalleerd op de volgende domeinen:

en: This user has domain record. First remove the domain from the system.
nl_NL: Deze gebruiker heeft nog een domein-record. Verwijder eerst de domeinnaam van het systeem.

en: This user name already exist.
nl_NL: Deze gebruikersnaam bestaat al.

en: TiB
nl_NL: TB

en: Ticket information
nl_NL: Ticketinformatie

en: Ticket successfully closed.
nl_NL: Ticket succesvol gesloten.

en: Ticket successfully deleted.
nl_NL: Ticket succesvol verwijderd

en: Ticket successfully reopened.
nl_NL: Ticket succesvol heropend.

en: Ticket with Id '%d' was not found.
nl_NL: Ticket met nummer '%d' was niet gevonden.

en: To Admin
nl_NL: Naar beheerder

en: To reseller
nl_NL: Naar wederverkoper

en: To unprotect this plugin, you must edit the %s file
nl_NL: Om de beveiliging van deze invoegtoepassing op te heffen dient u het bestand %s aan te passen

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total Domains
nl_NL: Totaal domeinen

en: Total Software
nl_NL: Totaal software

en: Total Web software repositories
nl_NL: Totaal aantal softwaredepots

en: Total installations
nl_NL: Totaal installaties

en: Total mails: %s / %s %s
nl_NL: Totaal aantal e-mails: %s / %s %s

en: Total packages in Web software repository
nl_NL: Totaal aantal pakketten in softwareberging

en: Total reseller
nl_NL: Totaal wederverkoper

en: Total software
nl_NL: Software totaal

en: Traffic
nl_NL: Verkeer

en: Traffic statistics
nl_NL: Verkeersstatistieken

en: Traffic usage
nl_NL: Dataverbruik

en: Translated strings
nl_NL: Vertaalde tekenreeksen

en: UP
nl_NL: Open

en: URL forwarding
nl_NL: URL doorsturen

en: URL port
nl_NL: URL-poort

en: URL protocol
nl_NL: URL-protocol

en: URL to this admin panel
nl_NL: URL voor dit beheerderspaneel

en: Unable to close the ticket with Id '%s'.
nl_NL: Kan de ticket met nummer '%s' niet sluiten.

en: Unable to create '%s' directory for language file.
nl_NL: Kan de map '%s' voor taalbestand niet aanmaken.

en: Unable to create 'LC_MESSAGES' directory for language file.
nl_NL: Kan de map 'LC_MESSAGES' voor taalbestand niet aanmaken.

en: Unable to delete i-MSCP info file.
nl_NL: Kon het i-MSCP-informatiebestand niet verwijderen.

en: Unable to get the IP address list. Please fix this problem.
nl_NL: Kon de lijst met IP-adressen niet verkrijgen, verhelp dit probleem.

en: Unable to get update info from Github
nl_NL: Kan update-informatie niet uit Github verkrijgen

en: Unable to load i-MSCP info file.
nl_NL: Kon het i-MSCP-informatiebestand niet laden

en: Unable to move file.
nl_NL: Kan bestand niet verplaatsen.

en: Unable to read Web software repository index file.
nl_NL: Kan index-bestand van softwareberging niet uitlezen.

en: Unable to read the %s file.
nl_NL: Kan het bestand %s niet lezen

en: Unable to read the plugin %s file. Please check file permissions
nl_NL: Kan het invoegtoepassingsbestand %s niet lezen. Controleer de bestandsrechten.

en: Unable to read xml file for web software.
nl_NL: Kan XML-bestand niet uit websoftware lezen.

en: Unable to reopen ticket with Id '%s'.
nl_NL: Kan ticket met nummer '%s' niet heropenen.

en: Unable to schedule deletion of the customer account. A message has been sent to the administrator.
nl_NL: Kan het klantaccount niet verwijderen. Er is een foutbericht verstuurd naar de beheerder.

en: Unable to schedule deletion of the customer account. Please consult admin logs or your mail for more information.
nl_NL: Kan het klantaccount niet verwijderen. Controleer de beheerderslogboeken of je e-mail voor meer informatie.

en: Unable to set sslallowselfsigned option
nl_NL: Kan optie "sslallowselfsigned" niet toepassen

en: Unable to set sslverifypeer option
nl_NL: Kan optie "sslverifypeer" niet toepassen

en: Unable to upload file. Max. upload filesize (%1$d MB) reached?
nl_NL: Kan bestand niet uploaden. Maximale upload-bestandsgrootte (%1$d MB) bereikt?

en: Unallowed port in forward URL. Only ports above 1024 are allowed.
nl_NL: Deze poort is niet toegestaan bij doorstuur-URL. Enkel poorten boven 1024 zijn toegestaan.

en: Unauthorized
nl_NL: Onbevoegd

en: Unavailable
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Unexpected error
nl_NL: Onverwachte fout

en: Uninstall
nl_NL: Deïnstalleer

en: Uninstall this plugin
nl_NL: Verwijder deze invoegtoepassing

en: Uninstallation in progress...
nl_NL: Bezig met verwijderen

en: Uninstalled
nl_NL: Gedeïnstalleerd

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown Error
nl_NL: Onbekende fout

en: Unknown `%s' database. Database must exists.
nl_NL: Database `%s' is onbekend. De database moet bestaan.

en: Unknown action requested.
nl_NL: Onbekend commando

en: Unknown action: %s
nl_NL: Onbekende handeling: %s

en: Unknown bruteforce detection type: %s
nl_NL: Onbekend bruteforce detectietype: %s

en: Unknown language name.
nl_NL: Onbekende naam van taal.

en: Unknown layout color.
nl_NL: Onbekende lay-outkleur

en: Unknown reason.
nl_NL: Onbekende reden.

en: Unknown service name '%s'.
nl_NL: Onbekende naam voor service '%s'.

en: Unknown status
nl_NL: Onbekende status

en: Unknown type.
nl_NL: Onbekend type.

en: Unknown username.
nl_NL: Onbekende gebruikersnaam.

en: Unlimited
nl_NL: Ongelimiteerd

en: Update
nl_NL: Opslaan

en: Update Plugins
nl_NL: Werk invoegtoepassingen bij

en: Update SQL user password
nl_NL: Werk SQL-gebruikerswachtwoord bij

en: Update data
nl_NL: Werk gegevens bij

en: Update from Web software repository
nl_NL: Bijwerken vanuit softwareberging

en: Update from web depot
nl_NL: Bijwerken vanuit webdepot

en: Update in progress...
nl_NL: Bijwerken wordt uitgevoerd...

en: Update info
nl_NL: Werk informatie bij

en: Update of Web software repository index has been aborted. Missing or empty fields.
nl_NL: Bijwerken van de index van het softwareberging is afgebroken. Er zijn lege of ontbrekende velden.

en: Update password
nl_NL: Werk wachtwoord bij

en: Upload logo
nl_NL: Upload logo (190x60)

en: Upload now
nl_NL: Upload nu

en: Uptime
nl_NL: In bedrijf

en: Usage of dot in domain name labels is prohibited.
nl_NL: Het gebruiken van een punt in labels van domeinnamen is verboden.

en: Usage status
nl_NL: Vebruiksstatus

en: Use normal connection (No SSL)
nl_NL: Gebruik normale verbinding (Geen SSL)

en: Use secure connection (SSL)
nl_NL: Gebruik beveiligde verbinding (SSL)

en: Used
nl_NL: Gebruikt

en: Used database
nl_NL: Gebruikte databank

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User (first and last) name
nl_NL: Gebruikers(voor- en achter-)naam

en: User assignment
nl_NL: Gebruikerstoekenning

en: User data successfully updated
nl_NL: Gebruikersgegevens succesvol bijgewerkt

en: User data successfully updated.
nl_NL: Gebruikersgegevens succesvol bijgewerkt.

en: User data were not updated.
nl_NL: Gebruikersgegevens zijn niet bijgewerkt.

en: User data were successfully updated.
nl_NL: Gebruikersgegevens zijn succesvol bijgewerkt.

en: User do not exist or you do not have permission to access this interface
nl_NL: Gebruiker bestaat niet of u heeft geen rechten om deze interface te gebruiken

en: User errors
nl_NL: Gebruikersfouten.

en: User has not been deleted.
nl_NL: Gebruiker is niet verwijderd.

en: User login (system) name
nl_NL: Gebruikers(login-)naam

en: User password
nl_NL: Gebruikerswachtwoord

en: User real (first and last) name
nl_NL: Gebruikers echte (voor- en achter-) naam

en: User scheduled for deletion.
nl_NL: Gebruiker gepland voor verwijdering.

en: User session successfully destroyed.
nl_NL: Sessie van gebruiker succesvol afgebroken.

en: User statistics
nl_NL: Gebruikersstatistieken

en: User successfully disconnected.
nl_NL: Gebruiker succesvol afgemeld.

en: User type
nl_NL: Gebruikerstype

en: User type (admin, reseller, user)
nl_NL: Gebruikerstype (beheerder, wederverkoper, gebruiker)

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username and password for application login
nl_NL: Gebruikersnaam en wachtwoord voor toepassingslogin.

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Value for the PHP %%s directive must be in range %%d to %%d.
nl_NL: Waarde voor PHP %%s moet in het bereik %%d tot %%d liggen.

en: Values
nl_NL: Waarden

en: Vendor hompage
nl_NL: Website van ontwikkelaar

en: Version
nl_NL: Versie

en: Very high
nl_NL: Zeer hoog

en: View
nl_NL: Bekijk

en: View SSL certificate
nl_NL: Toon SSL-certificaat

en: View aliases
nl_NL: Aliassen bekijken

en: View ticket
nl_NL: Bekijk het ticket

en: Visit plugin site
nl_NL: Bezoek de invoegtoepassingspagina

en: Warning traffic
nl_NL: Waarschuwing verkeer

en: Warning!
nl_NL: Waarschuwing!

en: Warnings and Errors
nl_NL: Waarschuwingen en Fouten

en: We are sorry, but the system is currently under maintenance.
    Please try again later.
nl_NL: Het spijt ons, maar het systeem is momenteel in onderhoud.
    Probeer het later nog eens.

en: Web Statistics
nl_NL: Webstatistieken

en: Web files only
nl_NL: Alleen bestanden

en: Web folder protection
nl_NL: Mapbeveiliging

en: Web out
nl_NL: Web uit

en: Web software depot packages total
nl_NL: Totaal aantal pakketten in online softwaredepot

en: Web software repository
nl_NL: Softwareberging

en: Web software repository index been successfully updated.
nl_NL: Index van softwareberging is succesvol bijgewerkt.

en: Web software repository index is already up to date.
nl_NL: Index van softwareberging is reeds bijgewerkt.

en: Web statistics
nl_NL: Webstatistieken

en: Web traffic
nl_NL: Webverkeer

en: Webtools
nl_NL: Tools

en: Welcome email
nl_NL: Welkomste-mail

en: Welcome email template has been updated.
nl_NL: Welkomst-e-mailbericht is bijgewerkt.

en: Welcome {USERNAME} to i-MSCP
nl_NL: Welkom bij i-MSCP, {USERNAME}

en: When set to 'yes', your PHP scripts can call the PHP exec() function.
nl_NL: Indien ingeschakeld kan een klant de PHP exec()-functie gebruiken.

en: When set to `Auto', the IP address is automatically configured.
nl_NL: Wanneer ingesteld op 'Automatisch', dan worden de IP-adressen automatisch op de server geconfigureerd.

en: When set to `Manual', the configuration is left to the administrator.
nl_NL: Wanneer ingesteld op 'Handmatig', dan dient de beheerder de IP-adressen handmatig te configureren en beheren op de server.

en: Wrong mail syntax in forward list.
nl_NL: Verkeerde syntax in doorstuurlijst.

en: Wrong or unallowed IP address.
nl_NL: Fout of niet toegestaan IP-adres.

en: Wrong or unallowed IP netmask.
nl_NL: Fout of niet toegestaan netmasker.

en: Wrong request.
nl_NL: Verkeerd verzoek.

en: Wrong reseller id.
nl_NL: Verkeerd wederverkopersnummer.

en: Wrong security code
nl_NL: Verkeerde beveiligingscode

en: Wrong software id.
nl_NL: Verkeerde softwarenummer.

en: Wrong syntax for new expire date.
nl_NL: Verkeerde syntaxis voor nieuwe vervaldatum.

en: Wrong syntax for the %s limit.
nl_NL: Verkeerde syntaxis voor het limiet van %s.

en: Wrong syntax for the mail quota value.
nl_NL: Verkeerde syntaxis voor de waarde van de e-mailquota.

en: Wrong user level provided.
nl_NL: Verkeerd gebruikersniveau verleend.

en: Wrong username.
nl_NL: Verkeerde gebruikersnaam.

en: XML file URL for the Web software repository
nl_NL: URL van XML-bestand voor het softwareberging

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You are exceeding the monthly server traffic limit.
nl_NL: U overschrijdt uw maandelijkse serververkeerslimitet.

en: You are exceeding you domain alias limit.
nl_NL: U overschrijdt uw domeinaliaslimiet.

en: You are exceeding your FTP account limit.
nl_NL: U overschrijdt uw FTP-accountlimiet.

en: You are exceeding your SQL database limit.
nl_NL: U overschrijdt uw SQL-databanklimiet.

en: You are exceeding your SQL user limit.
nl_NL: U overschrijdt uw SQL-gebruikerslimiet.

en: You are exceeding your disk space limit.
nl_NL: U overschrijdt uw schijfruimtelimiet.

en: You are exceeding your email account limit.
nl_NL: U overschrijdt uw e-mailaccountlimiet.

en: You are exceeding your monthly traffic limit.
nl_NL: U overschrijdt uw maandelijkse verkeerslimiet.

en: You are exceeding your subdomain limit.
nl_NL: U overschrijdt uw subdomeinlimiet.

en: You are not allowed to act on your own session.
nl_NL: U heeft geen rechten om te handelen in uw eigen sessie.

en: You can only upload images.
nl_NL: U kunt alleen afbeeldingen uploaden.

en: You can set an alternative document root. This is mostly needed when using a PHP framework such as Symfony. Note that the new document root will live inside the default  `/htdocs' document root. Be aware that the directory for the new document root must pre-exist.
nl_NL: U kunt een alternatieve startmap laden. Dit kan nodig zijn als u een PHP-framework gebruik, bijvoorbeeld Symfony. Let wel: deze map zal in de htdocs-map te vinden zijn en moet reeds bestaan.

en: You cannot add new email account. You have already assigned all your email quota to other mailboxes. Please first, review your quota assignments.
nl_NL: U kunt geen nieuwe e-mailaccounts meer maken. U heeft al uw e-mailquota al aan andere mailaccounts toegewezen. Controleert u deze eerst.

en: You cannot delete a reseller that has customer accounts.
nl_NL: U kunt een wederverkoper die klantenaccounts heeft niet verwijderen.

en: You cannot delete the default administrator.
nl_NL: U kunt het standaardbeheersaccount niet verwijderen

en: You cannot delete the last active IP address.
nl_NL: Je kan het laatste actieve IP-adres niet verwijderen.

en: You cannot forward %s on itself.
nl_NL: U kunt %s zelf niet doorsturen.

en: You cannot move <b>%1$s</b> in a destination reseller,<br>which has limits for the <b>%2$s</b> service.
nl_NL: U kunt de <b>%1$s</b> in de nieuwe wederverkoper niet verplaatsen.<br>Deze heeft limieten voor de <b>%2$s</b> service.

en: You cannot remove an IP that is assigned to a reseller.
nl_NL: U kunt geen IP-adressen verwijderen, als ze zijn toegewezen aan een wederverkoper.

en: You cannot set expire date in past.
nl_NL: U kunt geen vervaldatum in het verleden instellen.

en: You cannot unassign an IP address already in use.
nl_NL: IP-adressen welke zijn toegewezen aan wederverkopers kunt u niet intrekken.

en: You cannot update a protected plugin.
nl_NL: U kunt geen beschermde invoegtoepassing bijwerken.

en: You do not have DNS resource records.
nl_NL: U heeft geen DNS-records.

en: You do not have FTP accounts.
nl_NL: U heeft geen FTP-accounts.

en: You do not have any software uploaded yet
nl_NL: U heeft nog geen software geüpload.

en: You do not have databases.
nl_NL: U heeft geen databanken.

en: You do not have domain aliases.
nl_NL: U heeft geen domeinaliassen.

en: You do not have permission to install software yet
nl_NL: U heeft geen rechten om deze software te installeren.

en: You do not have permissions to upload software
nl_NL: U heeft niet voldoende rechten om software te uploaden.

en: You do not have protected areas.
nl_NL: U heeft geen beveiligde mappen.

en: You do not have subdomains.
nl_NL: U heeft geen subdomeinen.

en: You have a FTP account limit. You cannot add a user with unlimited FTP accounts.
nl_NL: U heeft een FTP-accountlimiet, u kunt geen klanten met een onbeperkt aantal FTP-accounts hebben.

en: You have a SQL database limit. You cannot add a user with unlimited SQL databases.
nl_NL: U heeft een SQL-databanklimiet, u kunt geen klanten met een onbeperkt aantal SQL-databanke hebben.

en: You have a SQL user limit. You cannot add a user with unlimited SQL users.
nl_NL: U heeft een SQL-gebruikerslimiet, u kunt geen klanten met een onbeperkt aantal SQL-gebruikers hebben.

en: You have a disk space limit. You cannot add a user with unlimited disk space.
nl_NL: U heeft een opslaglimiet, u kunt geen klanten met een onbeperkt opslaglimiet hebben.

en: You have a domain alias limit. You cannot add a user with unlimited domain aliases.
nl_NL: U heeft een limiet aan domeinaliassen, u kunt geen klanten met een onbeperkt aantal domeinaliassen hebben.

en: You have a mail account limit. You cannot add a user with unlimited email accounts.
nl_NL: U heeft een limiet aan mailaccounts, u kunt geen klanten met een onbeperkt aantal mailaccounts hebben.

en: You have a monthly traffic limit. You cannot add a user with unlimited monthly traffic.
nl_NL: U heeft een limiet aan maandelijks verkeer, u kunt geen klanten met onbeperkt verkeer hebben.

en: You have a new answer to your support ticket. | You have %d new answers to your support tickets.
nl_NL[0]: U heeft een nieuw antwoord op uw ondersteuningsticket.
nl_NL[1]: U heeft %d nieuwe antwoorden op uw ondersteuningstickets.

en: You have a new domain alias order. | You have %d new domain alias orders
nl_NL[0]: U heeft een nieuwe domeinaliasbestelling.
nl_NL[1]: U heeft %d nieuwe domeinaliasbestellingen.

en: You have a new support ticket. | You have %d new support tickets.
nl_NL[0]: U heeft een nieuw ondersteuningsticket.
nl_NL[1]: U heeft %d nieuwe ondersteuningstickets.

en: You have a subdomain limit. You cannot add a user with unlimited subdomains.
nl_NL: U heeft een limiet aan subdomeinen, u kunt geen klanten met een onbeperkt aantal subdomeinenhebben.

en: You have been blocked for %s minutes.
nl_NL: U geblokkeerd gedurende %s minuten.

en: You have been successfully logged out.
nl_NL: U bent succesvol uitgelogd.

en: You have disabled SQL databases for this user. You cannot have SQL users here.
nl_NL: U heeft SQL-databanken uitgeschakeld voor deze gebruiker, u kunt geen SQL-gebruikers hebben.

en: You have no closed tickets.
nl_NL: U heeft geen gesloten tickets.

en: You have no groups.
nl_NL: U heeft geen groep.

en: You have no open tickets.
nl_NL: Er zijn geen open tickets.

en: You have not service ports defined.
nl_NL: Er zijn geen serverpoorten ingesteld.

en: You have reached the maximum number of domain aliases allowed by your subscription.
nl_NL: U heeft het maximale aantal domein aliassen bereikt conform uwabbonnement

en: You have reached the maximum number of email accounts allowed by your subscription.
nl_NL: U heeft het maximale aantal email accounts bereikt conform uw abonnement

en: You have reached the maximum number of subdomains allowed by your subscription.
nl_NL: U heeft het maximale aantal subdomeinen voor uw abonnement bereikt.

en: You have reached your domain limit. You cannot add more domains.
nl_NL: U heeft het domeinlimiet bereikt, u kunt geen domeinen meer toevoegen

en: You have to choose between file-upload and wget-function.
nl_NL: U dient te kiezen tussen bestandsupload en wget-functie.

en: You must assign at least one IP to this reseller.
nl_NL: U dient minimaal één IP-adres toe te wijzen aan deze wederverkoper.

en: You must choose between local and remote upload.
nl_NL: U dient te kiezen tussen een local of remote upload.

en: You must confirm your password.
nl_NL: U dient uw wachtwoord te bevestigen.

en: You must enter a domain alias name.
nl_NL: U dient een naam voor de domeinalias op te geven.

en: You must enter a subdomain name.
nl_NL: U dient een naam voor de domeinalias op te geven.

en: You must first create a user.
nl_NL: U moet eerst een gebruiker aanmaken

en: You must first generate a password by clicking on the generate button.
nl_NL: U dient eerst een wachtwoord te genereren door op de Genereer-knop te klikken.

en: You must provide a password.
nl_NL: U dient een wachtwoord in te geven.

en: You must select a file to upload.
nl_NL: U dient een bestand te selecteren om te uploaden.

en: You must select a file to upload/download.
nl_NL: U dient een bestand te selecteren om te uploaden/downloaden.

en: You must select a least one mail account to delete
nl_NL: U moet minimaal één mailaccount selecteren om te verwijderen.

en: You must select a least one mail account to delete.
nl_NL: U dient tenminste één e-mailaccount te selecteren om te verwijderen.

en: You must select at least one plugin.
nl_NL: Selecteer minimaal 1 invoegtoepassing.

en: You must specify a message.
nl_NL: U dient een bericht te specificeren.

en: You must specify a subject.
nl_NL: U dient een onderwerp te specificeren.

en: You must wait %s minutes before the next attempt.
nl_NL: Je moet %s minuten wachten voordat de volgende poging.

en: You should enable this directive only if all subdomains of this domain are served through SSL. Note that even if you add this directive, this will not automatically activate the HSTS feature for the subdomains of this domain.
nl_NL: Schakel deze functie slechts in als alle subdomeinen van deze domeinnaam via SSL aangeboden worden. Let op, u dient HSTS voor deze subdomeinen apart in te schakelen.

en: Your account has expired.
nl_NL: Uw account is verlopen.

en: Your account has expired. Please renew your subscription.
nl_NL: Uw account is verlopen. Gelieve uw abonnement te vernieuwen.

en: Your account is currently under maintenance or disabled. Please, contact your reseller.
nl_NL: Uw account is momenteel in onderhoud of uitgeschakeld. Gelieve contact op te nemen met uw wederverkoper.

en: Your consumption
nl_NL: Uw verbruik

en: Your i-MSCP version is not compatible with this plugin. Try with a newer version.
nl_NL: Uw i-MSCP-versie is niet compatibel met deze invoegtoepassing. Probeer het met een nieuwere pluginversie.

en: Your message
nl_NL: Uw bericht

en: Your message has been successfully sent.
nl_NL: Uw bericht is succesvol verzonden.

en: Your new i-MSCP login
nl_NL: Uw nieuwe i-MSCP-login.

en: Your new password
nl_NL: Uw nieuwe wachtwoord

en: Your package is corrupt. Please correct it!
nl_NL: Uw pakket is corrupt. Gelieve het te corrigeren!

en: Your password has been successfully scheduled for renewal. Check your emails.
nl_NL: Uw wachtwoord wordt vernieuwd. Controleer uw e-mail.

en: Your remote filesize (%s) is lower than 1 byte. Please check your URL.
nl_NL: De bestandsgrootte (%s) van het externe bestand is lager dan 1 byte. Gelieve uw URL te controleren.

en: Your request for password renewal cannot be honored. Please retry in few minutes.
nl_NL: U wachtwoord kon niet worden vernieuwd. Probeer dit opnieuw in enkele minuten.

en: Your request for password renewal has been registered. You will receive an email with instructions to complete the process.
nl_NL: Uw wachtwoordaanvraag is ontvangen. U ontvangt een e-mail met instructies hoe dit proces af te ronden.

en: Your request for password renewal is either invalid or has expired.
nl_NL: Uw wachtwoordaanvraag klopt niet of is verlopen.

en: Your software package has been activated
nl_NL: Uw softwarepakket is geactiveerd.

en: Your software package has been deleted
nl_NL: Uw softwarepakket is verwijderd.

en: Zip
nl_NL: Postcode

en: Zip code
nl_NL: Postcode

en: Zip/Postal code
nl_NL: Postcode

en: [New]
nl_NL: [Nieuw]

en: _: Localised language
nl_NL: Nederlands - Dutch

en: `%s` field cannot be empty.
nl_NL: `%s`-veld kan niet leeg zijn.

en: activated
nl_NL: geactiveerd

en: activated (Softwaredepot)
nl_NL: geactiveerd (in softwaredepot)

en: addition
nl_NL: toevoegen

en: administrator
nl_NL: beheerder

en: and
nl_NL: en

en: day
nl_NL: dag

en: days
nl_NL: dagen

en: deleting
nl_NL: aan het verwijderen

en: disabled
nl_NL: uitgeschakeld

en: disk space
nl_NL: opslagruimte

en: domain
nl_NL: domein

en: domain alias
nl_NL: domeinalias

en: domain aliases
nl_NL: domeinaliassen

en: domain data
nl_NL: domeindata

en: domains
nl_NL: domeinen

en: email account
nl_NL: E-mailaccount

en: email accounts
nl_NL: E-mailaccounts

en: enabled
nl_NL: ingeschakeld

en: everything
nl_NL: alles

en: from other browser
nl_NL: vanaf andere browser

en: i-MSCP - Application Management (Permissions)
nl_NL: i-MSCP - Applicatiebeheer (Rechten)

en: i-MSCP - Client/Create CatchAll Mail Account
nl_NL: Klant / Catch-all E-Mailaccount maken

en: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Login
nl_NL: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Inloggen

en: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Lost Password
nl_NL: i-MSCP - Multi-servercontrolepaneel / Wachtwoord vergeten

en: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Maintenance
nl_NL: i-MSCP - Multi-servercontrolepaneel / Onderhoud

en: i-MSCP - Software Installer / Management
nl_NL: i-MSCP - Software-installer / Beheer

en: i-MSCP - Software Management
nl_NL: i-MSCP - Softwarebeheer

en: i-MSCP - Software Management (Permissions)
nl_NL: i-MSCP - Softwarebeheer (Rechten)

en: i-MSCP - Sofware Management
nl_NL: i-MSCP - Softwarebeheer

en: i-MSCP / Software Installer / Management
nl_NL: i-MSCP / Software-installer / Beheer

en: i-MSCP Software installer / Web software repository
nl_NL: i-MSCP Software-installer / Softwareberging

en: i-MSCP Web software repository
nl_NL: i-MSCP Softwareberging

en: i-MSCP plugin store
nl_NL: i-MSCP invoegtoepassingwinkel

en: i-MSCP updates
nl_NL: Controleer i-MSCP updates

en: i-MSCP version update checking is disabled
nl_NL: Zoeken naar versie-updates van i-MSCP is uitgeschakeld

en: installed
nl_NL: geïnstalleerd

en: installing
nl_NL: aan het installeren

en: kiB
nl_NL: kB

en: mail
nl_NL: E-mail

en: mail accounts
nl_NL: e-mailaccounts

en: missing alias
nl_NL: ontbrekende alias

en: missing domain
nl_NL: ontbrekend domein

en: n\a
nl_NL: N/B

en: no
nl_NL: nee

en: not available
nl_NL: niet beschikbaar

en: not required
nl_NL: niet verplicht

en: older than 1 month
nl_NL: ouder dan 1 maand

en: older than 12 months
nl_NL: ouder dan 12 maanden

en: older than 2 weeks
nl_NL: ouder dan 2 weken

en: older than 3 months
nl_NL: ouder dan 3 maanden

en: older than 6 months
nl_NL: ouder dan 6 maanden

en: or remote file (Max: %s)
nl_NL: of extern bestand (Max: %s)

en: orphan entry
nl_NL: orphan-invoer

en: required
nl_NL: verplicht

en: subdomain
nl_NL: subdomein

en: subdomains
nl_NL: subdomeinen

en: tcp
nl_NL: TCP

en: traffic
nl_NL: Verkeer

en: udp
nl_NL: UDP

en: unlimited
nl_NL: ongelimiteerd

en: update
nl_NL: bijwerken

en: view aliases
nl_NL: aliassen bekijken

en: waiting for activation
nl_NL: wachten op activering

en: yes
nl_NL: ja

en: {USERNAME} user statistics
nl_NL: Gebruikersstatistieken voor {USERNAME}

en: © 2010-2017 i-MSCP Team<br>All Rights Reserved
nl_NL: © 2010-2017 i-MSCP Team<br>Alle rechten voorbehouden
