i-MSCP 1.3.x - en to sk_SK translation catalogue (643 entries)

en:  Admin / Support / Open Tickets
sk_SK: Admin / Podpora / Otvorené tikety

en:  Wrong IP address.
sk_SK: Nesprávna IP adresa.

en: %1$d / %2$d of unlimited
sk_SK: %1$d / %2$d z neobmedzených

en: %1$d of %2$d
sk_SK: %1$d z %2$d

en: %1$d%% [%2$s of %3$s]
sk_SK: %1$d%% [%2$s z %3$s]

en: %1$d%% [%2$s of unlimited]
sk_SK: %1$d%% [%2$s z nebmedzených]

en: %1$s - (Version: %2$s, Language: %3$s)
sk_SK: %1$s - (Verzia: %2$s, Jazyk: %3$s)

en: %1$s / %2$s of %3$s
sk_SK: %1$s / %2$s z %3$s

en: %1$s / %2$s of unlimited
sk_SK: %1$s / %2$s z neobmedzených

en: %1$s of %2$s
sk_SK: %1$s z %2$s

en: %1$s of <b>unlimited</b>
sk_SK: %1$s z <b>neobmedzených</b>

en: %1$s you are now logged as %2$s
sk_SK: %1$s teraz ste prihlásený ako %2$s

en: %1$s%% [%2$s of %3$s]
sk_SK: %1$s%% [%2$s z %3$s]

en: %1$s%% [%2$s of unlimited]
sk_SK: %1$s%% [%2$s z nebmedzených]

en: %d %s remaining until account expiration
sk_SK: %d %s zostáva pokiaľ konto expiruje

en: %d / unlimited
sk_SK: %d / neobmedzených

en: %d Service(s) port successfully updateds
sk_SK: %d Port služby/služieb bol(i) úspešne aktualizovaný(é)

en: %d configuration parameter(s) have/has been created.
sk_SK: %d konfiguračné parametre boli vytvorené.

en: %d configuration parameter(s) have/has been updated.
sk_SK: %d konfiguračné parametre boli aktualizované.

en: %d of %s
sk_SK: %d z %s

en: %d strings translated
sk_SK: %d reťazcov preložených

en: %s / unlimited
sk_SK: %s / neobmedzené

en: %s account successfully deleted.
sk_SK: %s konto bolo úspešne vymazané.

en: %s doesn't exist or is empty.
sk_SK: %s neexistuje alebo je prázdny.

en: %s is not a valid i-MSCP language file.
sk_SK: %s nie je regulerny i-MSCP jazykový súbor.

en: %s is not allowed as subdomain label.
sk_SK: %s nie je povolené ako pomenovanie subdomeny.

en: %s of %s
sk_SK: %s z %s

en: %s of unlimited
sk_SK: %s z neobmedzené

en: %s page
sk_SK: %s strana

en: %s record
sk_SK: %s záznam

en: %s: The clients consumption (%s) for this reseller is greater than the new limit.
sk_SK: %s: Úžitok  zákazníkov (%s)  pre tohoto predajcu je väčší ako novy limit.

en: %s: The total of items (%s) already assigned by the reseller is greater than the new limit.
sk_SK: %s: Celkový počet položiek (%s) už pridelených predajcom je väčší ako nový limit.

en: %s: This reseller has customer(s) with unlimited items.
sk_SK: %s: Predajca má zákazníkov s neobmedzenými položkami.

en: (usually named
sk_SK: (zvyčajne pomenované ako

en: Account data
sk_SK: Údaje účtu

en: Account limits
sk_SK: Limity účtu

en: Account name
sk_SK: Názov konta

en: Account overview
sk_SK: Prehľad účtu

en: Account summary
sk_SK: Prehľad účtu

en: Account type
sk_SK: Typ účtu

en: Action
sk_SK: Akcia

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Activate
sk_SK: Aktívny

en: Activated
sk_SK: Activované

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add FTP account
sk_SK: Pridať FTP konto

en: Add Htaccess group
sk_SK: Pridať skupinu Htaccess

en: Add Htaccess user
sk_SK: Pridať užívateľa Htaccess

en: Add SQL database
sk_SK: Pridať SQL databázu

en: Add SQL user
sk_SK: Pridať SQL konto

en: Add SSL certificate
sk_SK: Pridať SSl certifikát

en: Add admin
sk_SK: Pridať administrátora

en: Add catchall
sk_SK: Pridať "Zachytiť všetko"

en: Add custom menu
sk_SK: Pridať vlastné menu

en: Add domain alias
sk_SK: Pridať alias domény

en: Add email account
sk_SK: Pridať emailové konto

en: Add group
sk_SK: Pridať skupinu

en: Add hosting plan
sk_SK: Pridať hostingový plán

en: Add new protected area
sk_SK: Pridať nové chránené územia

en: Add new service port
sk_SK: Pridať nový užívateľský hostingový plán

en: Add permissions
sk_SK: Pridať práva

en: Add reseller
sk_SK: Pridať predajcu

en: Add subdomain
sk_SK: Pridať sub-doménu

en: Add user
sk_SK: Pridať uživateľa

en: Added by
sk_SK: Pridal

en: Additional data
sk_SK: Doplňujúce údaje

en: Admin
sk_SK: Pre administrátora

en: Admin / General / Admin Log
sk_SK: Admin / Všeobecné / Admin záznamy

en: Admin / General / Overview
sk_SK: Admin / Všeobecné / Prehľad

en: Admin / General / Services Status
sk_SK: Admin / Všeobecné / Prehľad služieb

en: Admin / Profile / Account Summary
sk_SK: Admin / Profil / Prehľad účtu

en: Admin / Profile / Language
sk_SK: Admin / Profil / Jazyk

en: Admin / Profile / Layout
sk_SK: Admin / Profil / Rozmiestnenie

en: Admin / Profile / Password
sk_SK: Admin / Profil / Heslo

en: Admin / Profile / Personal Data
sk_SK: Admin / Profil / Osobné údaje

en: Admin / Support / Closed Tickets
sk_SK: Admin / Podpora / Uzavreté tikety

en: Admin / Support / View Ticket
sk_SK: Admin / Podpora / Zobraziť tiket

en: Admin users
sk_SK: Admin užívatelia

en: Admin/IP usage statistics
sk_SK: Admin/IP štatistika využitia

en: Administrator
sk_SK: Administrátor

en: Administrator level
sk_SK: Úroveň administrátora

en: Administrator login
sk_SK: Prihlásennie administrátora

en: Administrators
sk_SK: Administrátori

en: Aliases
sk_SK: Aliasy

en: All
sk_SK: Všetko

en: All fields are required.
sk_SK: Sú požadované všetky políčka.

en: All in
sk_SK: Všetky prichádzajúce

en: All out
sk_SK: Všetky odchádzajúce

en: All traffic
sk_SK: Všetky prenesené dáta

en: All users
sk_SK: Všetkým užívateľom

en: Already in use
sk_SK: OK

en: Alternative URL to reach your website
sk_SK: Alternatívna URL pre prístup k Vašej stránke

en: Apply
sk_SK: OK

en: Apply changes
sk_SK: Vykonať zmeny

en: Are you sure you want to activate this package?
sk_SK: Ste si istý, že chcete aktivovať tento balík?

en: Are you sure you want to delete %s service port ?
sk_SK: Ste si istý, že chcete zmazať %s port služby ?

en: Are you sure you want to delete %s?
sk_SK: Ste si istý, že chcete zmazať %s?

en: Are you sure you want to delete the %s FTP user?
sk_SK: Ste si istý že chcete zmazať %s FTP užívateľa?

en: Are you sure you want to delete the %s catch all?
sk_SK: Ste si istý, že chcete zmazať zachytenie všetkého pre %s ?

en: Are you sure you want to restore the backup?
sk_SK: Ste si istý, že chcete zmazať tento účet?

en: Assign
sk_SK: Priradiť

en: Back
sk_SK: Späť

en: Backup
sk_SK: Záloha

en: Bad password.
sk_SK: Nesprávne heslo.

en: Bruteforce detection
sk_SK: Bruteforce detekcia

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Canonical name
sk_SK: Kanonické meno

en: Catch all
sk_SK: "Zachytiť všetko"

en: Catch all successfully scheduled for addition.
sk_SK: "Zachytiť všetko" úspešne naplánované na pridanie.

en: Catch all successfully scheduled for deletion.
sk_SK: "Zachytiť všetko" úspešne naplánované na zmazanie.

en: Catchall
sk_SK: Zachytiť všetko

en: Change
sk_SK: Zmeniť

en: Change personal data
sk_SK: Zmeniť osobné údaje

en: Check for update
sk_SK: Užívateľ aktualizovaný

en: Choose
sk_SK: Vyberať

en: Choose dir
sk_SK: Voľba adresára

en: Choose hosting plan
sk_SK: Vyberte hostingový plán

en: Circular
sk_SK: Obežník

en: City
sk_SK: Mesto

en: Class
sk_SK: Aliasy

en: Clear log
sk_SK: Vymazať Log

en: Click the Restore button and the system will restore the last daily backup
sk_SK: Kliknutím na tlačidlo obnovenia zálohy, obnovíte poslednú dennú zálohu

en: Client / General / Overview
sk_SK: Klient / Všeobecné / Prehľad

en: Client / Profile / Account Summary
sk_SK: Klient / Profil / Prehľad účtu

en: Client / Profile / Language
sk_SK: Klient / Profil / Jazyk

en: Client / Profile / Layout
sk_SK: Klient / Profil / Rozmiestnenie

en: Client / Profile / Password
sk_SK: Klient / Profil / Heslo

en: Client / Profile / Personal Data
sk_SK: Klient / Profil / Osobné údaje

en: Client / Support / Closed Tickets
sk_SK: Klient / Podpora / Uzavreté tikety

en: Client / Support / New Ticket
sk_SK: Klient / Podpora / Nový tiket

en: Client / Support / Open Tickets
sk_SK: Klient / Podpora / Otvorené tikety

en: Client / Support / View Ticket
sk_SK: Klient / Podpora / Zobraziť tiket

en: Close
sk_SK: OK

en: Closed tickets
sk_SK: Zatvorené tikety

en: Company
sk_SK: Spoločnosť

en: Compress HTML output
sk_SK: Kompresia HTML výstupu

en: Core data
sk_SK: Základné dáta

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Create
sk_SK: OK

en: Create catch all
sk_SK: Vytvoriť "zachytiť všetko"

en: Created by
sk_SK: Vytvorené

en: Creation date
sk_SK: Dátum vytvorenia

en: Custom error pages
sk_SK: Užívateľské chybové stránky

en: Custom menus
sk_SK: Vlastné menu

en: Customer
sk_SK: Zákazník

en: Customer ID
sk_SK: ID zákazníka

en: Customer account successfully updated.
sk_SK: Zákazníkové konto bolo úspešne pridané.

en: Customers
sk_SK: Zákazníci

en: DOWN
sk_SK: DOLE

en: Daily backup
sk_SK: Denná záloha

en: Database
sk_SK: Databáza

en: Database Name and Users
sk_SK: Mená databáz a užívateľov

en: Database Update Revision
sk_SK: Revízia aktualizácie databáze

en: Database Update details
sk_SK: Detaily aktualizácie databáze

en: Database name
sk_SK: Meno databázi

en: Database name is too long.
sk_SK: Meno databáze je dlhé.

en: Database prefix
sk_SK: Prefix databáze

en: Database prefix/suffix
sk_SK: Databáza prefix/suffix

en: Database required
sk_SK: Potrebná databáza

en: Database update
sk_SK: Aktualizácie databáze

en: Database usage
sk_SK: Použitie databáze

en: Database users
sk_SK: Užívateľia databázy

en: Databases
sk_SK: Databáze

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Day
sk_SK: Deň

en: Days
sk_SK: Dni

en: Default language
sk_SK: Východzí jazyk

en: Delete
sk_SK: Zmazať

en: Delete CatchAll
sk_SK: Vymazať "zachytiť všetko"

en: Delete from log:
sk_SK: Vymazať z logu:

en: Delete order
sk_SK: Zḿazať objednávku

en: Delete reseller software
sk_SK: Vymazať software predajcu

en: Description
sk_SK: Popis

en: Details
sk_SK: Detaily

en: Disable
sk_SK: Vypnúť

en: Disabled
sk_SK: Zakázané

en: Disk
sk_SK: Diskový priestor

en: Disk usage
sk_SK: Využitie diskového priestoru

en: Disk usage detail
sk_SK: Detaili využitia diskového priestoru

en: Domain
sk_SK: Doména

en: Domain IP
sk_SK: IP adresa domény

en: Domain Name
sk_SK: Meno domény

en: Domain account
sk_SK: Doménový účet

en: Domain alias
sk_SK: Alias domény

en: Domain alias errors
sk_SK: Chyby pre doménové aliasy

en: Domain alias successfully scheduled for deletion.
sk_SK: Alias domény bol naplánovaný na pridanie.

en: Domain aliases
sk_SK: Aliasy domén

en: Domain details
sk_SK: Detaily domény

en: Domain errors
sk_SK: Chyby pre doménu

en: Domain expiration date must be filled.
sk_SK: Je potrebné uviesť expiráciu domény.

en: Domain limit
sk_SK: Limit domén

en: Domain mail
sk_SK: Doménový mail

en: Domain name
sk_SK: Meno domény

en: Domain overview
sk_SK: Prehľad domény

en: Domain statistics
sk_SK: Štatistiky domény

en: Domain status is not ok.
sk_SK: Status domény nie je ok.

en: Domain successfully updated.
sk_SK: Doména bola úspešne aktualizovaná.

en: Domain type
sk_SK: Typ domény

en: Domains
sk_SK: Domény

en: Domains per page
sk_SK: Domén na stránku

en: Done
sk_SK: Hotovo

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit domain
sk_SK: Upraviť doménu

en: Edit domain alias
sk_SK: Zmeniť alias domény

en: Edit error page
sk_SK: Upraviť chybovú stránku

en: Edit hosting plan
sk_SK: Editovať hostingový plán

en: Edit reseller
sk_SK: Upraviť predajcu

en: Edit subdomain
sk_SK: Upraviť doménu

en: Edit user
sk_SK: Upraviť užívateľa

en: Email account already exists.
sk_SK: Emailový účet už existuje.

en: Email accounts
sk_SK: Emailové účty

en: Email address
sk_SK: Emailová adresa

en: Email forward
sk_SK: Emailové presmerovanie

en: Email quota
sk_SK: Emailová kvôta

en: Email settings
sk_SK: Nastavenie emailu

en: Email setup
sk_SK: Nastavenie E-mailu

en: Enable
sk_SK: Zapnúť

en: Enabled
sk_SK: Povolené

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error pages
sk_SK: Chybové stránky

en: Error: Remote File not found!
sk_SK: Chyba: Vzdialený súbor sa nenašiel!

en: Errors
sk_SK: Chyba

en: Expire date
sk_SK: Dátum expirácie

en: External mail server
sk_SK: Externý mail server

en: External mail servers
sk_SK: Externé mailové servere

en: FTP account
sk_SK: FTP konto

en: FTP account already exists.
sk_SK: FTP konto už existuje

en: FTP account limit
sk_SK: FTP limit konta

en: FTP account limit reached.
sk_SK: FTP limit konta bol dosiahnutý.

en: FTP account successfully added.
sk_SK: FTP konto bolo úspešne pridané.

en: FTP account successfully deleted.
sk_SK: FTP konto bolo úspešne vymazané.

en: FTP account successfully updated.
sk_SK: FTP konto bolo úspešne aktualizované.

en: FTP accounts
sk_SK: FTP kontá

en: FTP traffic
sk_SK: Prenesené dáta cez FTP

en: Feature
sk_SK: Funkcie

en: Female
sk_SK: Žena

en: File does not exist. %1$s.tar.gz
sk_SK: Súbor %1$s.tar.gz neexistuje.

en: File is not readable.
sk_SK: Subor sa nedá čitať.

en: FileManager
sk_SK: Správca súborov

en: Filesystem system Info
sk_SK: Informácie o súborových systémoch

en: First name
sk_SK: Krstné meno

en: Forward
sk_SK: Presmerovanie

en: Forward mail
sk_SK: Presmerovný e-mail

en: Forward to
sk_SK: Presmerovať do

en: Forward to URL
sk_SK: Presmerovať na URL

en: Free
sk_SK: Voľné

en: From
sk_SK: Od

en: From reseller
sk_SK: Od predajcu

en: Ftp
sk_SK: FTP

en: Ftp account
sk_SK: FTP konto

en: Ftp account data
sk_SK: FTP konto údaje

en: Ftp accounts
sk_SK: FTP účty

en: Gender
sk_SK: Pohlavie

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: General information
sk_SK: Všeobecné informácie

en: General settings
sk_SK: Všeobecné nastavenia

en: Group
sk_SK: Skupina

en: Group members
sk_SK: Členovia skupiny

en: Group name
sk_SK: Názov skupiny

en: Groups
sk_SK: Skupiny

en: High
sk_SK: Veľa

en: Homepage
sk_SK: Domáca stránka

en: Hosting plan
sk_SK: Hostingový plán

en: Hosting plans
sk_SK: Hostingový plán

en: Hour
sk_SK: Hodina

en: Hours
sk_SK: Hodiny

en: IP address
sk_SK: Zadajte adresu

en: IP usage
sk_SK: Využitie IP

en: IPv6 address
sk_SK: IPv6 adresy

en: Incorrect email length or syntax.
sk_SK: Nesprávana dlška, alebo syntax emailu.

en: Incorrect limit for %s.
sk_SK: Nesprávny limit pre %s.

en: Incorrect username length or syntax.
sk_SK: Nesprávna syntax, alebo dĺžka uživateľského mena.

en: Install
sk_SK: Nainštalovať

en: Installed on
sk_SK: Inštalované

en: Instructions to download today's backup
sk_SK: Inštrukcie na stiahnutie dnešnej zálohy

en: Internationalization
sk_SK: Preklady

en: Invalid group name!
sk_SK: Zlé časové obdobie!

en: Kernel Version
sk_SK: Verzia jadra

en: Kill session
sk_SK: Zrušiť sedenie

en: Label
sk_SK: Popis

en: Language
sk_SK: Jazyky

en: Language file
sk_SK: Súbor s prekladom

en: Languages
sk_SK: Jazyky

en: Last access
sk_SK: Posledný prístup

en: Last name
sk_SK: Priezvisko

en: Layout
sk_SK: Rozmiestnenie

en: Level
sk_SK: Úroveň

en: Load (1 Min, 5 Min, 15 Min)
sk_SK: Načítanie (1 Min, 5 Min, 15 Min)

en: Login
sk_SK: Prihlásenie

en: Login with your FTP account
sk_SK: Prihláste sa cez FTP konto

en: Logo file
sk_SK: Súbor s logom

en: Logo successfully removed.
sk_SK: Logo bolo úspešne vymazané.

en: Logo successfully updated.
sk_SK: Logo bolo úspešne aktualizované.

en: Logout
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Lost password
sk_SK: Zabudnuté heslo

en: Lost password link
sk_SK: Zabudnuté heslo

en: Lostpw link
sk_SK: Stratené heslo link

en: Low
sk_SK: Málo

en: Mail
sk_SK: E-mail

en: Mail account type
sk_SK: E-mail typ účtu

en: Mail accounts list is empty.
sk_SK: Zoznam e-mailov je prázdny.

en: Mail feature is disabled.
sk_SK: E-maily sú zakázane

en: Mail usage
sk_SK: E-mail vužitie

en: Maintenance mode
sk_SK: Spravovať objednávky

en: Male
sk_SK: Muž

en: Manage SQL
sk_SK: Spravovať SQL

en: Manage users
sk_SK: Spravovať užívateľov

en: Manage users and groups
sk_SK: Spravovať užívateľov a skupiny

en: Mark
sk_SK: Značka

en: Max number of login attempts
sk_SK: Počet pokusov prihlásenia

en: Medium
sk_SK: Stredne

en: Message
sk_SK: Správa

en: Message template
sk_SK: Šablóna správy

en: Message template info
sk_SK: Šablóna správy - Informácie

en: Minute
sk_SK: Minúta

en: Minutes
sk_SK: Minúty

en: Missing domain
sk_SK: Chýbajúca doména

en: Month
sk_SK: Mesiac

en: Mount
sk_SK: Pripojené

en: Mount point
sk_SK: Bod propojenia

en: Move
sk_SK: Presunúť

en: N/A
sk_SK: Nedostupné

en: Name
sk_SK: Meno

en: New ticket
sk_SK: Nový tiket

en: Next
sk_SK: Ďalej

en: Next step
sk_SK: Ďalší krok

en: No
sk_SK: Nie

en: No administrator accounts found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne admin konta.

en: No customer accounts found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne konta predajcov.

en: No reseller accounts found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne konta predajcov.

en: No.
sk_SK: Por.

en: None
sk_SK: Žiadny

en: Normal users
sk_SK: Normálny užívatelia

en: Not Set
sk_SK: Nenastavené

en: Notices, Warnings and Errors
sk_SK: Oznámenia, upozornenia a chyby

en: Ok
sk_SK: V poriadku

en: Only positive numbers are allowed.
sk_SK: Iba kladné čísla sú povolené.

en: Open tickets
sk_SK: Otvorené tikety

en: Order
sk_SK: Objednávka

en: Other in
sk_SK: Ostatné odchádzajúce

en: Other out
sk_SK: Ostatné prichádzajúce

en: Other settings
sk_SK: Ostatné nastavenia

en: Overview
sk_SK: Prehľad

en: Owner
sk_SK: Vlastník

en: POP3/IMAP in
sk_SK: POP3/IMAP prichádzajúce

en: POP3/IMAP out
sk_SK: POP3/IMAP odchádzajúce

en: POP3/IMAP traffic
sk_SK: Prenesené dáta cez POP3/IMAP

en: Package actions
sk_SK: Akcie balíka

en: Package install type
sk_SK: Typ inštalácie balíka

en: Package language
sk_SK: Jazyk balíka

en: Package title
sk_SK: Názov balíka

en: Package type
sk_SK: Typ balíka

en: Package version
sk_SK: Verzia balíka

en: Panel default language
sk_SK: Vyberte predvolený jazyk

en: Partition
sk_SK: Partícia

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Password confirmation
sk_SK: Zopakujte heslo

en: Password contains unallowed characters.
sk_SK: Heslo obsahuje nepovolené znaky.

en: Password data
sk_SK: Heslo

en: Password is missing.
sk_SK: Chýba heslo.

en: Password is shorter than %s characters.
sk_SK: Heslo je kratšie ako %s znakov.

en: Password settings
sk_SK: Nastavenie hesla

en: Password successfully updated.
sk_SK: Heslo bolo úspešne obnovené.

en: Passwords do not match
sk_SK: Hesla sa nezhodujú

en: Passwords do not match.
sk_SK: Hesla sa nezhodujú.

en: Path
sk_SK: Cesta

en: Personal data
sk_SK: Osobné údaje

en: Personal data successfully updated.
sk_SK: Osobné údaje boli úspešne aktualizovné.

en: Personalise template
sk_SK: Prispôsobiť šablónu

en: Phone
sk_SK: Telefón

en: Please activate your new i-MSCP password
sk_SK: Prosím aktivujte si Vaše nové i-MSCP heslo

en: Please enter a password.
sk_SK: Prosím zadajte heslo.

en: Please enter an SQL user host.
sk_SK: Prosím zadajte SQL user host.

en: Please enter an username.
sk_SK: Prosím zadajte uživatelské meno.

en: Please fill up both data fields for password.
sk_SK: Prosím vyplnte obe polia hesiel.

en: Please type database name.
sk_SK: Prosím napíšte meno databáze.

en: Prevent external login for admins
sk_SK: Prosím vyplňte Vaše prihlasovacie údaje

en: Prevent external login for clients
sk_SK: Zabráň vonkajšiemu prihláseniu pre zákazníkov

en: Prevent external login for resellers
sk_SK: Zabráň vonkajšiemu prihláseniu pre obchodníkov

en: Previous
sk_SK: Späť

en: Priority
sk_SK: Priorita

en: Profile
sk_SK: Profil

en: Properties
sk_SK: Vlastnosti

en: Protected areas
sk_SK: Chránené oblasti

en: Protocol
sk_SK: Protokol

en: Record data
sk_SK: Základné data

en: Release date
sk_SK: Dátum vydania

en: Release description
sk_SK: Popis vydania

en: Release version
sk_SK: Verzia vydania

en: Remove
sk_SK: Odobrať

en: Remove IP
sk_SK: Odobrať IP

en: Remove permissions
sk_SK: Odobrať opravnenia

en: Repeat password
sk_SK: Zopakovať heslo

en: Reseller
sk_SK: Predajca

en: Reseller / General / Overview
sk_SK: Predajca / Všeobecné / Prehľad

en: Reseller / General / Software Upload
sk_SK: Predajca / Všeobecné / Softvér upload

en: Reseller / Profile / Account Summary
sk_SK: Predajca / Profil / Prehľad účtu

en: Reseller / Profile / Language
sk_SK: Predajca / Profil / Jazyk

en: Reseller / Profile / Layout
sk_SK: Predajca / Profil / Rozmiestnenie

en: Reseller / Profile / Password
sk_SK: Predajca / Profil / Heslo

en: Reseller / Profile / Personal Data
sk_SK: Predajca / Profil / Osobné údaje

en: Reseller Name
sk_SK: Meno predajcu

en: Reseller assignment
sk_SK: Priradenie predajcu

en: Reseller data
sk_SK: Predajcové údaje

en: Reseller level
sk_SK: Úroveň predajcu

en: Reseller list
sk_SK: Zoznam predajcov

en: Reseller list is empty.
sk_SK: Zoznam predajcov je prázdny.

en: Reseller name
sk_SK: Meno predajcu

en: Reseller software list
sk_SK: Predajcov zoznam softwaru

en: Reseller successfully added.
sk_SK: Predajca úspešne pridaný.

en: Reseller total
sk_SK: Predajca celkom

en: Reseller users
sk_SK: Užívatelia predajcu

en: Reseller with permissions total
sk_SK: Predajca s opravneniami celkom

en: Reseller/IP usage statistics
sk_SK: Predajca/IP štatistika využitia

en: Resellers
sk_SK: Predajci

en: Restore
sk_SK: Obnoviť

en: Restore backup
sk_SK: Obnoviť zálohu

en: SMTP in
sk_SK: SMTP

en: SMTP out
sk_SK: SMTP

en: SMTP traffic
sk_SK: Prenesené dáta cez STMP

en: SQL database
sk_SK: SQL databáza

en: SQL database limit
sk_SK: SQL limit databáz

en: SQL databases
sk_SK: SQL databázy

en: SQL user
sk_SK: SQL užívateľ

en: SQL user host
sk_SK: SQL užívateľ

en: SQL user name
sk_SK: SQL užívateľské meno

en: SQL users
sk_SK: SQL užívatelia

en: SSL feature is not available. You can only view your certificate.
sk_SK: SSL možnosť nieje dostupná. Môžete sa iba pozrieť na certifikát.

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Search
sk_SK: Vyhľadať

en: Security code
sk_SK: Kontrolný kód

en: Select group
sk_SK: Vybrať skupinu

en: Send
sk_SK: Poslať

en: Send message
sk_SK: Poslať správu

en: Send message to
sk_SK: Poslať správu

en: Send new login data
sk_SK: Pošli nové prihlasovacie údaje

en: Send reply
sk_SK: Odoslať odpoveď

en: Sender email
sk_SK: Odosielateľov e-mail

en: Sender name
sk_SK: Odosielateľove meno

en: Separate multiple email addresses with a line-break.
sk_SK: Oddelte viac e-mailových adries novým riadkom.

en: Server ports
sk_SK: Porty servra

en: Server statistics
sk_SK: Štatistiky servra

en: Server status
sk_SK: Stav servra

en: Server traffic
sk_SK: Prenesené dáta servra

en: Server traffic settings
sk_SK: Nastavenia prenesených dát servra

en: Service Name
sk_SK: Meno služby

en: Service name
sk_SK: Servisný mód

en: Service protocol
sk_SK: Porty servra

en: Services status
sk_SK: Stav služby

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Show
sk_SK: Zobraz

en: Show %s records per page
sk_SK: Zobraziť %s záznamov na stranu.

en: Show HTML output compression size comment
sk_SK: Zobraziť veľkosť kompresie výstupu HTML

en: Show SSL certificate
sk_SK: Zobraziť SSL certfikát

en: Show in
sk_SK: Ukázať v

en: Showing %s to %s of %s records
sk_SK: Zobrazujú sa %s do %s z %s záznamov

en: Showing 0 to 0 of 0 records
sk_SK: Zobrazujú sa 0 do 0 z 0 záznamov

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: Software installation
sk_SK: Inštalácia softwaru

en: Software permissions
sk_SK: Softwarové opravnenia

en: Software total
sk_SK: Softwaru celkom

en: Software was activated.
sk_SK: Software bol aktivovaný.

en: Software was deleted.
sk_SK: Software bol zmazaný.

en: State/Province
sk_SK: Štát/provincia

en: Statistics
sk_SK: Štatistiky

en: Stats
sk_SK: Štatistiky

en: Status
sk_SK: Stav

en: Street 1
sk_SK: Ulica 1

en: Street 2
sk_SK: Ulica 2

en: Subdomain
sk_SK: Sub-doména

en: Subdomain alias
sk_SK: Sub-doménové e-maily

en: Subdomain errors
sk_SK: Chyby pre sub-domény

en: Subdomain name
sk_SK: Meno sub-domény

en: Subdomains
sk_SK: Sub-domény

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Submit changes
sk_SK: Odoslať zmeny

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Support system
sk_SK: Podporný systém

en: Suspended
sk_SK: Uspať

en: Switch
sk_SK: Prepnúť

en: Switch to user interface
sk_SK: Zmeniť užívateľské rozhranie

en: System
sk_SK: Systémové informácie

en: System tools
sk_SK: Systémové nástroje

en: Target port
sk_SK: Porty servra

en: The password field is empty.
sk_SK: Pole pre heslo je prázdne.

en: The username field is empty.
sk_SK: Pole užívateľa je prázdne.

en: This htaccess group already exists.
sk_SK: Táto htaccess skupina už existuje.

en: This htaccess user already exist.
sk_SK: Tento htaccess užívateľ už existuje.

en: This user name already exist.
sk_SK: Meno použivateľa už existuje.

en: To Admin
sk_SK: Pre administrátora

en: To reseller
sk_SK: Pre predajcu

en: Total
sk_SK: Spolu

en: Total Domains
sk_SK: Domény

en: Total Software
sk_SK: Softwaru celkom

en: Total installations
sk_SK: Celkom inštalácií

en: Total software
sk_SK: Softwaru celkom

en: Traffic
sk_SK: Prenesené dáta

en: Traffic usage
sk_SK: Prenesené dáta

en: Type
sk_SK: Typ

en: UP
sk_SK: HORE

en: URL forwarding
sk_SK: URL presmerovanie

en: URL protocol
sk_SK: URL Protokol

en: URL to this admin panel
sk_SK: URL do tohto admin panela

en: Unauthorized
sk_SK: Neoprávnené

en: Unavailable
sk_SK: Nedostupné

en: Unknown
sk_SK: Neuvedené

en: Unknown Error
sk_SK: Neznáma chyba

en: Unknown action: %s
sk_SK: Neznáma akcia: %s

en: Unknown reason.
sk_SK: Neznámy dôvod.

en: Unknown status
sk_SK: Neznámy status

en: Unlimited
sk_SK: Neobmedzené

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Update data
sk_SK: Aktualizovať údaje

en: Update info
sk_SK: Aktualizovať info

en: Update password
sk_SK: Aktualizovať heslo

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Upload logo
sk_SK: Nahrať logo

en: Upload now
sk_SK: Nahrať

en: Used
sk_SK: Použité

en: User
sk_SK: Užívateľ

en: User (first and last) name
sk_SK: Užívateľské meno (krstné aj priezvisko)

en: User assignment
sk_SK: Priradenie užívateľov

en: User data were not updated.
sk_SK: Užívateľové údaje neboli aktualizované.

en: User login (system) name
sk_SK: Užívateľské meno (systémové)

en: User password
sk_SK: Heslo užívateľa

en: User real (first and last) name
sk_SK: Skutočné meno (krstné, priezvisko) užívateľa

en: User scheduled for deletion.
sk_SK: Užívateľ bol naplánovaný na vymazanie.

en: User type
sk_SK: Typ užívateľa

en: User type (admin, reseller, user)
sk_SK: Hodnosť užívateľa (administrátor, obchodník, užívateľ)

en: Username
sk_SK: Užívateľské meno

en: Username and password for application login
sk_SK: Užívateľské meno a heslo pre prihlásenie do aplikácie

en: Users
sk_SK: Užívatelia

en: Values
sk_SK: Hodnoty

en: Vendor hompage
sk_SK: Stránka výrobcu

en: Version
sk_SK: Verzia

en: Very high
sk_SK: Veľmi veľa

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: View aliases
sk_SK: Zobraziť aliasy

en: View ticket
sk_SK: Zobraziť tiket

en: Warnings and Errors
sk_SK: Upozornenia a chyby

en: We are sorry, but the system is currently under maintenance.
    Please try again later.
sk_SK: Ľutujeme, ale práve prebieha údržba systému. Prosím vráťte sa neskôr.

en: Web Statistics
sk_SK: Webové štatistiky

en: Web files only
sk_SK: Webové súbory iba

en: Web folder protection
sk_SK: Ochrana webového adresára

en: Web in
sk_SK: Web prichádzajúce

en: Web out
sk_SK: Web odchádzajúca

en: Web statistics
sk_SK: Štatistikywebu

en: Web traffic
sk_SK: Prenesené dáta cez web

en: Webtools
sk_SK: Web nástroje

en: Welcome email
sk_SK: Uvítací email

en: Welcome {USERNAME} to i-MSCP
sk_SK: Vitajte {USERNAME} v i-MSCP

en: Wrong mail syntax in forward list.
sk_SK: Nesprávna mailová adresa v zozname presmerovaní.

en: Wrong request.
sk_SK: Nesprávna požiadavka.

en: Wrong reseller id.
sk_SK: Nesprávne ID predajcu.

en: Wrong security code
sk_SK: Nespávný bespečnostný kód

en: Wrong software id.
sk_SK: Nesprávne ID softwaru.

en: Wrong username.
sk_SK: Nesprávne užívateľské meno.

en: Year
sk_SK: Rok

en: Yes
sk_SK: Áno

en: You are exceeding the monthly server traffic limit.
sk_SK: Dosiahli ste limit mesačného server trafiku.

en: You are exceeding you domain alias limit.
sk_SK: Dosiahli ste limit počtu doménových aliasov.

en: You are exceeding your FTP account limit.
sk_SK: Dosiahli ste limit počtu FTP kont.

en: You are exceeding your SQL database limit.
sk_SK: Dosiahli ste limit počtu SQL databáz.

en: You are exceeding your SQL user limit.
sk_SK: Dosiahli ste limit počtu SQL kont.

en: You are exceeding your disk space limit.
sk_SK: Dosiahli ste limit diskového priestoru.

en: You are exceeding your email account limit.
sk_SK: Dosiahli ste limit počtu emailových kont.

en: You are exceeding your monthly traffic limit.
sk_SK: Dosiahli ste limit mesačného trafiku.

en: You are exceeding your subdomain limit.
sk_SK: Dosiahli ste limit počtu subdomén.

en: You can only upload images.
sk_SK: Môžete nahrať iba obrázky.

en: You cannot forward %s on itself.
sk_SK: Nemôžete presmerovať %s samého na seba.

en: You do not have FTP accounts.
sk_SK: Nemáte žiadne FTP účty.

en: You do not have databases.
sk_SK: Nemáte žiadne databázy.

en: You do not have domain aliases.
sk_SK: Nemáte žiadne aliasy domény.

en: You do not have protected areas.
sk_SK: Nemáte žiadne chránené oblasti.

en: You do not have subdomains.
sk_SK: Nemáte žiadne subdomény.

en: You have been successfully logged out.
sk_SK: Úspešne ste sa odhlásili.

en: You have no closed tickets.
sk_SK: Nemáte žiadne uzavreté tikety.

en: You have no groups.
sk_SK: Nemáte žiadne skupiny.

en: You have no open tickets.
sk_SK: Nemáte žiadne otvorené tikety.

en: You have to choose between file-upload and wget-function.
sk_SK: Musite si vybrat medzi file-upload a wget-function.

en: You must choose between local and remote upload.
sk_SK: Vyberte si medzi lokálnym, alebo vzdialeným uploadom.

en: You must confirm your password.
sk_SK: Je potrebne zopakovať heslo.

en: You must enter a domain alias name.
sk_SK: Musíte zadať doménový alias.

en: You must enter a subdomain name.
sk_SK: Je potrebné uviesť názov subdomény.

en: You must provide a password.
sk_SK: Je potrebné si zvoliť heslo.

en: You must select a file to upload.
sk_SK: Musíte zvoliť súbor pre upload.

en: You must select a file to upload/download.
sk_SK: Musite vybrať súbor na upload.

en: You must select a least one mail account to delete.
sk_SK: Musíte zvoliť aspoň jedno konto na vymazanie.

en: You must specify a message.
sk_SK: Napíšte odkaz.

en: You must specify a subject.
sk_SK: Zadajte predmet.

en: Your account has expired.
sk_SK: Vaše konto expirovalo.

en: Your consumption
sk_SK: Vaša spotreba

en: Your message
sk_SK: Vaša správa

en: Your message has been successfully sent.
sk_SK: Váš odkaz bol úspešne odoslaný.

en: Your new i-MSCP login
sk_SK: Váše nové i-MSCP prihlásenie

en: Your package is corrupt. Please correct it!
sk_SK: Váš balíček je poškodený. Prosím opravte ho!

en: Zip code
sk_SK: PSČ

en: Zip/Postal code
sk_SK: PSČ

en: [New]
sk_SK: [Nové]

en: _: Localised language
sk_SK: slovenčina - Slovak

en: activated
sk_SK: aktivované

en: activated (Softwaredepot)
sk_SK: aktivované (Softwaredepot)

en: and
sk_SK: a

en: day
sk_SK: deň

en: days
sk_SK: dní

en: deleting
sk_SK: mažem

en: disabled
sk_SK: zakázané

en: disk space
sk_SK: diskový priestor

en: domain
sk_SK: doména

en: domain alias
sk_SK: doménový alias

en: domain aliases
sk_SK: doménové aliasy

en: domains
sk_SK: Domény

en: email account
sk_SK: email konto

en: email accounts
sk_SK: email konta

en: enabled
sk_SK: povolené

en: everything
sk_SK: všetko

en: i-MSCP - Application Management (Permissions)
sk_SK: i-MSCP - Manažment applikácií (Oprávnenia)

en: i-MSCP - Client/Create CatchAll Mail Account
sk_SK: i-MSCP - Client/Vytvoriť "Zachytiť všetko" konto

en: i-MSCP updates
sk_SK: i-MSCP aktualizácie

en: installed
sk_SK: inštalované

en: installing
sk_SK: inštalujem

en: missing alias
sk_SK: Alias domény

en: missing domain
sk_SK: Hlavná doména

en: n\a
sk_SK: Nedostupné

en: no
sk_SK: nie

en: not available
sk_SK: nedostupné

en: not required
sk_SK: nepovinné

en: older than 1 month
sk_SK: staršie ako 1 mesiac

en: older than 12 months
sk_SK: staršie ako 12 mesiacov

en: older than 2 weeks
sk_SK: staršie ako 2 týždne

en: older than 3 months
sk_SK: staršie ako 3 mesiace

en: older than 6 months
sk_SK: staršie ako 6 mesiacov

en: or remote file (Max: %s)
sk_SK: alebo vzdialený súbor (Max: %s)

en: orphan entry
sk_SK: unikátny vstup

en: required
sk_SK: povinné

en: subdomain
sk_SK: Sub-doména

en: subdomains
sk_SK: subomény

en: traffic
sk_SK: trafik

en: unlimited
sk_SK: Bez obmedzení

en: view aliases
sk_SK: zozbraziť aliasy

en: waiting for activation
sk_SK: očakávaná aktivácia

en: yes
sk_SK: áno
